Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

Aplicatie Program TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
CostyNn96

CostyNn96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 18.04.2018
Salut, nu stiu daca e categoria corecta, insa daca nu e rog un admin s o mute.:)
buun, stie cineva vreo aplicatie care sa arate ce emisiuni/filme sunt pe canalele tv, respectiv cum era port tv, sau cum e tv mania., am acum cinemagia insa nu mi afiseaza toate canalele ,trebuie sa mi aleg eu canalul sa vad ce s a difuzat/urmeaza sa se difuzeze si ma cam enerveAza lucru asta, eu eram obisnuit sa mi deschida protv ,antena1, prima...cu ce emisiuni,/filme au fiecare, apoi urmatoarea pagina alte canale si tot asa nu sa iau eu fiecare canal la mana,stie cineva vreo aplicatie/ site de genu? Multumesc.:)
la asa ceva ma refer

Attached File  port.jpg   539.92K   39 downloads

Edited by CostyNn96, 21 August 2018 - 16:28.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Jizas craist, traim in 2018, video on demand anyone?

Edited by gumball3000, 21 August 2018 - 16:44.


#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu cunosc aplicatie, dar varianta online Cinemagia, cu afisare tip vertical selectat, iti returneaza toate canalele la derulare> https://www.cinemagi...t_stations=true

Edited by MembruAnonim, 21 August 2018 - 16:58.


#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Eu am așa ceva pe televizor.

Și nu e smart.

Apare programul fiecărui canal, pot să programez să se mute singur la 11 pe TNT că e Cichicean cu Van dame. Gen.

Și oricum la tv sunt numai porcării. A 74-a oară Bad Boys, Arma Mortală Ț a 56-a, Avengersu lu pește, Spaiderman, Omul Pumăl, etc. Gen.

Internetu mă salvează.
Hai și TNT și Film Cafe. Uneori.

Edited by waterman, 21 August 2018 - 17:10.


#5
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Aia e pe TV, cred ca merge pe orice tv mai modern, cu tuner digital, nu treaba cu smart, este EPG transmis de firma de cablu.
Omul vrea pe telefon.
De care, nu se stie.,
Sau pe claculator.
Sau aplicatie pe frigider, nu spune nimic concret.

#6
CostyNn96

CostyNn96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 18.04.2018

 MembruAnonim, on 21 august 2018 - 16:57, said:

Nu cunosc aplicatie, dar varianta online Cinemagia, cu afisare tip vertical selectat, iti returneaza toate canalele la derulare> https://www.cinemagi...t_stations=true
de varianta asta stiam, insa mi-o afiseaza doar pe pc, pe telefon mai intru din cand in cand si nu-mi afiseaza asa, chiar daca bifez"varianta desktop" :)
multumesc oricum :)
cat despre video on demand....vorbim de televiziune ANALOGICA....ati vazut voi asa ceva pe analogic, daca da ...inseamna ca-s eu in urma cu stirile :)

#7
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,596
  • Înscris: 30.07.2003

 CostyNn96, on 21 august 2018 - 20:53, said:

cat despre video on demand....vorbim de televiziune ANALOGICA....ati vazut voi asa ceva pe analogic, daca da ...inseamna ca-s eu in urma cu stirile Posted Image
Ai ramas in urma cu tehnologia, treci la digital.

#8
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Pai stai asa, tu nu vorbeai acolo de APLICATIA ANDROID CInemagia ?! https://play.google....inemagia.mobile
Ci de site - cind ziceai varianta desktop/mobile ????

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate