Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Gbriela Firea - Asereje

* * * - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Posted Image))


Sincer va spun ca am avut nevoie de ceva timp sa o identific. Nu stiam care este din cele 3.
Ce varsta aveau?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PzT1NDAVbVM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MembruAnonim, 31 August 2018 - 00:03.


#2
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,218
  • Înscris: 06.01.2007
plm

#3
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
Chiar ca...

#4
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostMembruAnonim, on 30 august 2018 - 23:58, said:

Sincer va spun ca am avut nevoie de ceva timp sa o identific.
Nu era deloc greu.

#5
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,279
  • Înscris: 08.11.2016
Penibil. Mai puteti refula mult?

#6
britneysbitch

britneysbitch

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,295
  • Înscris: 06.01.2012

Quote

Penibil. Mai puteti refula mult?

Ministrul a răspuns la jignirile primite cu remarci personale ("nu ai niciun dram de minte", "trepăduş", "Cred că ai tăi te-au făcut la nevoie şi sigur le-a părut rău").

#7
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,279
  • Înscris: 08.11.2016
Asa, si? Ce ti se pare deplasat?

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBombalurina, on 31 august 2018 - 02:30, said:

Penibil. Mai puteti refula mult?


Ce anume sa refulez? Eu am pus doar un clip care mi s-a parut amuzant si atat. N-am jignit pe nimeni, n-am injurat pe nimeni, nu ma cert cu nimeni.

Penibili sunteti voi astia care bagati politica peste tot. Sa-mi bag ceva in ea de politica, ca m-am saturat, peste tot numai politica aud. Da-o in p*** mea de treaba, voi chiar nu pueti trai fara sa aduceti in discutie politica?

Eu unul nu tin cu nimeni, nici cu Basescu, nici cu Firea, nici cu Iohannis, nicu cu Dragnea, cu nimeni. Nu ma pasioneaza domeniul asta. Nu urmaresc stirile politice, nu citesc politica. Ma doare fix in cot. Eu tin cu dreptatea si atat. M-ai vazut pe mine postand in Poiana si discutand despre politica? ?!?!

Edited by MembruAnonim, 31 August 2018 - 03:43.


#9
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,279
  • Înscris: 08.11.2016

View PostMembruAnonim, on 31 august 2018 - 03:42, said:

Ce anume sa refulez? Eu am pus doar un clip care mi s-a parut amuzant si atat. N-am jignit pe nimeni, n-am injurat pe nimeni, nu ma cert cu nimeni.

Penibili sunteti voi astia care bagati politica peste tot. Sa-mi bag ceva in ea de politica, ca m-am saturat, peste tot numai politica aud. Da-o in p*** mea de treaba, voi chiar nu pueti trai fara sa aduceti in discutie politica?

Eu unul nu tin cu nimeni, nici cu Basescu, nici cu Firea, nici cu Iohannis, nicu cu Dragnea, cu nimeni. Nu ma pasioneaza domeniul asta. Nu urmaresc stirile politice, nu citesc politica. Ma doare fix in cot. Eu tin cu dreptatea si atat. M-ai vazut pe mine postand in Poiana si discutand despre politica? ?!?!
Pentru ca nu tii cu nimeni ai postat porcaria aia. Haida de. Nu ti-e rusine?

#10
mariovrs

mariovrs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,393
  • Înscris: 27.09.2013
Bombalurinooo..nu te mai uita pe Antena 3 ca uite ce penibil/a esti..

Si tu asta cu videoclipul. Ce te-ai gasit ma sa o denigrezi pe ditamai duamna primar al Romaniei si preanascatoare de plozi destepti. Ar putea sa mearga si la Cerbul de aur, da n-a vrut ea..

#11
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBombalurina, on 31 august 2018 - 04:01, said:

Pentru ca nu tii cu nimeni ai postat porcaria aia. Haida de. Nu ti-e rusine?

Ba baiatule, eram pe un site de IT&C si anume Playtech. Citind acolo niste articole, mi-a aparut mai jos la recomandate un articol care avea titlul asta: "Imaginile pe care Firea vrea sa nu le stii" sau ceva de genul. Asa am aflat de clip. M-am uitat la el si mi s-a parut amuzant. Asa ca lasa kktul asta de politica, ca ma doare fix in cot.

Arata-mi o postare de-a mea pe acest forum despre poltica. Una singura. N-ai sa gasesti pt ca n-am, ma doare in p*** de politica. Ma doare in cot de Iohannis, Geoana, Basescu, Dragnea, Dancila, pe ala de la pnl (imi scapa numele acum). etc.

NU MA INTERESEAZA POLITICA. NU VRAEU SA IMI UMPLU CAPUL CU PROSTII. Ma doare in cur de POLITICA. Intelegi??
Nu urmaresc nicio stire despre politica. Schimb canalul cand vad ca se discuta politica. Ma uit mai mult pe protv (stiri) deoarece nu prea se vorbeste de politica.


EDIT

Lasati dracu politica. Mai priviti si spre cer, mai meditati, mai iesiti prin natura, mai mergeti pe munte, faceti drumetii etc. Lasati dracu politica ca o sa muriti cu ea de gat. Si nici macar nu va veti fi trait viata. Romania s-a tampit in p*la mea cu politica.

Oameni foarte batrani stau si vorbesc despre politica in loc sa isi traiasca anii ce ii mai au facand ceva ce le place. S-a tampit populatia.

Edited by MembruAnonim, 31 August 2018 - 05:01.


#12
fy72

fy72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 24.06.2018

View PostMembruAnonim, on 31 august 2018 - 03:42, said:

Ce anume sa refulez? Eu am pus doar un clip care mi s-a parut amuzant si atat. N-am jignit pe nimeni, n-am injurat pe nimeni, nu ma cert cu nimeni.

Penibili sunteti voi astia care bagati politica peste tot. Sa-mi bag ceva in ea de politica, ca m-am saturat, peste tot numai politica aud. Da-o in p*** mea de treaba, voi chiar nu pueti trai fara sa aduceti in discutie politica?

Eu unul nu tin cu nimeni, nici cu Basescu, nici cu Firea, nici cu Iohannis, nicu cu Dragnea, cu nimeni. Nu ma pasioneaza domeniul asta. Nu urmaresc stirile politice, nu citesc politica. Ma doare fix in cot. Eu tin cu dreptatea si atat. M-ai vazut pe mine postand in Poiana si discutand despre politica? ?!?!
Ce neprihanit esti, chiar vrei sa te credem?!

#13
Bylly00

Bylly00

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,729
  • Înscris: 27.06.2015
Buey, cum iti permiti tu sa o denigrezi pe preamarita primarita a Romaniei? Cum vii tu prostiile astea, cu mizeriile astea? Vrei sa dea astia vreo ordonanta de urgenta sa interzica youtube-ul de maine? Hai, nu mai minti, ca stim noi ca te-a plaitit soros sa bagi linkul aici si mai mult de atat te-a platit sa il truchezi, cu totii stim ca duamna firea, cand nu e pe tronul de primar, se roaga la biserica, nu are asemenea apucaturi dracesti.

#14
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View PostMembruAnonim, on 30 august 2018 - 23:58, said:

Posted Image))
Sincer va spun ca am avut nevoie de ceva timp sa o identific. Nu stiam care este din cele 3.
Ce varsta aveau ?
Spoiler
Omule, nu stiu ce varsta aveau dar
[ https://i.imgur.com/HubaU4v.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Posted Image
=====================

Suntem pe Fun, da ?!

#15
Klasse

Klasse

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,041
  • Înscris: 29.05.2006

View PostMembruAnonim, on 31 august 2018 - 04:56, said:

Ba baiatule, eram pe un site de IT&C si anume Playtech. Citind acolo niste articole, mi-a aparut mai jos la recomandate un articol care avea titlul asta: "Imaginile pe care Firea vrea sa nu le stii" sau ceva de genul. Asa am aflat de clip. M-am uitat la el si mi s-a parut amuzant. Asa ca lasa kktul asta de politica, ca ma doare fix in cot.

Arata-mi o postare de-a mea pe acest forum despre poltica. Una singura. N-ai sa gasesti pt ca n-am, ma doare in p*** de politica. Ma doare in cot de Iohannis, Geoana, Basescu, Dragnea, Dancila, pe ala de la pnl (imi scapa numele acum). etc.

NU MA INTERESEAZA POLITICA. NU VRAEU SA IMI UMPLU CAPUL CU PROSTII. Ma doare in cur de POLITICA. Intelegi??
Nu urmaresc nicio stire despre politica. Schimb canalul cand vad ca se discuta politica. Ma uit mai mult pe protv (stiri) deoarece nu prea se vorbeste de politica.


EDIT

Lasati dracu politica. Mai priviti si spre cer, mai meditati, mai iesiti prin natura, mai mergeti pe munte, faceti drumetii etc. Lasati dracu politica ca o sa muriti cu ea de gat. Si nici macar nu va veti fi trait viata. Romania s-a tampit in p*la mea cu politica.

Oameni foarte batrani stau si vorbesc despre politica in loc sa isi traiasca anii ce ii mai au facand ceva ce le place. S-a tampit populatia.

Când vom ajunge precum venezuela, să-ți amintești de durerile tale.

#16
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postsuper8, on 31 august 2018 - 07:47, said:


Doar pe ea sau pe toate? Posted Image)

View PostKlasse, on 31 august 2018 - 07:50, said:

Când vom ajunge precum venezuela, să-ți amintești de durerile tale.

Nu ma intelege gresit, ma refeream la certurile politice fara sens care au acaparat TV-ul si viata publica. "Vorba multa, saracia omului" Cam asta se intampla. Se cearta intre ei si nu se face nimic concret in tara.

De exemplu, eu am iesit la proteste in orasul meu.

Edited by MembruAnonim, 31 August 2018 - 07:54.


#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Vrem acceptul scris al trupei Las Ketchup, pentru a putea prelua şi difuza melodia.
Îl ştiu pe Soros ca un om chibzuit; de câte ori m-a trimis la piaţă mi-a dat lista de cumpărături editată meticulos, pe un iPad cu ramă din aur, şi suma fixă de bani. Nimic în plus, nimic în minus. Nu voia decât strictul necesar.
Din când în când îl mai întrebam: "Aveţi idee cât mai costă o deplasare în Piaţa Victoriei, un strigăt mobilizator contra PSD, un link denigrator? Întreb pentru un prieten..." El răspundea de fiecare dată la fel, blând, ca un bunic nepotului său: "Nu ştiu d-astea!".
Nu ştiu ce s-a întâmplat între timp, poate că s-a ramolit, din moment ce plăteşte atâţia care să denigreze partidul iubit şi conducătorul lui suprem. Ţ, ţ, ţ...

On:
Nu ştiu ce vârstă aveau, dar pupau cu nădejde şi cu sârg. Nu s-a schimbat nimic până acum, doar ele au mai pus un rid în plus şi o tonă de fond de ten peste el.

Edited by PSC, 31 August 2018 - 08:17.


#18
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View PostMembruAnonim, on 30 august 2018 - 23:58, said:

    bla bla

videoclip



Ești dator un monitor.
Când am văzut maimuța am dat cu pumnii-n monitor.
Hai că nu e mare monitorul.

Un LG de 27.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate