Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Probleme plati AdSense

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
anonimforlove

anonimforlove

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 29.11.2017
Salut,
Am un cont de AdSense care de curand a atins pragul de plata de 100$. Am solicitat de cateva ori codul PIN pentru confirmarea adresei, insa nu a venit. Acum la sectiunea "Informatii despre cont", unde inainte aveam optiunea sa solicit un cod PIN, acum nu mai pot face acest lucru.
[ https://i.imgur.com/KYXerUK.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Iar la sectiunea "Plati", nu imi da nici un fel de detaliu despre data de facturare, sau daca aceasta va avea loc.

[stergere poza la cerere]

Intrebarile mele sunt:
Este in acest moment necesar acel cod PIN de confirmare?
O sa-mi primesc banii in data de facturare (am vazut pe internet ca este din data de 22 pana pe 26 a fiecarei luni)?
Eu am facut contul de Google pe un alt nume decat pe cel pe care as vrea sa-mi primesc banii, va fi asta o problema?

Edited by Dany_Darke, 12 September 2018 - 13:36.


#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Probabil ca trebuia sa astepti data de plata.

Vezi ca ai lasat numele neblurat.

#3
anonimforlove

anonimforlove

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 29.11.2017
Un admin sa stearga a 2-a poza va rog.

#4
vdesigns

vdesigns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 14.04.2018
pozele le poti sterge si tu din...

#5
unix_programmer

unix_programmer

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 23.08.2016
Eu retin ca am primit PIN-ul cand am creat contul, nu la prima plata. Au trecut ceva ani, deci nu mai stiu exact. Dar 80% asa cred ca era. Sigur nu ai primit deja ceva plic la adresa introdusa la crearea contului?

O sa-mi primesc banii in data de facturare (am vazut pe internet ca este din data de 22 pana pe 26 a fiecarei luni)?
Eu am facut contul de Google pe un alt nume decat pe cel pe care as vrea sa-mi primesc banii, va fi asta o problema?
Seteaza plata prin western union, o sa primesti detaliile transferului si nu ar trebui sa fie probleme. Mai stiu pe cineva care scotea de pe mai multe conturi, e drept ca, deja avea o relatie creata cu cateva doamne de la casieriile unor banci si il cunosteau ca scoate lunar sume importante prin WU.
In caz ca te intreaba de unde ii ai, ii explici, Google, publicitate, blabla si ai pierdut-o. Daca nu reusesti doar cu codul de la WU, pentru ca e diferenta numele fata de buletin, incearca si la alta banca. De preferat cand e aglomerat, sa nu stea mult la povesti cu tine, ca ai coada in spate care ii zambeste "frumos".

#6
anonimforlove

anonimforlove

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 29.11.2017

 vdesigns, on 12 septembrie 2018 - 07:31, said:

pozele le poti sterge si tu din...
Nu pot, le-am pus pe imgur fara cont, deci nu pot sa o sterg.

#7
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

 anonimforlove, on 11 septembrie 2018 - 19:53, said:

Un admin sa stearga a 2-a poza va rog.
Eu am pus o poza, de proba, am deschis linkul si-mi apare jos in dreapta Delete (o fi de la cookies, tot fara cont, stie ca eu am pus poza).
Oricum, de ce ai vrea-o stearsa, se vede doar suma.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate