Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Ozonfix OMV Bucuresti

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
kenzokent

kenzokent

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 27.03.2008
A folosit cineva OZONFIX de la OMV? Vreau sa stiu daca merita sau este pierdere de timp.
Locatii din Bucuresti  dotate cu statii Ozonfix:

Titan BUCURESTI Bucuresti Bucuresti, Sectorul 3, Bd. Nicolae Grigorescu Nr. 2 30451
Chitila BUCURESTI Bucuresti Bucuresti, Soseaua Chitilei nr. 228A, sector 1 12406
BUCURESTI-AEROGARII BUCURESTI Bucuresti Str. Alexandru Serbanescu, Sector 1 14286
BUCURESTI-BELLU BUCURESTI Bucuresti Sos Oltenitei 2, Sect 4 041312
BUCURESTI-PIPERA BUCURESTI Voluntari Sos Pipera, Tunari nr. 1 - 4, Com Voluntari, jud. Ilfov 20525

#2
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,583
  • Înscris: 17.08.2007
Eu as incerca daca as avea ocazia, se foloseste de mult timp prin spalatoriile mai rasarite din Bucuresti.

#3
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

 kenzokent, on 16 august 2018 - 16:23, said:

A folosit cineva OZONFIX de la OMV? Vreau sa stiu daca merita sau este pierdere de timp.
costa asa mult ca nu ai curiozitatea sa incerci?

#4
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,302
  • Înscris: 02.02.2006
7 lei, durează 15-20 de minute în total (cu tot cu aerisit mașina).

Eu am folosit de câteva ori și am fost mulțumit. Cu siguranță merită mai mult decât toate prostiile de sprayuri pline de chimicale și parfumuri făcute doar să acopere mirosul o perioadă. Prefer să dau 7 lei odată la 1-2 luni (și mai rar, în funcție de nevoie), și ieși mai ieftin decât un spray, și rămâi cu adevărat cu o senzație de aer curat, fără niciun fel de arome artificiale în el.

Edited by alexcrist, 17 August 2018 - 14:58.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate