Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Crin Antonescu revine in politica si doreste sa candideze din partea PNL la alegerile europarlamentare-2019

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
94 replies to this topic

#1
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017
,,Fostul preşedinte al liberalilor Crin Antonescu anunţă că şi-a depus documentele pentru a intra pe lista PNL pentru alegerile europarlamentare ce vor avea loc anul viitor.
„Am depus astăzi documentele pentru candidatura la PE. Pe circuitul normal, stabilit de deciziile PNL pentru orice alt membru”, a precizat Antonescu, marţi, pentru Agerpres.
Liberalii îşi pot depune candidaturile pentru alegerile europarlamentare până pe 1 octombrie.''
https://www.digi24.r...e-a-luat-998760

Sunt convins ca Antonescu Crin deja are neoficial, acceptul conducerii PNL iar dupa data de 01.10.2018, acesta  va primi oficial, acceptul conducerii PNL si va ocupa un loc eligibil la alegerile europarlamentare de anul viitor.
Asta este marele PNL.In loc sa iasa in fata cu oameni noi in politica, onesti, credibili, apeleaza la politicieni expirati care sa traga in calitate de locomotive, candidatii PNL.Asa spera actuala conducere a PNL dar si Johannis care nu cred ca este strain de acest aranjament, ca PNL va reusi sa se impuna celor cu un profil moral identic cu al sau, adica cei de la PSD-ALDE.
Poate ca va candida si sotia domnului Antonescu, in prezent europarlamentar la al doilea mandat, la alegerile de anul viitor.Nu de alta, dar sa fie ambii soti, europarlamentari.Ca asa este frumos.
Asta este clasa politica romaneasca.Astia sunt politicienii pe care ii avem de 28 de ani.Inclusiv cei liberali.Asa se face politica in Romania.Si ne mai miram ca tara asta a ajuns in actuala situatie.

Edited by max_01, 18 September 2018 - 19:15.


#2
tenzen

tenzen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,797
  • Înscris: 28.06.2007
Cacarau is back in business !

Edited by tenzen, 18 September 2018 - 19:02.


#3
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Ai dracu' aurolaci cum se tot invart pe langa ciolan cand simt miros de sangre!

#4
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
A ajuns la fundul sacului si-acum are nevoie de bani?

#5
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostdaniMMM, on 18 septembrie 2018 - 19:03, said:

Ai dracu' aurolaci cum se tot invart pe langa ciolan cand simt miros de sangre!
Conducerea PNL considera ca Antonescu Crin este omul providenta care va duce PNL la performante electorale.Se inseala.

#6
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostLaberta, on 18 septembrie 2018 - 19:03, said:

A ajuns la fundul sacului si-acum are nevoie de bani?
Doar nu moare de grija poporului,nu i-am vazut mecla pana acum.#muiecacarau!

#7
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

View Postmax_01, on 18 septembrie 2018 - 19:07, said:

Conducerea PNL considera ca Antonescu Crin este omul providenta care va duce PNL la performante electorale.


Cine din pnl l-o fi pupat de l-a trezit din somnul cel profund pe Frumoasa adormita?

#8
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Postmax_01, on 18 septembrie 2018 - 19:07, said:

Conducerea PNL
Da,infractorii de rezerva...
Cica si buldogul ar vrea iar sa bage botul la cascaval muncit de altii.

Edited by daniMMM, 18 September 2018 - 19:09.


#9
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,914
  • Înscris: 14.09.2004

View PostLaberta, on 18 septembrie 2018 - 19:03, said:

A ajuns la fundul sacului si-acum are nevoie de bani?
Odata bugetar ...mereu bugetar. Ca e mai usor....;)

#10
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostLaberta, on 18 septembrie 2018 - 19:03, said:

A ajuns la fundul sacului si-acum are nevoie de bani?
Tipul a fost cel putin 4 mandate parlamentar asa ca va avea o pensie de cel putin 12000 lei, net/luna.Daca mai prinde un mandat de europarlamentar remunerat cu aproape 7000 euro, net/luna, plus diurna de cazare+masa, asigurare medicala full, decontari transport intern si extern, etc, s-a scos omul.Cum a frecat menta in parlamentul Romaniei mai multe mandate la fel o va face si la Bruxelles.Dar pe bani mult mai multi.

#11
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,313
  • Înscris: 29.07.2013
Precum la toate partidele romanesti, pozitia de parlamentar european este o sinecura si la liberali.

Asta inlesneste accesul veoricilor, grapinilor si  ebelor acolo, ca sa consolideze "buna parere"a europenilor despre noi.

Probabil ca lui Cacarau i s-au ispravit banii cu care era obisnuit la standardele lui, nu-l mai baga nimeni in seama cu vreun "cadou" mai consistent ca nu mai are butoane si atunci apeleaza la asta.

Scarba-mi-este de gasca asta de imbuibati !

#12
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostLaberta, on 18 septembrie 2018 - 19:09, said:



Cine din pnl l-o fi pupat de l-a trezit din somnul cel profund pe Frumoasa adormita?
Nu cunosc dedesubturile.

#13
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
a inviat cacarau frate? cine dracu l-a trezit.....

#14
kingsky

kingsky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,227
  • Înscris: 07.07.2015
remorca psd-ista vrea leafa babana ...ce noutate...

#15
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
iar incepe Banciu cu melodia aia :))))

#16
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View Postargonaut, on 18 septembrie 2018 - 19:10, said:

Scarba-mi-este de gasca asta de imbuibati !
Iti impartasesc opinia.In acelasi timp imi este si ciuda ca asemenea caractere si indivizi ajung sa reprezinte Romania la Bruxelles.M-au apucat nevrii cand am vazut aceasta stire care este vehiculata inca de luna trecuta in mass media insa acum a devenit oficial.
Oamenii de calitate din PNL sunt marginalizati la nivel local.Se iese la inaintare doar cu oameni non valoare, apartinand unor grupuri de influenta care domina PNL.Asa este la toate vechile partide parlamentare.

Edited by max_01, 18 September 2018 - 19:19.


#17
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,249
  • Înscris: 31.08.2006

View Postmax_01, on 18 septembrie 2018 - 19:00, said:

Asta este clasa politica romaneasca.Astia sunt politicienii pe care ii avem de 28 de ani.Inclusiv cei liberali.Asa se face politica in Romania.Si ne mai miram ca tara asta a ajuns in actuala situatie.

  Am auzit si eu stirea la B1 TV. Aia spuneau ca ar fi stirea politica a anului, nu altceva. Posted Image  Mai, si cum isi rupea asta camasa de pe el, spunand ca nu vrea sa mai auda vreodata de politica. Astia sunt fariseii nostri, numiti impropriu "politicieni". Nu pot decat sa ma bucur cand vad ca mi se confirma crezul meu referitor la acesti indivizi, indiferent din ce panarame de partide fac ei parte. Toti o apa si-un pamant, evident.

View Postargonaut, on 18 septembrie 2018 - 19:10, said:


Scarba-mi-este de gasca asta de imbuibati !

Mie-mi spui....Fi-mi-ar scarba....

#18
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostdaniMMM, on 18 septembrie 2018 - 19:09, said:

Da,infractorii de rezerva...
Cica si buldogul ar vrea iar sa bage botul la cascaval muncit de altii.
Pai normal ca vrea si Buldogul de Oradea sa fie europarlamentar.Ar castiga si el un ban frumos sa mai faca tot felul de combinatii murdare, inclusiv trafic de influenta.Si tipul asta este un mare infractor insa vorba aia, hotul neprins, negustor cinstit.Asa si cu Buldogul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate