Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Samsung Gear S3 Frontier + s9

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mirceabarbulescu

mirceabarbulescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 24.05.2018
când ceasul citește notificările whatsapp, în aplicație apare semnul verde că au fost citite.
dacă sunt la volan, nu am timp să citesc pe ceas, lumea îmi cere cont că nu răspuns la mesaje care lor le apar ca citite.
ce setare e din telefon, ceas, sau aplicație?
am nevoie ca mesajele să apară ca citite doar după ce am citit direct din telefon.
mulțumesc

#2
derutatu667

derutatu667

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,608
  • Înscris: 27.11.2007
Nu cred ca este vreo setare. Pur si simplu  asa comunica cele doua dispozitive !
La mine de exemplu cand citesc mesajele de pe ceas ( un LG cu Android Wear)  raman necitite pe telefon! Si nu am facut nici o setare, asa e default.  Si oricum nu am gasit nici o setare care sa faca referire la aceasta situatie.

#3
mirceabarbulescu

mirceabarbulescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 24.05.2018
alt posesor de Samsung Gear S3 Frontier zice că la el notificările nu apar ca citite după preluarea ceasului.
nu știe ce a făcut, așa a fost mereu la el.

#4
precupromulus

precupromulus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 09.02.2017
E chestie de setare.Apropo știți ceva aplicatii mai deosebite sau fețe de ceas pentru Samsung gear s3?

#5
Zombiality

Zombiality

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.09.2020
buna! oare nu stiti ce aplicate se pot instala in plus pe acest dispozitiv ? ca am primit de la cineva un smartwatch si ar fi primul ce il detin si nu stiu de ce este in stare. m-ar interesa daca se poatre instala spotify. multumesc anticipat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate