Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

ajutor - achizitie multifunctionala

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012
Salut,

Un prieten are nevoie de o multifunctionala iar bugetul este undeva la 3700 RON (+/- 300Ron) . Cerintele ar fi
- toner/laser
- scaner/print pana la dimensiuni A3
- conexiune wireless

Ma puteti ajuta cu un sfat ? ca eu nu prea ma pricep la astea
M-am uitat pe emag dar nu am gasit asa multe review-uri

edit : am dat peste asta :
https://www.emag.ro/...a/pd/ECTX2BBBM/

Edited by Andreysc7, 30 August 2018 - 08:44.


#2
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,096
  • Înscris: 30.04.2007
cu 3700 ia 3-4 sh, care-l tin mai mult si cu consumabile mai ieftine decit aia de arianta. 3700 ;) sunt o multime de firme care vind, interlink ar fi o varianta.

#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,378
  • Înscris: 08.02.2011
Cine are 4000 de lei pentru asa ceva ( presupun ca-i o persoana juridica ) se duce sa vada pe viu produsele, nu intreaba "prieteni" habarnisti, care la randul lor intreaba pe forumuri.

#4
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012

 modoran, on 30 august 2018 - 11:55, said:

Cine are 4000 de lei pentru asa ceva ( presupun ca-i o persoana juridica ) se duce sa vada pe viu produsele, nu intreaba "prieteni" habarnisti, care la randul lor intreaba pe forumuri.

Da, va fi persoana juridica... problema e ca noi habarnistii nu stam toti in orase mari unde gasesti orice :). Si in plus, m-am adresat habarnistilor care folosesc asa ceva.

#5
CoBr4

CoBr4

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 07.06.2005
E ok copiatorul, Canon face echipamente bune pe segmentul profi. Consumabilele sunt ok ca pret.

#6
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Prostii, cauta Konica Minolta, Xerox, HP (gama laserjet). Canon e bun la aparate foto

#7
Arianna1982

Arianna1982

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.07.2016
Buna seara,

Vreau sa-mi cumpar si eu o multifunctionala laser (imprimanta, copiator, scaner) intr-un buget de 500-600 lei. As dori sa fie wireless, usb, sa aiba ADF automat si  cartusele sa fie ieftine ca pret (cat se poate) si sa fie cat mai micuta si usurica. Ma tot gândesc daca merita aceasta banii. altex.ro/multifunctional-laser-samsung-sl-m2070w-a4-usb-wi-fi-nfc
Poate ma sfatuiti si dvs.
Multumesc!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate