Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cand e momentul potrivit?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
andreibogdan4

andreibogdan4

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.08.2018
Eu cred ca da, ar trebui sa cumperi ETH acum deoarece pretul lui este foarte mic si o scadere de 1,46 % in ultimele 24 h . Totusi as fi rezervat cu privire la suma investita.

#20
Crusher123

Crusher123

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.08.2018

 Argentww, on 30 august 2018 - 16:42, said:

Ar fi o sansa mare sa fie moon in curand? La ce ma pot astepta daca fac o investitie?


Thanks de informatie utila!

Update.
Daca va uitati pe https://coinmarketcap.com/ la momentul actual, urmeaza o situatie interesant de cadere de pret. Cum ar fi cel mai ok de reactionat pe moment? Wait until the price will get lower sau buy now? Thanks Posted Image
Multumesc pentru informatie, urmaresc fluctuatiile deja.Posted Image

 andreibogdan4, on 31 august 2018 - 10:05, said:

Eu cred ca da, ar trebui sa cumperi ETH acum deoarece pretul lui este foarte mic si o scadere de 1,46 % in ultimele 24 h . Totusi as fi rezervat cu privire la suma investita.
Acum scade, miine se ridica si tot asa. Valoarea acestuia variaza, uneori sus, uneori jos dar asta e. Odata facuta investitia ramine doar de asteptat momentul potrivit.

#21
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,161
  • Înscris: 05.05.2003
Usoara crestere in piata... sunt curios cand incepe urmatoarea nebunie si daca depaseste varful relativ modest din iulie

#22
Crusher123

Crusher123

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.08.2018

 rz, on 01 septembrie 2018 - 12:57, said:

Usoara crestere in piata... sunt curios cand incepe urmatoarea nebunie si daca depaseste varful relativ modest din iulie
Sunt fluctuatii la pretul BTC, dar nu cred ca acum, acestea vor fi foarte mari. Acum sunt niste variatii mici, dar cred ca in noiembrie-decembrie acestea vor creste.

#23
Argentww

Argentww

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 10.08.2018
Uite, acuma de exemplu e un moment avantajos pentru a cumpara ETH. A crescurt drastic pretul lui, iau in ultimele 24 de ore aceasta crestere a constituit cam 20%. La fel, daca ai intentia sa cumperi si alte criptomoinede, iti recomand sa o faci acuma. O sa esi in profit, daca investesti pe termen lung. Good luck! Posted Image

#24
Crusher123

Crusher123

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.08.2018

 Argentww, on 14 septembrie 2018 - 11:48, said:

Uite, acuma de exemplu e un moment avantajos pentru a cumpara ETH. A crescurt drastic pretul lui, iau in ultimele 24 de ore aceasta crestere a constituit cam 20%. La fel, daca ai intentia sa cumperi si alte criptomoinede, iti recomand sa o faci acuma. O sa esi in profit, daca investesti pe termen lung. Good luck! Posted Image
Multumesc pentru ideie! Ce ai in vedere prin termen lung? Cat de mult ar fi bine sa ii tin acolo? Acum imi dau seama ca ar fi o mare greseala sa ii vind, profitul e foarte mic, dar am vazut ca a crescut pina pe la 210$, dupa care a scazut pe 18 si azi iarasi a inceput sa creasca. Nu stiu la ce sa ma astept intr-o saptamina, o crestere sau o scadere?

#25
underground_junkie

underground_junkie

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 21.04.2018
$138,66 acum dacă văd bine. Ce ai făcut până la urmă?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate