Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Black Friday 2018

* * * - - 39 votes
  • This topic is locked This topic is locked
3617 replies to this topic

#3601
Alecsgz

Alecsgz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,035
  • Înscris: 14.01.2009

View PostPetrecristi, on 25 noiembrie 2018 - 19:57, said:

xbox
Credeti ca merita? Sau sa mai astept oferte mai bune?

Mai bine de atat doar second hand gasesti

#3602
ady4x4

ady4x4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 30.01.2009
Sigilat de pe olx nu ai in zona ta?Sunt destui care au luat de BF si le vand la 800-850.

#3603
Petrecristi

Petrecristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 19.12.2009
la diferenta aceastta de pret prefer cu garantie pe numele meu. deci nou. daca era in jur de 700 pe olx merita dar sa dau 850 pe olx + 50 transport fata de 950pe emag..., prefer pe cel de la emag.
dar nu ma grabesc acum.
poate apare vreo oferta mai buna printr-un magazin, desi nu cred.
multumesc oricum pentru sugestie

#3604
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Fiecare cu preferintele lui, dar de ce va tenteaza X-BOX-ul ? Majoritatea (daca nu chiar aproape toate) jocurile de pe X-BOX apar sau au aparut si pe PC si cam toti avem si PC. Eu caut un PS4 la un pret rezonabil de BF pentru ca au aventuri exclusive doar pe PS4, jocuri pe care as vrea sa le joc si nu se gasesc niciunde decat pe consolele PS.

#3605
gigoto

gigoto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,078
  • Înscris: 11.08.2007

View PostPetrecristi, on 25 noiembrie 2018 - 19:57, said:

xbox
Credeti ca merita? Sau sa mai astept oferte mai bune?

In Auchean este 847 lei un xbox.

#3606
jonnie007

jonnie007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 22.02.2009
De 500 gb. Nu-i chiar totuna cu 1 tb.

#3607
marmota_vasi

marmota_vasi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 13.02.2008
Emby Premiere Lifetime e la reducere de Cyber Monday Sale : 99 usd ( 119 usd inainte )  Poate e cineva interesat de oferta .

Emby e un personal media server in genul Plex Sever sau Open Media Vault ( mai sunt si altele evident )

Varianta de baza e gratis, dar anumite facilitati necesita abonament : daca ai tv tuner si vrei sa vezi live tv sau fisiere media de pe serverul de acasa , emby are  niste aplicatii pt android sau alte platforme care te ajuta sa accesezi din afara casei fisiere/ live tv

Edited by marmota_vasi, 26 November 2018 - 12:45.


#3608
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011

View PostIon_de_la_Raion, on 25 noiembrie 2018 - 18:15, said:

Trebuia sa intri in scara, unde nu te puteau urmari, ca nu au voie sa intre. Posted Image


Pret bun e 800 lei.


Si eu sint de acord. Dar cum sa-i starpesti ? Nu vezi ca psd-ul le da drumul din puscarii ?
Tu poti sa astepti pana o sa fie 800 de lei...

#3609
Bylly00

Bylly00

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,729
  • Înscris: 27.06.2015

View PostYthrixium, on 25 noiembrie 2018 - 17:03, said:

Tocmai cand am realizat ca nu am facut mari afaceri...le-am returnat/refuzat.

Astia ca mine care suntem in lumea noastra...suntem peste tot, inteleg ca ti-e nu-ti convine, asa-i viata, repet, nu stiti ce e prin US cu returu, sa vedeti acolo, lasati grija emagului ca se descurca ei si fara grija voastra, daca nu le convenea era scoasa de mult regula ca n-au casa de binefacere Posted Image

Cred ca au dreptate colegii care spun ca traiesti in lumea ta. Nu e regula lor, este O LEGE care ii obliga sa faca asta, deci si daca nu le convine, nu prea au ce sa faca. Returul in sine nu este un lucru rau, oamenii de pe aici vorbesc impotriva abuzului.

Chiar interesant de discutat daca in mod legal un magazin poate "blacklista" un client din cauza retururilor prea numeroase/dese. Eu nu cred.

#3610
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View PostDaniJ90, on 26 noiembrie 2018 - 14:00, said:

Tu poti sa astepti pana o sa fie 800 de lei...
Daca nu o sa fie, nu e pret de BF, e praf in ochi. In trecut au fost X-Box-uri si PS cu 600 lei.

#3611
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Nu stiu de ceva plangeti de sameday, de parca ceilalti curieri ar fi altfel. Am dat comanda la emag pe 22, pe 24 a ajuns in depozit la fancurier, iar azi 26 nu se vede vreo miscare. Inteleg ca e bf, colete multe, dar totul are o limita.

#3612
qrevcs5

qrevcs5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 14.12.2011
Cat despre sameday: care a fost achizionat de catre emag....este catastrofa.
Azi primesc mesaj de la emag ca imi va fi livrat un colet, cumparat de la emag prin serviciul cargus. Coletul care era cumparat de pe site-ul emag, si livrat de catre quattro (cred ca asa scria pe site) a fost livrat de catre sameday...interesanta combinatie

Edited by Adm, 26 November 2018 - 17:45.


#3613
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,888
  • Înscris: 03.12.2001

View Postlaud, on 25 noiembrie 2018 - 17:55, said:

Sameday a fost o suveica, seful emag a facut prin intermediari o companie de curierat pe genunchi (cu personalul cel mai badaran si lejer posibil, ca astia erau ieftini) special pentru a sifona niste milioane din banii fondului de investitii ce a bagat banii in emag.
Apoi din postura de sef a dat contracte catre Sameday ca sa para ca are mega-activitate, ca apoi din postura de sef emag sa cumpare din banii fondului de investitii compania Sameday cu niste milioane de euro, mult supraevaluata pentru ce era.
cred că moderatorii ar trebui să sancționeze mizerii de genul ăsta. una e să zici "părerea mea e că" și alta e să arunci mizerii doar pentru că nimeni nu te sancționează. tipul ăsta mănâncă rahat de câteva zile pe aici, complet gratuit, fără vreo sursă, fără nimic.

Edited by vali, 26 November 2018 - 15:55.


#3614
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
A incasat deja 3+3. Daca va continua va mai lua un premiu.

Ideal e sa mai apasati si butonul ala de report din cand in cand.

Edited by RealThing, 26 November 2018 - 15:57.


#3615
Abaddon

Abaddon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 22.02.2007
Preturi inca de BF:
Nikon D3500 @ 1900 lei https://mediagalaxy....LRD3500AFP1855/
Detroit: Become Huma @ 140 lei https://mediagalaxy....OCPS4DETROITBH/
God of War  @ 140 lei https://mediagalaxy....OCPS4GODOFWAR4/
Horizon Zero Dawn Complete @ 110 lei https://mediagalaxy....JOCPS4HORZZDCE/

#3616
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,888
  • Înscris: 03.12.2001
nu mi se permite mai mult, dar tu confunzi tonul meu agresiv cu mințitul voit și porcește, care sunt două lucruri diferite.

Quote

Din tot ce ai postat cu ocazia Black Friday 90% a fost gunoi si flame.
părere proprie și prețioasă. îmi pasă de ea deloc.

#3617
A-d-r-i-a-n

A-d-r-i-a-n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 26.09.2014
Pe emag imi arata "produse in curs de livrare" iar pe AWB la sameday "in tranzit spre depozit"...Presupun ca doar au pus asa ca sa vad ca o sa-mi primesc produsele pe 24-25, lucru care nu s-a intamplat. Daca nici maine nu-mi primesc comanda, e bataie de joc, astept deja de 11zile.

Edited by A-d-r-i-a-n, 26 November 2018 - 17:37.


#3618
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Vad ca ati inceput sa faceti circ asa ca se inchide, oricum BF e mort si ingropat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate