Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Analfabetism functional la relati...

Declaratia Unica - dividende WINE

Plase ferestre, din nanofibra, an...

Batch defect de cartele metrou
 350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China

Boala pomi, sau insecte?

Ghiduri clinice Romania
 Credit - persoane cu dizabilitati...

Diferente dioptrii intre ochi

cod CAEN magazin online cu aproba...

Vocuher eMag peste pret comanda a...
 Punct alb pe gingie

Schema scaner Lexmark X215

Descarcare poze raw de pe card mi...

Frigiderele in 1960
 

FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#37
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 6 octombrie 2019

12.00...KAISAR KIZLORDA-FC ATIRAU (kazahstan,cupa,finala)
_______________________________________________________

luni 7 octombrie 2019

22.15...PENAFIEL-BRAGA (portugalia,cupa ligii)
23.30...ALMAGRO-TALLERES (argentina,cupa)
________________________________________________

miercuri 9 octombrie 2019

13.00...OSAKA-SAPPORO (asia,japonia,cupa ligii)
13.00...KAWASAKI-KASHIMA (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...VODOJAZA-PARTIZAN (serbia,cupa)
21.30...NOVARA-ALESSANDRIA (italia,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
21.00...STAVANGER-RANHEIM (norvegia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
____________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

#38
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 6 octombrie 2019

12.00...KAISAR KIZLORDA-FC ATIRAU (kazahstan,cupa,finala)
_______________________________________________________

luni 7 octombrie 2019

18.15...AL ITTIHAD-AL MUHARAQ (bahrain,cupa)
22.15...PENAFIEL-BRAGA (portugalia,cupa ligii)
23.30...ALMAGRO-TALLERES (argentina,cupa)
________________________________________________

marti 8 octombrie 2019

21.45...BALA TOWN-BANGOR CITY (tara galilor,cupa ligii)
21.45...COLERAINE-GLENTORAN BELFAST (irlanda de nord,cupa ;igii)
21.45...TADCASTER ALBION (liga 6)-CITY OF LIVERPOOL (anglia,cupa,calificari)
_____________________________________________________________________

miercuri 9 octombrie 2019

13.00...OSAKA-SAPPORO (asia,japonia,cupa ligii)
13.00...KAWASAKI-KASHIMA (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...VODOJAZA-PARTIZAN (serbia,cupa)
21.30...NOVARA-ALESSANDRIA (italia,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
21.00...STAVANGER-RANHEIM (norvegia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
____________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

#39
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 6 octombrie 2019

12.00...KAISAR KIZLORDA-FC ATIRAU (kazahstan,cupa,finala)
_______________________________________________________

luni 7 octombrie 2019

18.15...AL ITTIHAD-AL MUHARAQ (bahrain,cupa)
22.15...PENAFIEL-BRAGA (portugalia,cupa ligii)
23.30...ALMAGRO-TALLERES (argentina,cupa)
________________________________________________

marti 8 octombrie 2019

21.45...BALA TOWN-BANGOR CITY (tara galilor,cupa ligii)
21.45...COLERAINE-GLENTORAN BELFAST (irlanda de nord,cupa ;igii)
21.45...TADCASTER ALBION (liga 6)-CITY OF LIVERPOOL (anglia,cupa,calificari)
_____________________________________________________________________

miercuri 9 octombrie 2019

13.00...OSAKA-SAPPORO (asia,japonia,cupa ligii)
13.00...KAWASAKI-KASHIMA (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...VODOJAZA-PARTIZAN (serbia,cupa)
21.30...NOVARA-ALESSANDRIA (italia,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-TOLUCA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

#40
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 6 octombrie 2019

12.00...KAISAR KIZLORDA-FC ATIRAU (kazahstan,cupa,finala)
_______________________________________________________

luni 7 octombrie 2019

18.15...AL ITTIHAD-AL MUHARAQ (bahrain,cupa)
22.15...PENAFIEL-BRAGA (portugalia,cupa ligii)
23.30...ALMAGRO-TALLERES (argentina,cupa)
________________________________________________

marti 8 octombrie 2019

21.45...BALA TOWN-BANGOR CITY (tara galilor,cupa ligii)
21.45...COLERAINE-GLENTORAN BELFAST (irlanda de nord,cupa ;igii)
21.45...TADCASTER ALBION (liga 6)-CITY OF LIVERPOOL (anglia,cupa,calificari)
_____________________________________________________________________

miercuri 9 octombrie 2019

13.00...OSAKA-SAPPORO (asia,japonia,cupa ligii)
13.00...KAWASAKI-KASHIMA (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...VODOJAZA-PARTIZAN (serbia,cupa)
21.30...NOVARA-ALESSANDRIA (italia,cupa)
_______________________________________________________________

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-TOLUCA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TPMS (rusia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

??.??...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

??.??...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa)
??.??...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa)
_______________________________________

#41
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
04.00...CHIAPAS-MONTERREY (mexic,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-TOLUCA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

03.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

joi 24 octombrie 2019

03.00...NEGROS-MONTERREY (mexic,cupa)
05.00...SONORA-PUEBLA (mexic,cupa)
______________________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TPMS (rusia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

??.??...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

??.??...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa)
??.??...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa)
_______________________________________

#42
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 11 octombrie 2019

02.00...TAPACHULA-MONTERREY (mexic,cupa)
19.45...AL AIN ABU DHABI-AL NASR DUBAI (emiratele arabe unitee,cupa)
________________________________________________________________________

sambata 12 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-COBRESAL (america de sud,chile,cupa)
04.00...CHIAPAS-MONTERREY (mexic,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
_________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-TOLUCA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

03.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

joi 24 octombrie 2019

03.00...NEGROS-MONTERREY (mexic,cupa)
05.00...SONORA-PUEBLA (mexic,cupa)
______________________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TPMS (rusia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

??.??...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

??.??...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa)
??.??...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa)
_______________________________________

#43
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 12 octombrie 2019

13.00...PAIDE-KALJU (estonia,cupa)
15.00...ORAVSKA-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa,64-mi)
16.00...EMIRATES-AL HAMRIYAH (qatar cupa)
19.45...AL SHARJAH-AL WASL (emiratele arabe unite,cupa)
21.00...EVERTON VINA DEL MAR-COLO COLO SANTIAGO (america de sud,chile,cupa)
23.30...UNION ESPANOLA-AUDAX ITALIANO (america de sud,chile,cupa)
__________________________________________________________________________________________

duminica 13 octombrie 2019

02.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION LA CALERA (america de sud,chile,cupa)
05.00...VERACRUZ-TOLUCA (mexic,cupa)
07.00...SAPPORO-OSAKA (asia,japonia,cupa ligii)
09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

03.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

joi 24 octombrie 2019

03.00...NEGROS-MONTERREY (mexic,cupa)
05.00...SONORA-PUEBLA (mexic,cupa)
______________________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TPMS (rusia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

??.??...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

??.??...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa)
??.??...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa)
_______________________________________

#44
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 13 octombrie 2019

09.00....KASHIMA-KAWASAKI (asia,japonia,cupa ligii)
17.00...BRAGA-MARITIMO (portugalia,cupa ligii)
19.00...PENAFIEL-FERREIRA (portugalia,cupa ligii)
_________________________________________________________________

luni 14 octombrie 2019

20.50...AL SHABAB AL AHMADI-AL KUWAIT (kuwait,cupa)
___________________________________________________

miercuri 16 octombrie 2019

16.30...KOSOVSKA MITROVICA-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia,cupa)
16.30...VODOJAZA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,cupa)
__________________________________________________

sambata 19 octombrie 2019

15.00...LOCHEE UNITED-BROOMHILL GLASGOW (scotia,fa cup)
___________________________________________________________

miercuri 23 octombrie 2019

03.00...VERACRUZ-OAXACA (mexic,cupa)
13.00...NAGASAKI-KOFU (asia,japonia,cupa)
13.00...TOSU-SHIMIZU (asia,japonia,cupa)
13.00...KOBE-OITA (asia,japonia,cupa)
13.00...KASHIMA-HONDA (asia,japonia,cupa)
____________________________________________

joi 24 octombrie 2019

03.00...NEGROS-MONTERREY (mexic,cupa)
05.00...SONORA-PUEBLA (mexic,cupa)
______________________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
______________________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TPMS (rusia,cupa)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

??.??...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

??.??...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa)
??.??...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa)
_______________________________________

#45
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 28 octombrie 2019

15.00...GAZL EL MAHALLA-KAFR EL SHAIK (egipt,cupa)
_________________________________________________

marti 29 octombrie 2019

19.00...ASHDOD-HAPOEL ACRE (israel,cupa,32-mi)
19.00...HAMBURG-STUTTGART (europa,bermania,cupa)
19.30...HAPOEL RISHON-BEITAR TEL AVIV (israel,cupa,32-mi)
19.30...FREIBURG-UNION BERLIN (europa,bermania,cupa)
20.00...BORDEAUX-DIJON (franta,cupa ligii,32-mi)
20.00...WIDZEW LODZ-LEGIA VARSOVIA (polonia,cupa)
20.45...EXCELSIOR-NIJMEGEN (olanda,cupa)
21.00...BOCHUM-BAYERN (europa,bermania,cupa)
21.45...BURTON ALBION-LEICESTER CITY (anglia,cupa ligii)
21.45...OXFORD UNITED-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii)
21.45...MANCHESTER CITY-SOUTHAMPTON (anglia,cupa ligii)
21.45...CRAWLEY TOWN-COLCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
21.45...EVERTON-WATFORD (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TOMSK (rusia,cupa,8-mi)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...PANACHAIKI PATRAS-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,cupa,16-mi)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...NANTES-PARIS (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

18.30...SPARTAK MOSCOVA-ROSTOV PE DON (rusia,cupa,8-mi)
21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
__________________________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

??.??...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
??.??...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
__________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
??.??...CREMONESE-EMPOLI (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

joi 21 decembrie 2019

07.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
09.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

#46
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
18.00...AL HALA HALAT BU MAHER-QALALI CLUB (bahrain,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TOMSK (rusia,cupa,8-mi)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...PANACHAIKI PATRAS-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,cupa,16-mi)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...NANTES-PARIS (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

18.30...SPARTAK MOSCOVA-ROSTOV PE DON (rusia,cupa,8-mi)
20.30...AL RIFFA-AL AHLI MANAMA (bahrain,cupa)
21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.00...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
16.00...AL KABURAH CLUB-SOHAR CLUB (oman,cupa)
20.00...USM ALGER-CR BELOUIZDAD ALGER (algeria,super cupa)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

18.30...AL NASR SALALAH-SALALAH SPORT CLUB (oman,cupa)
19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
13.00...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
__________________________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

??.??...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
??.??...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
__________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

joi 21 decembrie 2019

07.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
09.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

Edited by marshall54, 30 October 2019 - 06:32.


#47
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 30 octombrie 2019

17.00...BRONDBY-SONDERJYSKE (danemarca,cupa)
18.00...GORICA-HAJDUK SPLIT (croatia,cupa)
18.00...DINAMO KIEV-SAKTOR DONET (ucraina,cupa)
18.00...AL HALA HALAT BU MAHER-QALALI CLUB (bahrain,cupa)
19.00...ZENIT SANKT PETERSBURG-TOM TOMSK (rusia,cupa,8-mi)
19.30...WOLFSBURG-LEIPZIG (europa,bermania,cupa)
19.30...KAISERSLAUTERN-NURNBERG (europa,bermania,cupa)
19.30...PANACHAIKI PATRAS-PANATHINAIKOS ATENA (grecia,cupa,16-mi)
19.30...ALMELO-WAALWIJK (olanda,cupa)
21.15...YOUNG BOYS BERNE-FC ZURICH (elvetia,cupa)
21.45...HERTHA-DINAMO DRESDA (europa,bermania,cupa)
21.30...LIVERPOOL-ARSENAL (anglia,cupa ligii)
21.30...DORTMUND-MONCHENGLADBACH (europa,bermania,cupa)
21.45...ASTON VILLA-WOLVERHAMPTON (anglia,cupa ligii)
22.00...NANTES-PARIS (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...MONACO-MARSEILLE (franta,cupa ligii,32-mi)
22.00...CHELSEA-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa ligii)
_______________________________________________________________________________

joi 31 octombrie 2019

15.00...PLATANIAS-ASTERAS (grecia,cupa)
18.30...FC COPENHAGA-NORDSJAELLAND (danemarca,cupa
18.30...SPARTAK MOSCOVA-ROSTOV PE DON (rusia,cupa,8-mi)
20.30...AL RIFFA-AL AHLI MANAMA (bahrain,cupa)
21.00...SKIEN-HAUGESUND (norvegia,cupa)
______________________________________________________________

vineri 1 noiembrie 2019

13.35...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
16.00...AL KABURAH CLUB-SOHAR CLUB (oman,cupa)
20.00...USM ALGER-CR BELOUIZDAD ALGER (algeria,super cupa)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

18.30...AL NASR SALALAH-SALALAH SPORT CLUB (oman,cupa)
19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
___________________________________________________________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
__________________________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

??.??...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
??.??...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
__________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

#48
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 1 noiembrie 2019

13.35...SHANGHAI SENHUA-SHANDONG LUNENG (china,cupa,finala,meciul tur)
16.00...AL KABURAH CLUB-SOHAR CLUB (oman,cupa)
20.00...USM ALGER-CR BELOUIZDAD ALGER (algeria,super cupa)
__________________________________________________________________________________

sambata 2 noiembrie 2019

18.30...AL NASR SALALAH-SALALAH SPORT CLUB (oman,cupa)
19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
_______________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
05.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic,cupa)
__________________________________________________________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)
17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

??.??...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
??.??...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
__________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

#49
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

sambata 2 noiembrie 2019

14.00...RATCHABURI MITR PHOL-PORT MTI BANGKOK (tailanda,FA CUP)
14.00...PYUNIK EREVAN-URARTU EREVAN (cupa)
15.00...KEDAH ALOR SETAR-JOHOR BAHRU (malaezia,cupa)
15.30...UANFAIR UNITED-MYNYDD ISA (tara galilor,fa cup)
15.30...MONEYSLANE-BANGOR FC (irlanda de nord,cupa)
18.00...USM ALGER-BELOUZAID CR (algeria,super cupa)
18.30...AL NASR SALALAH-SALALAH SPORT CLUB (oman,cupa)
19.30...HIBERNIAN EDIMBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa ligii)
________________________________________________________________________

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
_______________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
05.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic,cupa)
__________________________________________________________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)
17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

??.??...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
??.??...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
__________________________________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

#50
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 3 noiembrie 2019

01.00...DEPORTIVO CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia,cupa,finala,meciul tur)
18.45...DUNDALK-SHAMROCK ROVERS (irlanda,fa cup)
17.00...GLASGOW RANGERS-HEARTS (scotia,cupa ligii)
___________________________________________________________

luni 4 noiembrie 2019

15.30...SAFIA SPORT-SOUKRA (tunisia,cupa)
16.00...CHIPPA UNITED-MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud,cupa ligii)
___________________________________________________________________________

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
_______________________________________

joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
05.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic,cupa)
__________________________________________________________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)
17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________

sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)
16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)
____________________________________________________________

marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019

13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________

sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________

#51
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

luni 4 noiembrie 2019

15.30...SAFIA SPORT-SOUKRA (tunisia,cupa)
16.00...CHIPPA UNITED-MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud,cupa ligii)
17.00...BUSAITEEN CLUB-AL NAJMA MANAMA (bahrain,cupa)
___________________________________________________________________________


miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
_____________________________________________


joi 7 noiembrie 2019

03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
05.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic,cupa)
__________________________________________________________________________________________


vineri 8 noiembrie 2019

03.00...ATLETICO GRAU-SPORT HUANCAYO (peru)
21.55...DULWICH HAMLET-CARLISLE (ab=nglia,fa cup)
______________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)

17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________


vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES LP (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
____________________________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________


#52
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

miercuri 6 noiembrie 2019

03.00...PUEBLA-SONORA (mexic,cupa)
_____________________________________________


joi 7 noiembrie 2019

00.30...DEPORTIVO CAPIATA-GUARANI ASUNCION (paraguay,cupa,semifinale)
03.00...PACHUCA-ATLAS (mexic,cupa)

03.00...COMERCIANTES CUTERVO-NACIONAL FBC (peru cupa)
03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO CALI (columbia,cupa,finala,meciul retur)
05.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic,cupa)
__________________________________________________________________________________________


vineri 8 noiembrie 2019

03.00...ATLETICO GRAU-SPORT HUANCAYO (peru)
21.55...DULWICH HAMLET-CARLISLE (anglia,fa cup)
______________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)

17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________


joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
____________________________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________


#53
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 8 noiembrie 2019

21.55...DULWICH HAMLET-CARLISLE (anglia,fa cup)
______________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)

17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________


miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
____________________________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
______________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________


#54
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

vineri 8 noiembrie 2019

21.55...DULWICH HAMLET-CARLISLE (anglia,fa cup)
______________________________________________

sambata 9 noiembrie 2019

17.00...MAIDENHEAD UNITED-ROTHERHAM UNITED (anglia,fa cup)
17.00...IPSWICH TOWN-LINCOLN CITY (anglia,fa cup)
17.00...EBBSFLEET UNITED-NOTTS COUNTY (anglia,fa cup)

17.00...COLCHESTER UNITED-COVENTRY CITY (anglia,fa cup)
17.00...WIMBLEDON-DONCASTER ROVERS (anglia,fa cup)
________________________________________________________________________


miercuri 13 noiembrie 2019

20.00...ANDORRA LA VELLA-DEPORTIVO ANDRATX (spania,cupa)
________________________________________________________

joi 14 noiembrie 2019

22.00...CORDOBA-LANUS (argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

vineri 15 noiembrie 2019

02.00...RIVER PLATE-ESTUDIANTES CASEROS (argentina,cupa,semifinale)
18.30...AL NASR DUBAI-AL JAZERA ABU DHABI (eau,cupa ligii)
__________________________________________________________________________________


sambata 16 noiembrie 2019

14.30...PARTIZAN BARDEJOV-SLOVAN BRATISLAVA (slovacia,cupa)

16.00...DELFIN MANTA-LDU QUITO (ecuador,cupa)
17.00...MK DONS-PORT VALE (anglia,fa cupa)
____________________________________________________________


vineri 22 noiembrie 2019

19.00...LEIZOES-SANTA CLARA (portugalia,cupa)
___________________________________________

sambata 23 noiembrie 2019

20.30...SPORTING BRAGA-GIL VICENTE (portugalia,cupa)
22.45...FC VIZELA-BENFICA   (portugalia,cupa)
___________________________________________


marti 3 decembrie 2019

21.45...ROYAL ANTWERP-GENK (belgia,cupa,8-mi)
22.00...FIORENTINA-CITTADELLA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

miercuri 4 decembrie 2019

21.30...OOSTENDE-BRUGES (belgia,cupa,8-mi)
22.00...UDINESE-BOLOGNA (italia,cupa,16-mi)
_______________________________________

joi 5 decembrie 2019

21.45...MOUSRON-ANDERLECHT (belgia,cupa,8-mi)
22.00...CAGLIARI-SAMPDORIA (italia,cupa,16-mi)
_____________________________________________

vineri 6 decembrie 2019


13.35...SHANDONG LUNENG-SHANGHAI SENHUA (china,cupa,finala,meciul retur)
___________________________________________________________________________________________


sambata 21 decembrie 2019

15.00...KOBE-SHIMIZU (japonia,cupa,semifinale)
17.00...KASHIMA-NAGASAKI (japonia,cupa,semifinale)
____________________________________________________________


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate