Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare router TP-Link (trans...

Informatie job secundar

VLC Media Player

WoW Ascension parere
 Eliberare fiscal - ajutor

Caut un NVR model HGNVK-48902

Baterie Macht

Complex termogenic opinii ( Arzat...
 Reteta compensata dupa scrisoare ...

aerofoto mapn dji mini 4 pro

Click inchidere fereastra Win11 e...

Nedumerire produs
 Se justifica constructia edificii...

Sfat achizitie masina - drumuri n...

inceput de drum Uber/Bolt pe SRL

Sticla noua de la Sigma
 

FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#55
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________

Edited by marshall54, 11 November 2019 - 09:46.


#56
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_________________________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 12 November 2019 - 08:34.


#57
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
14.00...AL FAYOUM-PETROJET SUEZ (egipt)
18.00...AL RAYAN-AL AHLI DOHA (qatar,cupa stars)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)

22.45...RAITH ROVERS-ELGIN (scotia,cupa challange)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#58
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 17 noiembrie 2019

15.00...NANTERRE-LAVAL (franta,cupa)
22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

luni 18 noiembrie 2019

21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
___________________________________________________________________________

marti 19 noiembrie 2019

21.45...GILLINGHAM-SUNDERLAND (anglia,cupa)
21.45...DONCASTER ROVERS-AFC WIMBLEDON (anglia,cupa)
21.45...BROMLEY-BRISTOL ROVERS (anglia,cupa)
21.45...BRADFORD CITY-SHREWSBURY TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________________

miercuri 20 noiembrie 2019

21.45...WYCOMBE WANDERERS-TRANMERE ROVERS (anglia,cupa)
21.45...NEWPORT COUNTY-GRIMSBY TOWN (anglia,cupa)
21.45...LINCOLN CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
21.45...DARLINGTON-WALSALL (anglia,cupa)
_________________________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#59
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 18 noiembrie 2019

21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
___________________________________________________________________________

marti 19 noiembrie 2019

21.45...GILLINGHAM-SUNDERLAND (anglia,cupa)
21.45...DONCASTER ROVERS-AFC WIMBLEDON (anglia,cupa)
21.45...BROMLEY-BRISTOL ROVERS (anglia,cupa)
21.45...BRADFORD CITY-SHREWSBURY TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________________

miercuri 20 noiembrie 2019

19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD-FK MACVA (serbia,cupa)
21.45...WYCOMBE WANDERERS-TRANMERE ROVERS (anglia,cupa)
21.45...NEWPORT COUNTY-GRIMSBY TOWN (anglia,cupa)
21.45...LINCOLN CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
21.45...DARLINGTON-WALSALL (anglia,cupa)
_________________________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#60
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#61
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...GOLDEN ARROWS-MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud,cupa ligii,semifinale)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.00...LINLITHGOW-FALKIRK (scotia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

15.00...BANI SWEEF-ARB ALRML (egipt,cupa)
16.00...KHAITAN SC-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
17.00...KAIZER CHIEFS-MARITZBURG UNITED (africa de sud,cupa ligii,semifinale)
18.00...DUMBARTON-FORFAR (scotia,cupa)
18.00...AL AHLI DOHA-AL SADD DOHA (qatar,cupa)
18.00...RAITH ROVERS-PETERHEAD (scotia,cupa)
18.00...STRANRAER-DUMFERMLINE (scotia,cupa)
20.00...FAMALICAO-COIMBRA (portugalia,cupa)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)
_____________________________________________

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#62
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)
_____________________________________________

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
____________________________________________________________________________________________________

#63
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 30 noiembrie 2019

18.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,fa cup)
18.00...PETERBOROUGH-DOVER (anglia,fa cup)
19.30...AL ITTIHAD-AL RAED (arabia saudita,cupa ligii)
20.30...EASTLEIGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,fa cup)
_______________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
____________________________________________________________________________________________________

#64
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 30 noiembrie 2019

18.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,fa cup)
18.00...PETERBOROUGH-DOVER (anglia,fa cup)
19.30...AL ITTIHAD-AL RAED (arabia saudita,cupa ligii)
20.30...EASTLEIGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,fa cup)
_______________________________________________

marti 3 decembrie 2019

16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
___________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_________________________________________________________________________

#65
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_______________________________________________________________________

#66
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

15.30...ALANYA-ADANA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
19.00...FENERBAHCE-ISTANBUL (turcia,cupa,32-mi)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_______________________________________________________________________

#67
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

15.30...ALANYA-ADANA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
19.00...FENERBAHCE-ISTANBUL (turcia,cupa,32-mi)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
21.30...GORNIK LECZNA-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#68
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
13.00...KERULETI TVE-VASAS BUDAPESTA (ungaria,cupa,32-mi)
13.00...DOROGI-DEBRECENI (ungaria,cupa,32-mi)
13.00...DUNAKANYAR-VAC-UJPEST BUDAPESTA (ungaria,cupa,32-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#69
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 4 decembrie 2019

15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
____________________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia)
__________________________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANGHAI SHENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa ligii,meci retur,in meciul tur SHANDONG LUNENG 1-0 SHANGHAI SHENHUA)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#70
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia)
__________________________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANGHAI SHENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa ligii,meci retur,in meciul tur SHANDONG LUNENG 1-0 SHANGHAI SHENHUA)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

sambata 7 decembrie 2019

15.00...DUDELANGE-MONDORF (luxemburg,cupa,16-mi)
17.00...WILTZ-JEUNESSE D'ESCH (luxemburg,cupa,16-mi)
___________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

15.00...MONDERCANGE-FOLA ESCH (luxemburg,cupa,16-mi)
17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
12.00...ISKRA-PODGORICA (muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur PODGORICA 0-0 ISKRA)
14.00...SUTJESKA-ZETA (muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur ZETA 0-0 SUTJESKA)
16.00...PETROVAC-TITOGRAD muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur TITOGRAD 0-0 PETROVAC)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

18.45...HEERENVEEN-RODA KERKRADE (olanda,cupa)
19.45...SITTARD-ZWOLLE (olanda,cupa)
20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

17.30...EXCELSIOR-AJAX AMSTERDAM (olanda,cupa)
20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

17.30...GRONINGEN-UTRECHT (olanda,cupa)
19.45...CAMBUUR-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,cupa)
22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

#71
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 10 decembrie 2019

21.45...CARLISLE-FOREST GREEN (anglia,fa cup)
21.45...HARTLEPOOL-EXETER (anglia,fa cup)
21.45...CREWE ALEXANDRA-EASTLEIGH (anglia,fa cup)
21.45...IPSWICH TOWN-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
___________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

18.45...HEERENVEEN-RODA KERKRADE (olanda,cupa)
19.45...SITTARD-ZWOLLE (olanda,cupa)
20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

17.30...EXCELSIOR-AJAX AMSTERDAM (olanda,cupa)
20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

17.30...GRONINGEN-UTRECHT (olanda,cupa)
19.45...CAMBUUR-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,cupa)
22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

#72
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA-RIVER PLATE (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

16.00...BOURJ-AL AHED (liban,cupa,8-mi))
19.00...FEREIRA-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligii))
21.15...CHAVES-PORTO (portugalia)
18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

luni 23 ianuarie 2019

16.00...ESTEGHLAL TEHERAN -FOOLAD SEPAHAN (iran,cupa,sferturile de finala)
18.00...AJMAN-AL DHAFRA (uae,president cup)
______________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

Edited by marshall54, 12 December 2019 - 23:04.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate