![]() |
Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă
Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale. www.neurohope.ro |
presa brichetat
Last Updated: Sep 30 2018 09:40, Started by
scub
, Sep 07 2018 11:18
·
0

#1
Posted 07 September 2018 - 11:18

#2
Posted 07 September 2018 - 21:13

Deci, dupć atīt tam-tam o vinzi. De ce? Nu merge bine? Ai brevetat-o? Sau ai alte ideei cu ea?
|
#3
Posted 08 September 2018 - 13:09

Am cumparat una cu randament mai mare . Scoate 8 brichete odata. Si aceasta daca nu o dau , o modific si ii mai adaug stanga/dreapta , fata/spate inca 4 "guri de foc" . Trebuie teava rotunda , pistoanele le am deja (rotunde de 100mm) .
Doream sa o dau , sa mai iau cate ceva pentru un alt proiect : sparagator de lemne . Am nevoie de distribuitor, furtune , manometre .. celelalte le cam am ... Proiectul , mere inainte , dar mai sunt si altele de rezolvat ![]()
Deci, după atît tam-tam o vinzi. De ce? Nu merge bine? Ai brevetat-o? Sau ai alte ideei cu ea? Merge foarte bine , este construita foarte solid. Cu un cric potrivit (ca forta) sau cilindru hidraulic .. le scoti aproape uscate ![]() Attached FilesEdited by scub, 08 September 2018 - 13:06. |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users