Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Cum va protejati smartphone-ul in 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
"Piele eco"; adică vinil/muşama!

#20
emi99

emi99

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 21.07.2017
Asta e singurul minus din punctul meu de vedere. Nu pot incarca wireless prin husa. e groasa.

#21
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007

View Postdriftking91, on 13 august 2018 - 12:09, said:


Edit: 220 lei pentru o husă?


Sunt si mai scumpe, pt toate buzunarele. Uite ceva mai deosebit https://www.ipitaka....msung-galaxy-s8 Nu mai rade nimeni de tine, garantat. Posted Image

#22
johnsmith07

johnsmith07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 24.10.2014
Protectie, sa nu, pentru telefon.. astea tin de gusturile fiecaruia. Exact ca discutiile despre samsung, iphone, logan... intotdeauna vor fi partizani pro/contra.
Personal utilizez de vreo 6 ani combinatia de husa spate tpu transparent si folie de plastic pe ecran pt telefoanele detinute. Inca nici un telefon nu a decedat, in ciuda cazaturilor, macarii si a diferitelor lichide cu care a fost tratat de piticul meu de 4 ani si un pic.

#23
iulian0512

iulian0512

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 756
  • Înscris: 03.01.2010
pai daca se strica sau il spargi asta e altu ce iti faci atatea probl ? telefonu trebuie sa fie usor de inlocuit sa nu devina un stres in viata ta teama de stricaciune sau distrugere.

#24
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Eu as zice sa nu-ti mai pese de ceea ce zic colegii tai, razi si tu, amuza-te dar gandeste-te la cum ti-e tie mai bine sa-ti protejezi telefonul.
E o chestiune de gust si de protectie, evident, ce o adaptezi pentru stilul tau de viata.
Ai doar cateva variante, nu-s cine stie ce, le stii, e plin youtube-ul de review-uri.

#25
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postemi99, on 13 august 2018 - 11:38, said:

Buna. Am un Samsung S8. La servici, acasa, cumparaturi, parc cu copiii, restaurant. Asta e viata mea de zi cu zi. Eu am o husa  tip carte la telefon, dar colegele de birou rad de mine, ca asa ceva se purta pe timpul lui Stefan cel Mare.
Nu i-am pus folie, dar am zis sa-l protejez prin  aceasta husa. Celelalte nu au nimic, sau o colega are o husa spate transparenta. Imi place si mie, dar ofera protectie ?
Voi ce huse aveti la telefoane ?
N-am husa. Dar e drept nici colege proaste care sa rada de asta.

#26
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
cele mai bune sunt alea anti soc... sa nu te mai socheze pretul...

Shock Protection Case

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate