Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

problema microfon/camera frontala iphone 6

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
swath123

swath123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2018
salut
am si eu o problema la un iphone 6, mai exact de la un update(nu stiu sigur care) nu se mai aude aproape deloc microfonul de la camera de pe fata+camera se vede mai naspa decat este normal, nu cred ca este telefonul stricat deoarece am intalnit aceasta problema si la o prietena care are acelasi telefon, iphone 6 silver, cand filmez cu camera de pe fata se aude un bazait si daca zic eu ceva nu se intelege, se aude urat, iar, cand filmez cu camera din spate si este foarte mare zgomot, nu se mai aude, se aude un aer asa gen cum se aude un radio care nu a prins bine frecventa, acel fâșâit, dar cand filmez de ex pe cineva prin casa cand zice ceva si nu este zgomotul chiar asa mare, se aude foarte clar, si pe whatsapp, cand vorbesc si tin telefonul la ureche ma aude respectivul/a, dar cand il dau pe speaker(difuzor) respectivul/a nu ma mai aude, cred ca este o problema de soft aici nu cred ca este telefonul stricat, mai exista cineva care a intampinat aceasta problema?

#2
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
"am intalnit aceasta problema si la o prietena care are acelasi telefon, iphone 6 silver,"
Pai nu mai folositi acelasi telefon, lasa-il ei pe asta defect si tu cumpara-ti unul nou.

#3
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
https://support.appl.../ro-ro/HT203792

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate