Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

HUAWEI P8 lite 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Rz28

Rz28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 30.06.2018
Salutare! În urma cu o săptămână mi-a cerut actualizare sa treacă la android de 8.0 iar eu nu i-am dat. Acum am încercat sa îl actualizez dar nu mai îmi găsește actualizarea. Va rog ajutați-mă!

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Un restart ai încercat ?

#3
Rz28

Rz28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 30.06.2018
Da

#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ia uite surpriză

http://consumer.huaw.../fut/index.html

Apk -ul de care ai nevoie.

Eu unul nu recomand însă să îi faci update.

Quote

Note that we are talking about an unstable firmware which may not be suitable for daily use, so install it only if you are aware of the risks and make a full backup of your important data before installing it. If you find a bug or other issues after installing the beta firmware, you can contact Huawei to communicate it in order to help developers fix it. You can leave the beta testing project anytime you want by heading to the above-linked download page of the firmware and following the instructions at the end of the page. Will you install the beta firmware or wait for the stable version?


#5
zNick

zNick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 29.07.2018
In momentul in care dai refuz la un update , server-ul scoate imei-ul telefonului respectiv din lista de asteptare (queue).Vei primii update-ul iar dupa ce toti utilizatorii din lista de asteptare vor face la randul lor actualizarea.In cateva saptamani , luni il vei avea ieri.Cand l-ai refuzat practic ai iesit din "coada".

#6
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View PostzNick, on 06 septembrie 2018 - 13:03, said:

In momentul in care dai refuz la un update , server-ul scoate imei-ul telefonului respectiv din lista de asteptare (queue).Vei primii update-ul iar dupa ce toti utilizatorii din lista de asteptare vor face la randul lor actualizarea.In cateva saptamani , luni il vei avea ieri.Cand l-ai refuzat practic ai iesit din "coada".
Ciudat cum la mine tot insistă cu update la al meu Samsung A3 2016.

Probabil nu m-au scos din listă.

#7
zNick

zNick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 29.07.2018

View Postwaterman, on 06 septembrie 2018 - 16:05, said:

Ciudat cum la mine tot insistă cu update la al meu Samsung A3 2016.

Probabil nu m-au scos din listă.
Asa este la Huawei . Nu stiu ce algoritmi au serverele celor de la Samsung.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate