Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Tom Clancy's Jack Ryan(2018)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,342
  • Înscris: 23.05.2003
Daca las la o parte propaganda mi s-a parut un serial OK.

#20
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Incerc sa urmaresc primu episod....si pot spune ca actoru principal e ca nuca in perete

#21
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,457
  • Înscris: 30.10.2003
Din lipsa de timp abia am vazut episodul 1. Nu m-a impresionat, dar o sa-l continui sa-l vad in continuare. Si asa n-am ce face cand merg cu metroul.

#22
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
Sezonul 2...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Un2zXkM-03U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
https://www.imdb.com...ef_=tt_eps_sn_2

Foarte alert,aceasi actori plus Noomi Rapace...
Venezuela.

Precum vedeti am scapat de arabi.
Dar vin tare din umbra altii.


Peste 8,cu certitudine.

Mie-mi place si Krasinski(J.R.)!

Edited by drgroza, 02 November 2019 - 09:05.


#23
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
M-am uitat de doua ori la traileru sezonului 2....dar sincer nu pot sa ma uit la el nu pare sa se afirme cu nimic special

#24
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,404
  • Înscris: 15.11.2005
A inceput sezonul 3 si chiar imi place, sper sa ramana pe aceasta linie. Fata de ce se difuseaza in zilele astea pe platforme as putea sa spun ca e parfum:)

#25
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,404
  • Înscris: 15.11.2005
si culmea e ca am corectat cand am scris si tot cum a vrut muschii lui a ramas:) misterele autocorect sau mai stiu eu ce minune, ramane cum am stabilit, se "difuseaza":)

#26
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
Sezonul 4
Tom Clancy's Jack Ryan - The Final Season ... Prime Video

„Jack Ryan” de la Prime Video a fost un succes  pentru serviciul de streaming, iar interpretarea personajului de către John Krasinski se va încheia anul acesta. Dezvoltat de Carlton Cuse și Graham Roland, productia a fost a cincea adaptare a popularei serii de cărți a lui Tom Clancy, care i-a văzut anterior pe Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck și Chris Pine interpretând personajul pe marele ecran în filme precum „The Hunt for Red October”, „Patriot Games”, „Clear and Present Danger”, „The Sum of All Fears” și „Jack Ryan: Shadow Recruit”.

„Jack Ryan” a fost prima adaptare televizată a materialului lui Clancy și l-a văzut pe Krasinski interpretând personajul pentru întregul serial, ale cărui trei sezoane anterioare au durat opt episoade. Sezonul patru va fi cel mai scurt al serialului, având șase episoade.

Alături de Krasinski, Wendell Pierce, Michael Kelly și Betty Gabriel revin in serie, alături de Abbie Cornish ca Cathy Mueller, care a apărut ultima dată în sezonul unu. Michael Peña și Louis Ozawa se numără printre noile aparitii ale celui de-al patrulea sezon, ca Domingo Chavez și, respectiv, Chao Fah.

„Al patrulea și ultimul sezon al lui Tom Clancy’s Jack Ryan îl găsește pe personajul titular în cea mai periculoasă misiune de până acum: să înfrunte un inamic atât străin, cât și intern. În calitate de noul director adjunct interimar al CIA, Jack Ryan are sarcina de a descoperi corupția internă și, făcând acest lucru, descoperă o serie de operațiuni negre suspecte ....
În timp ce Jack și echipa investighează cât de adânc este corupția, el descoperă o realitate mult mai rea - convergența unui cartel de droguri cu o organizație teroristă - care în cele din urmă dezvăluie o conspirație mult mai aproape de casă și ...''

Produs de Krasinski, Cuse, Allyson Seeger, Andrew Form, Brad Fuller, Michael Bay, John Kelly, David Ellison, Dana Goldberg, Matt Thunell, Vaun Wilmott și Mace Neufeld, sezonul va avea premiera pe Prime Video pe 30 iunie, cu două episoade care se lansează săptămânal până la finalul seriei pe 14 iulie.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AK-Mdu1Epy0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,457
  • Înscris: 30.10.2003
Hmm vad numai review-uri pozitive la serial. Am vazut primul sezon si a fost ok. Cand am timp ma apuc de urmatoarele.

#28
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
Ramai acolo, al doilea sezon e praf. Iti dau doar un indiciu: din genialul agent, Jack devine un idiot. Nu am vazut sezonul 3, ultimul nici atat. Mi s-a luat....

#29
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,404
  • Înscris: 15.11.2005

View PostBursul, on 15 iunie 2023 - 08:34, said:

Hmm vad numai review-uri pozitive la serial. Am vazut primul sezon si a fost ok. Cand am timp ma apuc de urmatoarele.
Eu zic aa te uiți.
Vorbim după, nu o sa ramai masca dar macar iese din mizeria producțiilor așa zis moderne.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate