Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Intrebari PS4

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#19
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Da.

#20
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012
Vad ca pe PlaystationStore Gta 5 e acum 90 lei , in timp ce pe cd la altex e 180 de lei . M-ar interesa sa cumpar jocul si ma gandesc ca nu are vreun rost sa il cumpar pe cd daca este mult mai ieftin pe playstation store .

#21
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Pe cd doar daca vrei sa il revinzi, dar e foarteeee scump

#22
ovi_dany

ovi_dany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 799
  • Înscris: 22.11.2009
Recomand achizitionarea jocurilor de pe OLX, mai ieftine si ai putine sanse sa fie zgariat

#23
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008

View Postovi_dany, on 17 octombrie 2018 - 13:45, said:

Recomand achizitionarea jocurilor de pe OLX...
Sau de pe forumul consolegames.ro (nu le fac reclama). Acolo vezi si cam ce vechime/istoric au vanzatorii, iar unii fac si o mica reducere daca iei 2 sau mai multe jocuri.

Edited by Hider141, 17 October 2018 - 14:00.


#24
zedek

zedek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 29.01.2010
Am si eu o intrebare, vad ca unele magazine vand abonament PS Plus pe Romania, altele au UK. Care sa-l iau, nu vede dupa IP ca-s din Romania daca iau de ala de UK? E un avantaj ceva daca pui alta tara?

#25
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Nu vreau sa zic prostii, dar probabli conteaza pe ce tara ai facut contul. Cand nu exista store in Romania, toti isi faceau pe UK cont.

#26
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,as dori să-mi iau o pereche de casti bluetooth pentru consola,voi ce folosiți?merci

#27
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Folosim pe cele cu fir de la Sony Posted Image

Si mie mi s-a luat de fir, dar daca mi-as lua ceva, ar fi de la Sony, si costa o galagie de bani

Edited by spe_ripper, 21 November 2018 - 09:32.


#28
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Eu folosesc o pereche de Playstation Gold Wireless Headset si una Turtlebeach stealth 400 XP (ambele wireless) la console.

#29
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Și eu tot așa m-am gândit să-mi iau tot de la Sony,dar am văzut ca costa destul de mult pentru o pereche de casti,au sunet și bass bun?merci fain

#30
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Se aud superb ambele. Ambele modele su sunet surround (virtual, desigur).
Ambele costa cam la fel si se aud cam la fel. E doar o chestie de preferinte si de ergonomie cred.

In chat, cu turtlebeach te auzi mai bine caci au microfon care ajunge in dreptul gurii pe cand la soni e integrat in casca.

#31
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,momentan locuiesc in UK,consola mea este deci pe un cont UK,dar anul viitor plănuiesc sa ma reîntorc in țara,pot să-mi schimb atunci contul de pe consola din UK in RO?pentru ca nu as vrea sa pierd jocurile cumparate merci!

#32
RaDuNa87

RaDuNa87

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.12.2018
Salut am și eu o problema poate ma puteți ajuta. Am un Ps4 slim cam de 1 an și am observat în ultimul timp ca se cam încinge și se aud foarte tare ventilatoarele bănuiesc!!! ... Ce este de făcut?

#33
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Curățat de praf în primul rand, chiar și dar cu aspiratorul și ar trebui sa fie o îmbunătățire.

#34
nolf2

nolf2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 23.11.2005

View Postusername_notfound, on 07 decembrie 2018 - 13:46, said:

Salut,momentan locuiesc in UK,consola mea este deci pe un cont UK,dar anul viitor plănuiesc sa ma reîntorc in țara,pot să-mi schimb atunci contul de pe consola din UK in RO?pentru ca nu as vrea sa pierd jocurile cumparate merci!
Salut.
Am aceeasi problema ca si tine, se pare ca nu putem schimba regiunea la contul de PSN, SONY nu permite acest lucru. Singura optiune pe care o avem e sa ne facem alt cont pe RO.
Acum, nu stiu daca salvarile, trofeele, evolutia la jocuri vor ramine la fel daca facem un nou cont pe alta tara desi folosim aceeasi adresa de mail, acelasi user name, aceeasi consola.
PS
Contul de XBOX se poate muta pe alta regiune fara nici o problema, doar ca, daca ai bani in cont (ex LIRE UK) nu-i mai poti folosi.
Am mutat contul de XBOX de pe UK pe D si m-a avertizat ca daca am bani in cont sa-i cheltuiesc si apoi sa fac mutarea. Toate setarile consolei au ramas la fel, doar a schimbat limba, din engleza in germana, magazinului virtual.

Edited by cristip20, 26 December 2018 - 09:49.


#35
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,singura soluție reala ca totuși sa nu pierzi jocurile deja cumparate din PS Store,ar fi sa mai fac un cont pe RO dar sa folosesc si contul de UK alternativ,dar pentru mai multă siguranța zilele astea am sa încerc sa vorbesc cu cei de la PS sa fiu sigur ca pot sa fac asta.Revin cu detalii.

Neata și Crăciun fericit,din nou se pare ca am nevoie de ajutorul vostru,unele filme ce nu le găsesc pe Netflix le pun pe un USB și folosesc PS’u pentru a le viziona,dar problema este ca la unele nu am sunet,am pățiți cu doua pana acum Silence of the Lamb și Amazing Spiderman,Menționez ca in același timp am pus câteva episoade dintr-un serial și a fost ok.Stie câteva care sa fie problema și ce pot face?merci!(filme descărcate de pe warez_spam)

#36
helios1

helios1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 24.12.2008
Va salut Stie cineva cu ce fel de controler (ma refer la la versiune )vin ps4 slim-urile de la orange?

Edited by helios1, 27 December 2018 - 16:31.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate