Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Alegere suplimente , ce magazin merita, ce merita cumparat si ce nu

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
https://imgur.com/a/2c3NkOH
Le am de 2 zile și incerc sa planific , ceva , un program , cum și când le iau . Azi fac picioare.
6+ seturi de geno high bar,4-6 superseturi flexii biceps femural și extensii cvadriceps la aparat , daca fac gambe fac la aparat , 15 repetări , 21 , 30 , fluctuez intre ele și greutate/Nr și viteza

#20
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
Vreau sa mă bag pe steroizi. Ce, unde găsești federație (?)?? Și costă mult un instructor?

#21
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
ce steorizi , am vazut anavar si deca si dbal ca functioneaza :) glumat

#22
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postbigpanz3r, on 14 aprilie 2019 - 11:57, said:

ce steorizi , am vazut anavar si deca si dbal ca functioneaza Posted Image glumat

Iti zic eu ca  o sa incepi sa plangi cand o sa vezi acul ala de 4-5cm, si cand o sa trebuiasca sa te injectezi si de 2 ori pe saptamana. Mai dai de un fake (in 75% din cazuri ca tu NU O SA STII DE UNDE SA IEI) si te injectezi degeaba.....Dar hai sa nu zici ca sunt bulangiu, ia legatura cu Armean Casian pe youtube poate te ajuta el daca ai bani.

#23
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
Da de unde branza vorbesti tu de parca ai avea experienta :))) , asta e istoria ta ? Sau esti nepotul lui Isaac Asimov ?
Nu am frica de ace , e mai rau de operatii , sau mi mai bage sonda in penis , ma simt ... imi penetreaza sufletelul mititel, analogie , e so fkd up feelingul...
Deocamdata nu sunt pe banii mei asa... bine sunt un boschetar.
Si sensibil, dar vedem ce imi pregateste timpul poate o sa il intrec pe Nășicu Dorian Pupa in mod natural si o sa am o viata linistita putand sa imi continui placerea cu fitnessul fara beambeuri si prostituate. Fiecare cu pasiunea si intelepciunea lui , ce sa zic...

Da de unde branza vorbesti tu de parca ai avea experienta :))) , asta e istoria ta ? Sau esti nepotul lui Isaac Asimov ?
Nu am frica de ace , e mai rau de operatii , sau mi mai bage sonda in penis , ma simt ... imi penetreaza sufletelul mititel, analogie , e so fkd up feelingul...
Deocamdata nu sunt pe banii mei asa... bine sunt un boschetar.
Si sensibil, dar vedem ce imi pregateste timpul poate o sa il intrec pe Nășicu Dorian Pupa in mod natural si o sa am o viata linistita putand sa imi continui placerea cu fitnessul fara beambeuri si prostituate. Fiecare cu pasiunea si intelepciunea lui , ce sa zic...

#24
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postbigpanz3r, on 25 aprilie 2019 - 22:55, said:

Da de unde branza vorbesti tu de parca ai avea experienta Posted Image)) , asta e istoria ta ? Sau esti nepotul lui Isaac Asimov ?
Nu am frica de ace , e mai rau de operatii , sau mi mai bage sonda in penis , ma simt ... imi penetreaza sufletelul mititel, analogie , e so fkd up feelingul...
Deocamdata nu sunt pe banii mei asa... bine sunt un boschetar.
Si sensibil, dar vedem ce imi pregateste timpul poate o sa il intrec pe Nășicu Dorian Pupa in mod natural si o sa am o viata linistita putand sa imi continui placerea cu fitnessul fara beambeuri si prostituate. Fiecare cu pasiunea si intelepciunea lui , ce sa zic...

Da de unde branza vorbesti tu de parca ai avea experienta Posted Image)) , asta e istoria ta ? Sau esti nepotul lui Isaac Asimov ?
Nu am frica de ace , e mai rau de operatii , sau mi mai bage sonda in penis , ma simt ... imi penetreaza sufletelul mititel, analogie , e so fkd up feelingul...
Deocamdata nu sunt pe banii mei asa... bine sunt un boschetar.
Si sensibil, dar vedem ce imi pregateste timpul poate o sa il intrec pe Nășicu Dorian Pupa in mod natural si o sa am o viata linistita putand sa imi continui placerea cu fitnessul fara beambeuri si prostituate. Fiecare cu pasiunea si intelepciunea lui , ce sa zic...

Am mai vorbit noi si in alta parte....oricum iti doresc succes, imi plac oamenii cu initiativa, numai ca din 20 care zic ca fac ca dreg abia 1 daca pune in practica. Peste vreo 5 ani sa mai scrii pe aici despre progresul tau si mai vedem atunci.
Daca vrei un sfat: daca ai ganduri asa cum scrii pe aici, prima data apuca-te si fa bani, bani seriosi nu 1000-1500ron, o sa iti trebuiasca bani nu doar sa incepi ce ti-ai propus dar sa si continui  sa te mentii acolo. Urmareste-l pe baiatul de care ti-am zis, vezi ca el la primul ciclu a bagat vreo 40-50 de milioane de lei...

Edited by sandu222, 28 April 2019 - 19:04.


#25
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postbigpanz3r, on 12 octombrie 2018 - 22:02, said:

Vreau sa mă bag pe %^%&^&&%
Ia zi, merge treaba, ce si cum? suntem curiosi, eu cel putin.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate