Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Ps4 pro

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#55
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,când ma uit la un video pe YouTube folosind consola,exista o mică diferența între imagine și sunet,adică parca imaginea “întârzie” puțin fata de sunet,e normal ținând cont de faptu ca folosesc consola pentru a viziona conținut pe YouTube?mentionez ca folosesc wi-fi.Multam!

#56
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,446
  • Înscris: 19.04.2009

 Papillon_, on 19 septembrie 2018 - 08:53, said:

Merge pe naiba, m-am jucat destiny 2 si wolfenstein new order iar experienta lasa de dorit, controlul camerei si precizia sunt jalnice fata de mouse, parca ai un handicap.

La fel in Uncharted: Drake's Fortune, sunt niste scene in care vin inamici din toate partile si mori intr-una pana te misti tu cu controller-ul, era atat de frustrant incat am sters jocul.

Apasa și tu un B, un dodge, un roll, ii zbori imediat

#57
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

 username_notfound, on 11 octombrie 2018 - 12:57, said:

Salut,cineva mi-a recomandat aici sa încep aventura in lumea consolelor cu seria Uncharted,bun sfat,jocul este Grozav cel puțin primul,întrebarea mea este următoarea,are rost sa m-a chinui sa colectez toate “comorile” din joc?60 la Nr și eu am strâns doar 25-30 parca și sunt la chapter 17,m-a ajuta cu ceva? Merci!


Conteaza cata rabdare ai, daca vrei sa iei platina, sa faci toate achievmenturile.
Eu la un singur joc am reusit, dar chiar m-a prins foarte tare si nu era nici greu sa iei platina, Odyssey.

 username_notfound, on 05 noiembrie 2018 - 20:55, said:

Salut,când ma uit la un video pe YouTube folosind consola,exista o mică diferența între imagine și sunet,adică parca imaginea “întârzie” puțin fata de sunet,e normal ținând cont de faptu ca folosesc consola pentru a viziona conținut pe YouTube?mentionez ca folosesc wi-fi.Multam!


Nu e normal, poate e conexiune de net proasta.

#58
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,atunci când ma uit la Netflix folosind consola,este la fel de solicitant pentru consola ca și când de exemplu joc in joc? Merci întreb asta pentru ca o folosesc aproape zilnic pentru Netflix și jocuri.

#59
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009
Nici pe departe. Netflixul foloseste un pic din GPU pentru decodare H.264 adica 1-2% ). Auzi cumva coolerul decoland? Ala e indicatorul de solicitare al unui PS4 (pro sau nu).

#60
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Oo ii perfect atunci,mulțumesc pentru ajutor.

#61
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salutare,eu momentan locuiesc și muncesc in UK,ar fi posibil să-mi schimb regiunea de pe consola din UK in Ro?as vrea sa fac asta ca sa pot folosi Netflix România.Merci!

#62
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009
Netflix merge în limba din zona fizica de unde îl accesezi. Dacă vrei Netflix în romana ieși prin vpn prin România.

#63
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Ok,merci pentru răspuns,acum tradu-mi te rog,ce însemna ca sa ies prin vpn?😅scuze dar nu am înțeles răspunsul.Merci!

#64
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009

 username_notfound, on 13 noiembrie 2018 - 15:50, said:

acum tradu-mi te rog,ce însemna ca sa ies prin vpn?
Iti cumperi un abonament la un serviciu VPN care sa ofere punct de iesire in Romania (de exemplu un serviciu de vpn cu reclama foarte agresiva in ultimile luni este https://nordvpn.com ).
Iti alegi un server de Romania si il bagi in router si gata, tot traficul iti este redirectat prin Romania.

Despre cum sa faci PS4 sa iasa prin VPN sunt articole intregi pe net .. uite unul gasit asa, in 5 secunde: https://www.techadvi...on-ps4-3670694/

Eu unul am un router acasa care face iesire prin vpn si daca vreau sa ies prin alt punct decat netul original al casei, ies prin routerul cu iesire vpn :D.

#65
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Aaa ok,mulțam!

#66
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,in zilele următoare vreau să-mi iau God of War 4,acesta va fi primul GoW jucat de mine,întrebarea mea este dacă are rost să-mi iau prima data sa joc GoW3 pt ps4?Merci!

#67
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
Poti sa joci fara probleme ultima versiune, e fain jocul dar consola face ca un avion pe un TV 4K.

Edited by Papillon_, 11 December 2018 - 10:33.


#68
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
GOW 3 mi se pare o tampenie maxima, ma rog, e o chestie de gust. Poate GoW 4 e diferit

#69
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013
Am cumpărat PlayStation 2 și 3 pentru jocurile GOW 1 2 3 și le-am jucat pe fiecare în decursul anilor de 4-5 ori fiecare dar nu a-și cumpăra PlayStation 4 pentru GOW 4.
E altfel, au rămas în pană de idei pentru continuare au zis și ei la un moment dat... De-aia au scos prequel-ul.

Edited by calbog, 20 December 2018 - 11:55.


#70
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Aveti idee se mai vinde la noi PS4 Pro? Eu nu-l mai gasesc nicaieri, bine stiu ca sunt sarbatorile dar totusi :))

#71
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 09.05.2006
emag de la 2300 lei in sus.... a fost la promotie zilele astea pe la 1500 lei si s-au dat la greu,

#72
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 09.05.2018
Eu zic sa astepti primavara , adica din februarie incolo sigur o sa gasesti la preturi mult mai mici decat acum
Acum din cauza sarbatorilor e bataie mare , preturi mari si timpi de livrare acasa mari

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate