Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...

Izolatie tavan?
 Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...

¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...
 Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Puț apa in comuna Berceni Il...
 Configurare router TP-Link (trans...

Informatie job secundar

VLC Media Player

WoW Ascension parere
 

FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#55
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________

Edited by marshall54, 11 November 2019 - 09:46.


#56
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_________________________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 12 November 2019 - 08:34.


#57
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
14.00...AL FAYOUM-PETROJET SUEZ (egipt)
18.00...AL RAYAN-AL AHLI DOHA (qatar,cupa stars)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)

22.45...RAITH ROVERS-ELGIN (scotia,cupa challange)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)...in meciul tur LDU QUITO 2-0 DELFIN MANTA
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
21.30...ATLETICO PALMAFLOR-SANTA CRUZ (bolivia,cupa)
____________________________________________________________


duminica 17 noiembrie 2019

22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#58
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 17 noiembrie 2019

15.00...NANTERRE-LAVAL (franta,cupa)
22.30...DEPORTIVO GARCILASO-DEPORTIVO LLACUABAMBA (peru,cupa)
_______________________________________________________________

luni 18 noiembrie 2019

21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
___________________________________________________________________________

marti 19 noiembrie 2019

21.45...GILLINGHAM-SUNDERLAND (anglia,cupa)
21.45...DONCASTER ROVERS-AFC WIMBLEDON (anglia,cupa)
21.45...BROMLEY-BRISTOL ROVERS (anglia,cupa)
21.45...BRADFORD CITY-SHREWSBURY TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________________

miercuri 20 noiembrie 2019

21.45...WYCOMBE WANDERERS-TRANMERE ROVERS (anglia,cupa)
21.45...NEWPORT COUNTY-GRIMSBY TOWN (anglia,cupa)
21.45...LINCOLN CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
21.45...DARLINGTON-WALSALL (anglia,cupa)
_________________________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#59
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 18 noiembrie 2019

21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
___________________________________________________________________________

marti 19 noiembrie 2019

21.45...GILLINGHAM-SUNDERLAND (anglia,cupa)
21.45...DONCASTER ROVERS-AFC WIMBLEDON (anglia,cupa)
21.45...BROMLEY-BRISTOL ROVERS (anglia,cupa)
21.45...BRADFORD CITY-SHREWSBURY TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________________

miercuri 20 noiembrie 2019

19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD-FK MACVA (serbia,cupa)
21.45...WYCOMBE WANDERERS-TRANMERE ROVERS (anglia,cupa)
21.45...NEWPORT COUNTY-GRIMSBY TOWN (anglia,cupa)
21.45...LINCOLN CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
21.45...DARLINGTON-WALSALL (anglia,cupa)
_________________________________________________________________________

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#60
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#61
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 22 noiembrie 2019

15.00...YARMOUK  SC-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,cupa)
17.00...GOLDEN ARROWS-MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud,cupa ligii,semifinale)
17.00...AL SAILIYA-AL DUHAIL (qatar,cupa stars)
19.00...LEIXOES MATOSINHOS-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
22.00...LINLITHGOW-FALKIRK (scotia,cupa)
22.45...VARZIM SPORT-GS LOURES (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

15.00...BANI SWEEF-ARB ALRML (egipt,cupa)
16.00...KHAITAN SC-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
16.30...CONNAH'S-BALA TOWN (tara galilor,cupa ligii)
17.00...KAIZER CHIEFS-MARITZBURG UNITED (africa de sud,cupa ligii,semifinale)
18.00...DUMBARTON-FORFAR (scotia,cupa)
18.00...AL AHLI DOHA-AL SADD DOHA (qatar,cupa)
18.00...RAITH ROVERS-PETERHEAD (scotia,cupa)
18.00...STRANRAER-DUMFERMLINE (scotia,cupa)
20.00...FAMALICAO-COIMBRA (portugalia,cupa)
20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)
_____________________________________________

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
_____________________________________________________________________________________________________

#62
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 30 noiembrie 2019

17.00...WALSALL-OXFORD UNITED (anglia,cupa)
17.00...CHELTENHAM-PORT VALE (anglia,cupa)
17.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,cupa)
17.00...SHEWSBURY-MANSFIELD (anglia,cupa)
17.00...PORTSMOUTH-ALTRINCHAM (anglia,cupa)
_____________________________________________

duminica 1 decembrie 2019

16.00...BRISTOL ROVERS-PLYMOUTH ARGYLE (anglia,cupa)
16.00...NORTHAMPTON TOWN-NOTTS COUNTY (anglia,cupa)
16.00...GILLINGHAM-DONCASTER (anglia,cupa)
16.00...COVENTRY CITY-IPSWICH TOWN (anglia,cupa)
________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
____________________________________________________________________________________________________

#63
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

14.30...BEROE STARA ZAGORA-CSKA 1948 SOFIA* (bulgaria,16-mi)
16.00...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
19.00...GENOA-ASCOLI (italia,cupa,16-mi)
21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)


* club infiintat in 1916
________________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019


13.30...SEPTEMVRI SOFIA-LUDOGORET EAZGRAD (bulgaria,cupa,16-mi)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia,cupa,16-mi)
17.30...LEVSKI SOFIA-CHERNO MORE VARNA (bulgaria,cupa,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia,cupa,16-mi)
21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_________________________________________________________

joi 5 decembrie 2019


00.30..CLUB.LIBERTAD ASUNCION-CLUB GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,finala)
13.30...ARDA KARDZALI-PFK CSKA SOFIA^(bulgaria,cupa)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia,cupa,16-mi)
21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)


^ echipa armatei,cunoscuta de pasionatii de fotbal
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 30 noiembrie 2019

18.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,fa cup)
18.00...PETERBOROUGH-DOVER (anglia,fa cup)
19.30...AL ITTIHAD-AL RAED (arabia saudita,cupa ligii)
20.30...EASTLEIGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,fa cup)
_______________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
____________________________________________________________________________________________________

#64
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 30 noiembrie 2019

18.00...FOREST GREEN-CARLISLE (anglia,fa cup)
18.00...PETERBOROUGH-DOVER (anglia,fa cup)
19.30...AL ITTIHAD-AL RAED (arabia saudita,cupa ligii)
20.30...EASTLEIGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,fa cup)
_______________________________________________

marti 3 decembrie 2019

16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
___________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_________________________________________________________________________

#65
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_______________________________________________________________________

#66
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

15.30...ALANYA-ADANA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
19.00...FENERBAHCE-ISTANBUL (turcia,cupa,32-mi)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
_______________________________________________________________________

#67
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

marti 3 decembrie 2019

15.30...ALANYA-ADANA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,sferurile de finala)
19.00...FENERBAHCE-ISTANBUL (turcia,cupa,32-mi)
20.00...ANTWERP-GENK (belgia,16-mi)
21.30...GORNIK LECZNA-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
__________________________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#68
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 4 decembrie 2019

12.00...SEPTEMBRI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,16-mi)
13.00...KERULETI TVE-VASAS BUDAPESTA (ungaria,cupa,32-mi)
13.00...DOROGI-DEBRECENI (ungaria,cupa,32-mi)
13.00...DUNAKANYAR-VAC-UJPEST BUDAPESTA (ungaria,cupa,32-mi)
15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
__________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#69
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 4 decembrie 2019

15.30...ERZURUM-BURSA (turcia,cupa,32-mi)
16.00...ZAPRESIC-OSIJEK (croatia,sferurile de finala)
16.00...SASSUOLO-PERUGIA (italia)
17.30...ALTAY IZMIR-TRABZONSPOR (turcia,cupa,32-mi)
19.00...CHARLEROI-BENT (belgia,16-mi)
19.00...SPAL FERRARA-LECCE (italia)
19.00...OOSTENDE-BRUGES (belgia,16-mi)
19.30...SLOVAN BRATISLAVA-ZILINA (slovacia,cupa)
21.30...LUZERN FC-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,sferturile de finala)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia)
____________________________________________

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia)
__________________________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANGHAI SHENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa ligii,meci retur,in meciul tur SHANDONG LUNENG 1-0 SHANGHAI SHENHUA)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
______________________________________________________________________

#70
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

joi 5 decembrie 2019

12.00...ARDA KARDZALI-CSKA SOFIA (bulgaria,16-mi)
19.00...PARMA-FROSINONE (italia)
19.30...PANATHINAIKOS ATENA-PANACHAIKI PATRAS (grecia,cupa)
20.30...LAUSANNE SPORT-FC BASEL (elvetia,sferturile de finala)
21.45...MOUSCRON-ANDERLECHT (belgia)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia)
__________________________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANGHAI SHENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa ligii,meci retur,in meciul tur SHANDONG LUNENG 1-0 SHANGHAI SHENHUA)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

sambata 7 decembrie 2019

15.00...DUDELANGE-MONDORF (luxemburg,cupa,16-mi)
17.00...WILTZ-JEUNESSE D'ESCH (luxemburg,cupa,16-mi)
___________________________________________________

duminica 8 decembrie 2019

15.00...MONDERCANGE-FOLA ESCH (luxemburg,cupa,16-mi)
17.00...CELTIC GLASGOW-GLASGOW RANGERS (scotia,cupa ligi,finala)
________________________________________________________________________________________________________

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO-RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina,cupa,finala)
12.00...ISKRA-PODGORICA (muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur PODGORICA 0-0 ISKRA)
14.00...SUTJESKA-ZETA (muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur ZETA 0-0 SUTJESKA)
16.00...PETROVAC-TITOGRAD muntenegru,cupa,sferturile de finala,meci retur) (in meciul tur TITOGRAD 0-0 PETROVAC)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

18.45...HEERENVEEN-RODA KERKRADE (olanda,cupa)
19.45...SITTARD-ZWOLLE (olanda,cupa)
20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

17.30...EXCELSIOR-AJAX AMSTERDAM (olanda,cupa)
20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

17.30...GRONINGEN-UTRECHT (olanda,cupa)
19.45...CAMBUUR-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,cupa)
22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

#71
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 10 decembrie 2019

21.45...CARLISLE-FOREST GREEN (anglia,fa cup)
21.45...HARTLEPOOL-EXETER (anglia,fa cup)
21.45...CREWE ALEXANDRA-EASTLEIGH (anglia,fa cup)
21.45...IPSWICH TOWN-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
___________________________________________________________________

marti 17 decembrie 2019

18.45...HEERENVEEN-RODA KERKRADE (olanda,cupa)
19.45...SITTARD-ZWOLLE (olanda,cupa)
20.00...LOGRONES-EIBAR (spania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-LIVERPOOL (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________________

miercuri 18 decembrie 2019

17.30...EXCELSIOR-AJAX AMSTERDAM (olanda,cupa)
20.30...BENFICA LISABONA-BRAGA (portugalia,cupa,16.mi)
21.45...EVERTON LIVERPOOL-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-MANCHESTER CITY (anglia,cupa ligii)
22.00...MANCHESTER UNITED-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
22.00...SASTELLON-LAS PALMAS (spania,cupa)
________________________________________________________________

joi 19 decembrie 2019

17.30...GRONINGEN-UTRECHT (olanda,cupa)
19.45...CAMBUUR-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,cupa)
22.00...FC ANDORRA-LEGANES (spania,cupa)
_________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

#72
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,846
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 14 decembrie 2019

02.00...CENTRAL CORDOBA-RIVER PLATE (argentina,cupa,finala)
____________________________________________________________________________________________

vineri 20 decembrie 2019

18.00...PORTIMONENSE-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...VITORIA SETUBAL-BENFICA LISABONA (portugalia,cupa ligi)
18.00...DEPORTIVO CHAVES-FC PORTO (portugalia,cupa ligi)
18.00...FERREIRA-BRAGA (portugalia,cupa ligi)
__________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


duminica 22 decembrie 2019

16.00...BOURJ-AL AHED (liban,cupa,8-mi))
19.00...FEREIRA-SPORTING LISABONA (portugalia,cupa ligii))
21.15...CHAVES-PORTO (portugalia)
18.45...LAZIO ROMA-JUVENTUS TORINO (italia,super cupa,finala,riad,arabia saudita)
________________________________________________________________________________________________________

luni 23 ianuarie 2019

16.00...ESTEGHLAL TEHERAN -FOOLAD SEPAHAN (iran,cupa,sferturile de finala)
18.00...AJMAN-AL DHAFRA (uae,president cup)
______________________________________________________________________

joi 22 ianuarie 2020

15.00...KS KASTRIOTI-KS TIRANA (albania,16-mi)
15.00...KS BESA-KS SKANDERBEU (albania,16-mi)
15.00...VLLAZNIA-FLAMURTARI (albania,16-mi)
_____________________________________________

sambata 8 februarie 2020

18.00...LASK LINZ-STURM GRAZ (austria,4-mi de finala)
20.00...AMSTETTEN-SALZBURG (austria,4-mi de finala)
________________________________________________

1 februarie 2020

21.45...CONNAH'S QUAY NOMADS-SPORTS ST MELLONS (tara galilor,cupa ligii,finala)
____________________________________________________________________

Edited by marshall54, 12 December 2019 - 23:04.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate