Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Coleg de serviciu (multinațională) se droghează, a fost proxenet în trecut și hărțuiește sexual colegele

* - - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#37
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Poate colleague-tester la departamentul HR

#38
Cossta

Cossta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.07.2012
Toate sunt atrase de acesti "bad boys", ce gasiti la ei nu stiu, parca si doriti sa va fie facut rau.

Edited by Cossta, 16 August 2018 - 10:43.


#39
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007
Sa-mi trag palme, credeam ca e vorba de mine... ca si eu fac glume sexuale cu gasculitele corporatiste, poate-poate pica ceva, m-am linistit cand am auzit de dezintoxicare.. eu inca nu m-am apucat.

#40
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/f8HtmFtGSQo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#41
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 22.01.2015
Hartuirea sexuala intr-o multinationala e motiv direct de concediere. Intr-o multijudetena se aplica cutumele locului. Nu vreau sa-ti comentez relatiile colegiale dar ar fi bine sa le analizezi la cafea dimineata.

#42
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005

View PostCossta, on 16 august 2018 - 10:43, said:

Toate sunt atrase de acesti "bad boys", ce gasiti la ei nu stiu, parca si doriti sa va fie facut rau.
femeile vor barbati nu mototoli.

View PostMikeSpike, on 16 august 2018 - 10:49, said:

Hartuirea sexuala intr-o multinationala e motiv direct de concediere....
vezi sa nu, depinde cine e ala/aia care hartuieste...

#43
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009

View Postbaser, on 16 august 2018 - 09:39, said:

Am certificat medical pentru bataia primita, insa nu scrie ca el a fost cel care m-a batut, si nu au fost martori.
O poză (cu datele personale ascunse, desigur) ar fi de folos ca să fii luată în serios aici. Sau măcar spune ce scrie pe certificat: ce leziuni au constatat și câte zile de îngrijiri medicale au scris.

Presupunând că ai așa ceva, zici că s-a întâmplat acum 3 luni deci nu mai ești în termen ca să depui plângerea. Cu siguranță știi și tu asta, este?

#44
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 23.09.2005

View Postarg, on 16 august 2018 - 10:52, said:

femeile vor barbati nu mototoli.

Cum sunt fascinate si musculitele de flacara lumanarii. Dupa care se plang ca se ard. :)

#45
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 22.01.2015
Arg-ule inseamna ca multinationalele in Ro. si-au adaptat regulamentele interne pt. piata asta.  Un tambalau informatic pe retele de socializare bine documentat are urmari. Mari. Dar inclin spre trolla.

#46
SpinWaze

SpinWaze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 11.08.2018
Cladirile care adapostesc asemenea excremente de oameni nu sunt multinationale, ci plantatii.
Initiatoare, cu mana ta ti-ai facut-o,  fiindca  din momentul cand l-ai vazut ca facea aluzii sexuale trebuia sa-l reclami.  In occident asa se procedeaza.  
Nu doar hartuirea, dar si santajul si amenintarile sunt incriminate.  
Dar pana una alta, ai sanse mici ca stii bine cum functioneaza justitia romaneasca si iti trebuie multi bani.Ori PSD-ul a interzis pana si probele.

Dar ce sa faci, ca tine este asa 90% din popor care se lasa violat de PSD in mod voluntar.

View PostCossta, on 16 august 2018 - 10:43, said:

Toate sunt atrase de acesti "bad boys", ce gasiti la ei nu stiu, parca si doriti sa va fie facut rau.
Multe dintre ele chiar isi merita soarta.  Se duc voluntar la ei doar ca sa nu fie vazute cuplate cu niste mototoli.

Dupa aia se plang de ce au ajuns femei batrane.

View PostEekstein, on 16 august 2018 - 10:33, said:

E gametester ?

Crezi ca angajatii de pe pozitiile entry-level si-ar permite sa faca asta fara sa fie depistati?  Aia sunt monitorizati tot timpul si nici nu-si permit sa fie prieteni cu sefii cei mari.  

Din ce a descris, pare sa fie ditamai seniorul, un posibil team-leader , project lead sau chiar manager din moment ce are salariu foarte mare.

Edited by SpinWaze, 16 August 2018 - 11:14.


#47
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016

View PostKarhu, on 16 august 2018 - 10:15, said:

Cam suna a povesti vanatoresti...
Cum naiba prietenii/ sotii celor agresate verbal nu i-au rupt picioarele la plecarea de la serviciu?
Mai degraba initiatoarea e suparata ca nu a primit beneficii pe masura serviciilor prestate.
Cred ca glumesti? Cum nu a primit beneficii? Vezi ce zicea de cele 4 boale.

#48
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Nemernicul acela i-a tras-o si nici nu a luat-o de nevasta o jigodie adevarata ce mai la Politie si reclamat pt viol ( eventual cu ceva perversiuni din acelea...)
Bineinteles ca initatoarea nu a avut absolut nici o vina decat aceea de a fi prea naiva

Edited by Nytro84, 16 August 2018 - 12:05.


#49
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,060
  • Înscris: 30.04.2007

View Postbaser, on 16 august 2018 - 09:18, said:

- hartuieste pe chatul intern al firmei colegele de munca cu multe aluzii sexuale, pe care le prezinta drept glume
(gen "hai la noapte sa facem sex pe birou", "e cald aici, dezbraca-te de tot si stai goala!") si asa mai departe
si fiind un mediu cu majoritatea barbati, toti rad, iar eu ma inrosesc si ma simt umilita

cu parere de rau ... este de datoria barbatului sa incerce, iar femeia nu este obligata sa refuze. tu nu ai refuzat, oricum, o plingere la politie nu strica, asa, preventiv.

#50
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,696
  • Înscris: 06.07.2005

View Postbaser, on 16 august 2018 - 10:15, said:

individul mi-a facut extrem de mult rau si fizic si psihic, insa are atitudinea de "sunt prieten cu toti, am influenta peste tot, nu-mi pasa"
Si tu tre sa cauti dreptate pentru ce ai indurat din partea lui, dar vad ca cel mai tare te irita aroganta lui si ca e o lepra descurcareata.
Trebuie sa sufere pentru ce ti-a facut tie in mod direct, nu pentru cine e. Ia-i totul si o sa-si faca la fel de usor culcus in alta parte.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate