Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator
 

Recuperare fisier excel - daca s-a salvat un altul peste ?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 19.11.2010
nu stiu cum sa fac sa dau shadow cu o zi in urma.... nu doar cu cateva ore  in urma.... si nu am licenta completa la el sa pot copia individual doar ate un fisier

Edited by July02, 14 August 2018 - 00:10.


#20
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Shadow copy - daca ai windows 10 sau 7, click dreapta pe fisier > properties > mergi sus la Previous versions.
Apareceva acolo - ai noroc.
Nu apare - asta e.

Cum si unde ai gasit sa dai cu citeva or ein urma, EXACT unde ai intrat, la ce program/meniu/optiuni ?
Licenta la CE ?
Windows sau Office (Excel)? Asta nu afecteaza absolut in nici un fel aceasta optiune.

#21
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 19.11.2010
la shadow copy cand am incercat manual sa copiez doar un singur fisier la versiunea 5.0 imi cerea licenta , key.... etc...
am windows 10 , am avut windows7 cu licenta pe laptop si a facut upgrate la 10 mai demult
am dat la Previous versions dar nu imi arata niciuna disponibila

scira acolo cand am dat cu shadow copy data si ora la care regenerase fisierul, si era prea recent de cateva ore imi trebuia mai dinainte putin ca sa nu ia si modificarile
si vazusem undeva ier fugitiv nu stiu ce versiune exact de program, arata ca poti sa selectezi o ora sau o zi sau mai multe in urma dar nu gasisem optiunea aceasta in shadow copy 5.0 care il instalasem eu

Edited by July02, 14 August 2018 - 17:17.


#22
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Poti sa mai dai odata, faci niste poze (screenshot sau cu telefonul, sa fie clare si bune pozele) si sa le pui pe forum ?!
E ceva suspect undeva.

Edited by trollerul_de_serviciu, 14 August 2018 - 19:42.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate