Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Fuego va avea emisiune la TVR 2. Îi e „Drag de România Mea”

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016

Fuego va avea emisiune la Attached File  TVR 2.jpg   6.07K   2 downloads. Îi e „Drag de România Mea”


Attached File  paul-surugiu-fuego3_tb730.jpg   59.48K   2 downloads
Paul Surugiu (Fuego) se alătură TVR 2, pentru o emisiune de divertisment. El va prezenta începând de duminică, 7 octombrie, de la ora 15.00, emisiunea „Drag de România Mea”.

Emisiunea va fi o gală de divertisment a celor mai importante personalități românești, fie că este vorba despre artiști, actori, scriitori sau sportivii români.

Fuego:

„Am fost onorat să primesc propunerea venită din partea Televiziunii Române de a prezenta un show cu și despre România, despre valorile sale, despre muzica și oamenii care au definit-o și au făcut din ea o frumoasă poveste ce trebuie spusă mai departe!

Sunt entuziasmat și vă mărturisesc că pregătesc momente unice. Mă veți putea vedea într-o nouă ipostază, mult mai dinamică, prezentând și premiind pe cei ce ne fac mândri că suntem români. Vă voi arăta tineri talentați și vom vedea împreună că avem în continuare suficiente motive ca să fim una cu spațiul care ne-a definit.

Asta pentru că într-adevăr, mi-e “DRAG DE ROMÂNIA MEA!” și de tot ce are și a avut ea mai bun. Sunt sigur că duminicile vor avea acum un alt parfum și vor reuși să vă impresioneze prin bucuria pe care am pus-o în realizarea acestui proiect măreț și ambițios!

Eu sunt artistul simplu, care-a construit în anii aceștia, vreo 25 la număr, o carieră bazată pe onestitate. Și cu asta vin în fața voastră, arătându-vă România mea și toate motivele pentru care mi-e drag de ea!”, a spus Paul Surugiu-FUEGO.
Sursa: https://www.paginade...-de-romania-mea

#2
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Un fel de Andreea Marin relouded.. Fuego e totusi un apreciat producator de muzica romaneasca care prinde la public.. asa ca, probabil, va avea succes.

De multe ori ma intreb de ce TVR-ul nu poate produce, fara sa tina cont de audienta si ceva emisiuni educative:  Stiinta si Tehnica, Astronomie.. chestii din astea la care ar putea casca gura, accidental, un tanar.

Edited by rosix, 17 September 2018 - 18:04.


#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postrosix, on 17 septembrie 2018 - 18:01, said:

Un fel de Andreea Marin relouded..

eu sunt fan Andreea Marin....o femeie pe gustul meu :)...bruneta, voce placuta, feminina, corp, gropite.....are tot tacamul

#4
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,218
  • Înscris: 13.03.2017

View Postjimi91, on 17 septembrie 2018 - 18:03, said:

... Andreea Marin....bruneta, voce placuta, feminina, corp, gropite.....

Ochi alunecosi ... inima zburdalnica ... demimondenă

#5
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Un fel de mihaela radulescu cu duminica in familie..... numai ca in varianta masculina ....sa vedem cat va impodobi bradul...

#6
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,866
  • Înscris: 05.08.2014
Este exact ce trebuie la TVR --- publicul imbatranit, de tarani, gospodine, samd este atras cu emisiuni de genul asta. N-ati observat ca la TVR singurul format de emisiune este sueta fara sare si piper?  eventual mai canta Moculescu la pian niste slagare din anii '60.

#7
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Asta o sa fie probabil o emisiune, in genul "This is Tom Jones", Tom Jones a avut un show pe vremuri, in care avea invitati alti cantareti, actori, celebritati, canta cu ei in dueturi, a colaborat atunci cu multe nume sonore din muzica: Jerry Lee Lewis, Stevie Wonder, Janis Joplin, Aretha Franklin, etc., oare Fuego cu cine o sa cante impreuna?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/aAO19E6OaY0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 03.12.2013
Daca ati fi vrut sa vedeti si reclama.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SCSpmkftzbg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostRealZOD, on 17 septembrie 2018 - 19:12, said:

Daca ati fi vrut sa vedeti si reclama.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SCSpmkftzbg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu sunt anti Romania sau ceva dar.....buahahahhaha....penibil.... Posted Image Posted Image

#10
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,866
  • Înscris: 05.08.2014
Fuego arata ca o lesbiana intre doua varste.

Dar cum sa realizezi ma frate un astfel de promo in 2018? te faci de cacat cu astfel de imagini, cum vine aratarea aia  si se face microfonie -- nu mai zic de pantofii si costumatia omului.

#11
Music-Box

Music-Box

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,971
  • Înscris: 16.02.2017
Nea paul si tanti marin au ceva in comun...prefacatoria din fata camerelor de luat vederi.
Realitatea este alta in ambele cazuri.
O sa fie misto emisiunea,media de varsta + 60 ani,o sa vina si prietena lui Fuego (o cheama Flavius si are mustata),casa parinteasca o sa se vanda doar la pretul corect...etc.

#12
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,807
  • Înscris: 16.05.2015

View PostBibulus, on 17 septembrie 2018 - 18:41, said:

Este exact ce trebuie la TVR --- publicul imbatranit, de tarani, gospodine, samd este atras cu emisiuni de genul asta. N-ati observat ca la TVR singurul format de emisiune este sueta fara sare si piper?  eventual mai canta Moculescu la pian niste slagare din anii '60.

Adevarul e ca la "Gospodar fara pereche" de la Pro TV se uita crema Romaniei.

Edited by borhot, 17 September 2018 - 19:50.


#13
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Omul are talent, are un dar... dar te usucă de bani când vine vorba să presteze.

Bravo lui !

#14
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View PostBibulus, on 17 septembrie 2018 - 19:42, said:

Fuego arata ca o lesbiana intre doua varste.
http://menwholooklik...s.blogspot.com/

#15
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015
Nu imi place deloc...dar nu mai rideti de el, are o problema de sanatate....nu mai stiu cum se numeste exact boala....

#16
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
atunci scuze ...ma rog in muzica lui e bun...acuma nu prea ma intereseaza muzica lui

#17
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,254
  • Înscris: 21.06.2011

View PostRealZOD, on 17 septembrie 2018 - 19:12, said:

Daca ati fi vrut sa vedeti si reclama.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SCSpmkftzbg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

- Alo, domnu' Guță? Nicolae Guță? L-am găsit pe cel care v-a furat papucii!

#18
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 29.07.2017

View PostBibulus, on 17 septembrie 2018 - 18:41, said:

Este exact ce trebuie la TVR --- publicul imbatranit, de tarani, gospodine, samd este atras cu emisiuni de genul asta. N-ati observat ca la TVR singurul format de emisiune este sueta fara sare si piper?  eventual mai canta Moculescu la pian niste slagare din anii '60.
Nu-i chiar asa. Ca peste tot au si emisiuni bune si rele. Am vazut saptamana trecuta la TVR un documentar despre cum coborau luntrasii lemnul pe Bistrita. Foarte bine facut si interesant.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate