Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Sunt periculos - Manele pentru periculosi (Nyno & Beto)

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Luati de aici o piesa tare pentru cei periculosi.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/U4m_gAdE1Ow?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Dupa titlu,credeam ca tu esti ”periculos”.. :D

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Pac, m-am bagat imediat pe subiect cand am vazut ca mi se face dedicatie.

#4
jully1994

jully1994

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,401
  • Înscris: 27.02.2012
Ce mic era Beto...să nu-l mai recunoști!

#5
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Astia periculosi? Bai nene vrei sa stii cine sunt cu adevarat periculosi? Uite eu cunosc pe cineva din niste servicii , well, stiti care, ce a facut instructie , da instructie nu gluma. Gen l-au pus 2 saptamani in padure sa se descurce cu ce stia el , fara mancare fara nimic... a mancat pana si scoarta de copaci.
E ,ala baiat de baiat. Pai handralaii astia de ni i-ai aratat tu daca sunt in stare sa se bata macar cu o fata la ce mecle au si ce burti obisnuite cu confortul...astia sunt doar rechini incapabili de ceva...uite aici capabili
https://www.google.c.....0.3aKszhW0D90
Asa arata niste baieti capabili nu niste burtosi pudibonzi....

#6
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View Postkarax, on 28 septembrie 2018 - 18:27, said:

Astia periculosi? Bai nene vrei sa stii cine sunt cu adevarat periculosi? Uite eu cunosc pe cineva din niste servicii , well, stiti care, ce a facut instructie , da instructie nu gluma. Gen l-au pus 2 saptamani in padure sa se descurce cu ce stia el , fara mancare fara nimic... a mancat pana si scoarta de copaci.
E ,ala baiat de baiat. Pai handralaii astia de ni i-ai aratat tu daca sunt in stare sa se bata macar cu o fata la ce mecle au si ce burti obisnuite cu confortul...astia sunt doar rechini incapabili de ceva...uite aici capabili
https://www.google.c.....0.3aKszhW0D90
Asa arata niste baieti capabili nu niste burtosi pudibonzi....

In primul rand faci confuzie ... este doar o melodie ca oricare alta. Cand Delia a cantat - Da mama, sunt beata inseamna ca era beata intr-adevar? :)

#7
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Pana si cineva care ar arata asa https://www.google.c...1.0.EYH9YEb7qVY
Ar parea mai smecher decat handralaii aia de i-ai aratat tu
Sau astia
https://www.google.c...1.0.Jpxd-13Xyf8
Burtosii aia ai tai n-au stil, nu sunt cool si nu sunt deloc tari, sunt doar niste anonimi din zonele rurale ale Romaniei

View Posthwplanet, on 28 septembrie 2018 - 18:31, said:


In primul rand faci confuzie ... este doar o melodie ca oricare alta. Cand Delia a cantat - Da mama, sunt beata inseamna ca era beata intr-adevar? Posted Image
Chiar-si-asa , vorbind numai asa despre cat de cool suntem , si tot iti zic ca nu impresioneaza deloc...sunt doar niste cocalari...ca stil...

#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postkarax, on 28 septembrie 2018 - 18:27, said:

Astia periculosi? Bai nene vrei sa stii cine sunt cu adevarat periculosi? Uite eu cunosc pe cineva din niste servicii , well, stiti care, ce a facut instructie , da instructie nu gluma. Gen l-au pus 2 saptamani in padure sa se descurce cu ce stia el , fara mancare fara nimic... a mancat pana si scoarta de copaci.
E ,ala baiat de baiat. Pai handralaii astia de ni i-ai aratat tu daca sunt in stare sa se bata macar cu o fata la ce mecle au si ce burti obisnuite cu confortul...astia sunt doar rechini incapabili de ceva...uite aici capabili
https://www.google.c.....0.3aKszhW0D90
Asa arata niste baieti capabili nu niste burtosi pudibonzi....

cred ca il cunosatem pe acelasi tip....ii se zice Bear Grills :)

#9
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Nu....vorbesc serios...am avut ocazia sa cunosc pe cineva care chiar lucreaza (sau a lucrat pentru servicii) si stiu din povestiri cata instructie a indurat.....crede-ma ca daca unul in genul vine vreodata prin discotecile de manelisti ghertoi si le trage cateva capace cred ca nici cu smurd-ul nu ii mai repara...

#10
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,260
  • Înscris: 06.07.2007

View Postjully1994, on 28 septembrie 2018 - 18:27, said:

Ce mic era Beto...să nu-l mai recunoști!
Ce e un beto? Nu reusesc sa gasesc in Dex.

#11
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View Postdan1980_25, on 28 septembrie 2018 - 18:40, said:


Ce e un beto? Nu reusesc sa gasesc in Dex.
Jeleuri.

#12
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,501
  • Înscris: 22.12.2015
Povesti, nici un barbat nu se poate bate cu mai mult de doi trei, oricat muay thai ar stii. Si tu daca ai avea o katana sau un revolver Beretta il trimiti rapid la lumea celor sfinti chiar pe unul ca McGregor.

Edited by doxan, 28 September 2018 - 18:45.


#13
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View Postdan1980_25, on 28 septembrie 2018 - 18:40, said:

Ce e un beto? Nu reusesc sa gasesc in Dex.

Beto este numele lu ala' mic din clip care acum a crescut mare. :D Il poti gasi sub numele de Beto Adam.

#14
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,675
  • Înscris: 22.01.2015
Ia gugaliti: Armee du Terre.  Angajeaza! Pana si manelisti.Posted Image

#15
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,260
  • Înscris: 06.07.2007

View Posthwplanet, on 28 septembrie 2018 - 18:43, said:



Beto este numele lu ala' mic din clip care acum a crescut mare. :D Il poti gasi sub numele de Beto Adam.
Nush ce sa zic... poate ca e asa.
Mie, sincer mi se pare ca seamana cu un "ciorc" adica o combinatie intre cioara si porc.

View Postdoxan, on 28 septembrie 2018 - 18:42, said:

Si tu daca ai avea o katana sau un revolver Beretta il trimiti rapid la lumea celor sfinti chiar pe unul ca McGregor.
Serios? Chiar nu credeam, mersi ca m-ai luminat.
Si eu care credeam ca Mc Gregor e atat de tare incat nici glontele nu trece prin el...
Postarea ta e ceva de genul: daca ploua inseamna ca e ud pe jos.

#16
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postdoxan, on 28 septembrie 2018 - 18:42, said:

Povesti, nici un barbat nu se poate bate cu mai mult de doi trei, oricat muay thai ar stii. Si tu daca ai avea o katana sau un revolver Beretta il trimiti rapid la lumea celor sfinti chiar pe unul ca McGregor.
Lasa armele (desi si la alea trebuie sa te concentrezi nitel macar cat sa nimeresti si sa nu iti scape naibii arma din mana de frica) , vorbim de pumni si picioare....
Depinde cat sunt de facuti si ce stiu respectivii. Daca sunt doar niste gorile fara creier poate ca bate si 10 din astia, daca nu si stiu ceva  miscare si lovituri atunci da ai dreptate. Dar daca e sa vorbim de 1 vs 1 mai mult ca sigur ca nici un coca din orice cartier "periculos" n-ar face fata la unul in genul... gandeste-te ca oamenii astia fac antrenament de arte martiale ore intregi pe zi , timp de multi multi ani, plus instructie extrem de grea...

View PostMikeSpike, on 28 septembrie 2018 - 18:44, said:

Ia gugaliti: Armee du Terre.  Angajeaza! Pana si manelisti.Posted Image
Adica astia
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/nc7SJhMGn9k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Interesant. Personal incerc sa nu confund curajul cu badaranismul. Unii ar spune probabil ca un betiv de discoteca cu palma cat lopata este cel mai curajos om, eu nu cred ca e tocmai asa, iti trebuiesc si alte lucruri ca sa te pricepi la bataie..precum atentie, distributivitate, dexteritate, logica a miscarii , si calm......

desi da ,  in mod clar sa fii bun la bataie implica si o conditie fizica.  Numai ca nu stiu cu ce ar ajuta sa fii prost crescut la a te pricepe la bataie... Sunt cate unii care vorbesc ca gentlemanii si bat ca golanii...

#17
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cat de naspa poate sa cante Posted Image

#18
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007

View PostTruculMagic, on 28 septembrie 2018 - 19:27, said:

Cat de naspa poate sa cante Posted Image
cand e vorba de manele, nu e vorba de cantat. e vorba de un feeling, de o atmosfera.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate