Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Promoție eMAG

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#19
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Nasol, asa-mi trebuie daca ii raspund din nou lu' tarzan.
Cum mah nene sa platesti 45 de lei transport pentru un joc ?!
Si vezi ca la mine apare 49 de lei transporti, sa nu cumva sa te miri de aia 4 lei in plus.
Da, de obicei se proceseaza in citeva minute plata prin card, cam oriunde, orice plata, orice metoda, orice tara...
Nu stiu unde ai vazut tu ca mai este doar 1 ora promotia, la mine nu zice nimic de durata promotie, pe pagina aia data de tine.

View Postcristi712, on 06 septembrie 2018 - 11:24, said:

Suna acolo si cere sa fie transferat in Bulgaria?
Linkul e emag.ro, bulgaria... nu stiu ce este, poate inmatricularea masinilor din joc o face pe buglaria, habar am.

Edited by althea, 06 September 2018 - 12:34.


#20
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Fie vorba intre noi... am jocul aceasta gratuit Posted Image

#21
LibertyHG

LibertyHG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 13.03.2017

View PostTruculMagic, on 06 septembrie 2018 - 13:14, said:

Fie vorba intre noi... am jocul aceasta gratuit Posted Image
L-ai descărcat când era perioada aia cu jocuri gratuite pe Origin sau l-ai piratat? Posted Image)

Apropo, poți încerca și G2A. Acolo primești doar key-uri, nu CD-uri. De obicei, jocurile sunt mai ieftine acolo.
De asemenea, poți căuta coduri de reducere (3%).
N-ar trebui să ai probleme, dar totuși trebuie să ai grijă de la cine cumperi de acolo.

Edited by LibertyHG, 06 September 2018 - 13:43.


#22
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
sunt jocuri gratuite pe Origin? se poate sa fi fost si un joc nou si bun ca Need for speed payback? da acolo ca sa te inscrii vad ca trebuie sa platesti lunar...
Nu va aparea durata promotiei ca nu erai logat sau nu comandasei, iar bulgaria adica firma care expediaza e acolo!!..
Eu nu stiu cum de multi mi au retinut numele, ca uneori nu postez cu lunile, a poate stilul si problemele mele, pai daca ma cunoasteti asa bine (imi place faza aia din Baby driver ( https://youtu.be/pVS3VspE49k?t=1m37s  cu toate ca eu sunt cuminte) poate ma ajutati la propriu, imi dati un servici, o bere, femei etc, nu

Edited by tarzaan, 06 September 2018 - 22:13.


#23
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
uite aici:
https://forum.softpe.../#entry23467861

#24
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
acolo e de steam nu de origin vorba. Sau zici sa downloadez acea aplicatie din softpedia? deci ramane intrebarea din ultimul meu reply...

#25
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
Lasa steam-ul, acolo e un link cu topicul de aici cu jocuri gratis, am luat cateva cand ai zis colegii ca e ceva gratis.

Edited by arg, 06 September 2018 - 23:30.


#26
LibertyHG

LibertyHG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 13.03.2017

View Posttarzaan, on 06 septembrie 2018 - 22:04, said:

sunt jocuri gratuite pe Origin? se poate sa fi fost si un joc nou si bun ca Need for speed payback? da acolo ca sa te inscrii vad ca trebuie sa platesti lunar...
Nu va aparea durata promotiei ca nu erai logat sau nu comandasei, iar bulgaria adica firma care expediaza e acolo!!..
Eu nu stiu cum de multi mi au retinut numele, ca uneori nu postez cu lunile, a poate stilul si problemele mele, pai daca ma cunoasteti asa bine (imi place faza aia din Baby driver ( https://youtu.be/pVS3VspE49k?t=1m37s  cu toate ca eu sunt cuminte) poate ma ajutati la propriu, imi dati un servici, o bere, femei etc, nu
A fost o perioada in care pe Origin era gratuit cate un joc de-al lor. Nu stiu daca s-a dat si NFS.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate