Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

smartphone MAXIM 300 de euro

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
M-am mai uitat la teste pe notebookcheck si am observat ca multe din modelele care ma interesau, de exemplu moto z2 play, stau foarte prost la partea de semnal si gps iar asta deja e cel mai important la un telefon. Punând toate informațiile si părerile de aici cap in cap mi-am dat seama ca pana in 300 de euro, posibil si mai mult, nu o sa găsesc niciodată telefonul perfect pentru mine fiindcă nu poti avea la bani putini si gps bun, mp3 player de calitate, display fotoaparat etc. De grija fotoaparatului am scăpat ca mi-am luat anul trecut o camera canon asa ca mi-am zis sa mai fac un efort sa-mi iau si un player adevărat, un fio cred, astfel ca problema se simplifica si va fi mai simplu si pe viitor. Asa ca... am comandat din nou asus zenfone 4 :D data asta am primit un cod de reducere ca-s client fidel si l-am luat la 180,de euro. Exceptând faptul ca are sunet in casti cam slab si e tot din sticla ma aranjează destul de bine. 64 gb, 4 ram, sd630, display destul de bun cu contrast si luminozitate suficienta. In plus, din teste e unul dintre cele mai bune telefoane pe partea de semnal si gps.

Edited by vinciun, 12 September 2018 - 23:04.


#56
eftincanicusor

eftincanicusor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 20.01.2016

View Postvinciun, on 12 septembrie 2018 - 23:00, said:

M-am mai uitat la teste pe notebookcheck si am observat ca multe din modelele care ma interesau, de exemplu moto z2 play, stau foarte prost la partea de semnal si gps iar asta deja e cel mai important la un telefon. Punând toate informațiile si părerile de aici cap in cap mi-am dat seama ca pana in 300 de euro, posibil si mai mult, nu o sa găsesc niciodată telefonul perfect pentru mine fiindcă nu poti avea la bani putini si gps bun, mp3 player de calitate, display fotoaparat etc. De grija fotoaparatului am scăpat ca mi-am luat anul trecut o camera canon asa ca mi-am zis sa mai fac un efort sa-mi iau si un player adevărat, un fio cred, astfel ca problema se simplifica si va fi mai simplu si pe viitor. Asa ca... am comandat din nou asus zenfone 4 Posted Image data asta am primit un cod de reducere ca-s client fidel si l-am luat la 180,de euro. Exceptând faptul ca are sunet in casti cam slab si e tot din sticla ma aranjează destul de bine. 64 gb, 4 ram, sd630, display destul de bun cu contrast si luminozitate suficienta. In plus, din teste e unul dintre cele mai bune telefoane pe partea de semnal si gps.

Iar eu iti spun ca detinator de z2 play, ca sta bine pe partea de semnal si gps.Acum urmaresc sa scada pretul la z3 play.

#57
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
L-am primit azi, super incantat. Se vede ca cel de data trecuta avea o buba la sunet. Cand canta parca avea valuri, canta slab de tot. Eram foarte mirat cum e posibil asa ceva in conditiile in care in toate testele e laudat ca are un sunet foarte bun. Ma decmar foarte multumit de telefon, mai ales tinand cont ca am dat 180 de euro...

#58
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005
Nu mai deschid alt topic daca nu deranjeza. Si eu caut ceva pana in maxim 300 euro dar nu neaparat nou.
Am gasit Huawei Mate 9 cu 250 euro SH si cu garantie inca vreo 10 luni sau ce pot lua altceva in banii astia ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate