Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ultimul Trib, la Antena 1

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Nu stiu, in fiecare articol scrie In curand.

#20
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
Sper sa fie ceva fete dragute.

#21
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Sunt poze cu ele pe pagina 1.

#22
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018

View PostUltraDD, on 25 august 2018 - 16:12, said:

Sper sa fie ceva fete dragute.

Tu de asta te uiți la TV?

#23
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018

View PostAidenIrish, on 25 august 2018 - 16:19, said:

View PostUltraDD, on 25 august 2018 - 16:12, said:

Sper sa fie ceva fete dragute.
Tu de asta te uiți la TV?
Nu asa e normal?

#24
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Ultimul trib începe pe 6 septembrie. În fiecare joi și vineri de la ora 20.00. A dat promo pe Antena 1.

Edited by Marin2514, 26 August 2018 - 22:17.


#25
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Până acum:
29 august ora 19:30 Exatlon Kanal D
6 septembrie ora 20:00 Ultimul Trib Antena 1

De Ninja Warior se știe că începe duminică dar nu se știe in ce zi sau la ce ora.

#26
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018

View PostUltraDD, on 25 august 2018 - 16:26, said:


Nu asa e normal?

Vrei fete drăguțe? Le scoți la un cico, mergeți vă dați în leagăn sau ce naibii mai fac copiii în ziua de azi. În niciun caz nu e normal să te uiți la TV pentru fete.

#27
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
https://www.paginade...tamana-viitoare

Ultimul trib nu mai începe săptămâna viitoare. Deschideți linkul pentru detalii

Edited by Marin2514, 31 August 2018 - 18:27.


#28
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018

View PostAidenIrish, on 28 august 2018 - 23:12, said:

Vrei fete drăguțe? Le scoți la un cico, mergeți vă dați în leagăn sau ce naibii mai fac copiii în ziua de azi. În niciun caz nu e normal să te uiți la TV pentru fete.
Probabil esti urata. Ca altfel, nu-mi explic.

#29
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Ultimul trib începe săptămâna viitoare la Attached File  Antena 1 HD.png   4.69K   1 downloads
Attached File  ultimul-trib_tb730.jpg   69.73K   3 downloads
Antena 1 anunță noua dată de debut a show-ului Ultimul Trib. Producția ar fi trebuit să înceapă pe 6 septembrie, însă a fost amânată și înlocuită cu filme.    

Potrivit reprezentanților postului, show-ul Ultimul trib, filmat în Madagascar,va debuta pe 13 septembrie, de la 20.00. Producția a fost programată de postul TV joia și vinerea.

„Ultimul Trib” este un reality-show adaptat după formatul „Nomads”, în care trei triburi - unul de vedete, unul de sportivi și unul compus din oameni de rând - sunt supuse unor probe de forță. Cei 21 de concurenți luptă pentru marele premiu de 100.000 de euro.

Cele trei triburi se vor lupta pentru ”Teritoriu”, iar în timp ce tribul câștigător va fi cazat într-un resort de lux, cel de pe locul doi va ajunge într-un sat alături de localnici, unde membrii tribului vor fi nevoiți să trăiască în același mod în care o fac și aceștia. Cei care vor fi pe locul trei vor trăi întreaga săptămână într-un loc izolat, cu resurse minime.
  • Tribul sportivilor este format din: Alex Filip, Cornelia Condeescu, Lola Crudu, Daniel Chiriță, Ioana Șulea, Mircea Zamfir și Roxana Chiperi.
  • Tribul oamenilor de rând: Mirel Magop, Silviu Mircescu, Cosmin Pădureanu, Oana Dedeu, Ema Șerban și cuplul format din Gabriela Popa și Silviu Geandra.
  • Cel de-al treilea trib, al vedetelor, este format din Dorian Popa, Dima Trofim, Daniela Crudu, Sorana Darclée Mohamad, Ionuț Iftimoaie, Paula Chirilă și Sorin Brotnei.

Sursa: https://www.paginade...-debut-antena-1

#30
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018

View PostUltraDD, on 31 august 2018 - 20:36, said:


Probabil esti urata. Ca altfel, nu-mi explic.

Da' de ce mă faci femeie? Oi avea eu părul mare, dar am și barba pe măsură...

#31
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016

View PostAidenIrish, on 07 septembrie 2018 - 23:00, said:

Da' de ce mă faci femeie? Oi avea eu părul mare, dar am și barba pe măsură...
Pentru ca el crede ca esti fata din cauza username-ului si a pozei la avatar.

#32
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
https://www.babycent...iden-462535.htm Uite că nu avea de ce. xD În avatar e Martha Higareda. Dacă se uita la Altered Carbon, acum o avea și el la avatar. :D

Ultimul trib pare mai slab și decât Ninja Warrior și decât Exatlon. Nu-i dau mai mult de un sezon.

#33
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Tatal lui Ionut Iftimoaie a murit, Ionut Iftmoaie a renutat la filmarile emisiunii
Attached File  Ultimul Trib.jpg   6.99K   1 downloads de pe Attached File  Antena 1 HD.png   4.69K   0 downloads
Attached File  i12-3-neata-1.jpg   68.87K   3 downloads
Concurenții de la show-ul ”Ultimul trib”, ce va debuta la Antena 1 în 13 septembrie, par loviți de un blestem. Mai întâi Dima Trofin și-a pierdut sora, iar acum Ionuț Iftimoaie este în doliu, după ce tatăl s-a stins din viață. Ambii concurenți s-au întors mai repede acasă din aventura africană.

Ionuț Iftimoaie (40 de ani) traversează cele mai grele momente din viața sa. Tatăl său a murit fulgerător, în timp ce el se afla departe de casă, la filmările emisiunii ”Ultimul trib”, care va debuta pe 13 septembrie, unde va participa în calitate de concurent. Fostul luptător K1 și-a încercat norocul pentru a câștiga premiul de 100.000 de euro.
Attached File  i22-3-neata-2.jpg   66.66K   3 downloads
Vestea morții tatălui său a căzut ca un trăsnet pentru Ionuț, care a luat imediat avionul cu destinația București. Anunțul decesului a fost făcut chiar de Ionuț Iftimoaie, prin intemediul unui mesaj pe care l-a publicat pe contul său de Facebook, în dreptul unei imagini cu părintele său. “Mi-e greu să-i explic că te-ai dus într-o lume mai bună... Mi-e greu și mie să accept... dar trebuie.... Odihnește-te în pace, TĂTICULE”, a scris concurentul de la “Ultimul trib”.

Mesajele de susținere pentru fostul luptător K1 au sosit rapid pe pagina sa de facebook. Ionuț Iftimoaie nu este singurul participant al emisiunii care trece prin astfel de clipe, după ce zilele trecute, un alt concurent, de la aceeași emisiune, și anume, fostul cântăreț Dima Trofin (29 de ani) a aflat că sora lui de 45 de ani a pierdut bătălia cu o boală necruțătoare: cancerul la sân.

Moartea surorii acestuia a survenit în timp ce artistul se afla în Madagascar. Fostul solist din trupa LaLa Band și actor în „Pariu cu viața” îi e recunoscător pentru cariera pe care o are în România, sora lui mai mare fiind cea care îl înscrisese la castingul serialului care l-a făcut celebru.
Attached File  i32-3-neata-3.jpg   56.33K   3 downloads
“Fără Rodica nu aș fi putut face nici 30% din ceea am făcut până acum. M-a ajutat din toate punctele de vedere. Până și la castingul pe care l-am dat la PRO TV ea m-a înscris. Și așa mi s-a schimbat viața”, a povestit solistul într-un interviu pentru revista Tango. Și tot el mărturisea că mai are o soră, Iana, care îi e și ea la fel de dragă. “Pe surorile mele nici nu pot spune că le iubesc. Le ador! M-au ajutat extrem de mult în momente foarte grele”, a mai spus Dima, care și-a deschis o afacere profitabilă, un restaurant, iar acum participă la reality-show-uri.
Attached File  i42-3-neata-4.jpg   76.22K   3 downloads
onuț Iftimoaie și Dima Trofin concurează la ”Ultimul trib” alături de: Dorian Popa, Daniela Crudu, Sorana Darclée Mohamad, Paula Chirilă și Sorin Brotnei, dar și de o echipă de sportivi și alta formată din oameni de rând. În final doar opt membri mai rămân în confruntarea pentru miza cea mare: premiul în valoare de 100.000 de euro. Nimeni nu va ajunge însă la acesta fără a suferi transformări, fără a-și dezvălui adevărata față și fără ca telespectatorii să afle cine este cu adevărat.

Ionuț Iftimoaie are o familie frumoasă

Ionuț Iftimoaie este căsătorit de 12 ani cu Maria (34 de ani) și au împreună trei copii: Nicholas (10 ani), Nicol (9 ani) și Ioana, în vârstă de trei ani și două luni. Campionul K1 locuiește cu familia în localitatea Comănești, județul Bacău, unde duc o viață liniștită.
Attached File  i52-3-neata-5.jpg   65.1K   4 downloads
Cea mică este la grădiniță, iar cei doi copii mai mari sunt elevi acum în clasa a lV-a. “Merg la pian, la înot, iau lecții de engleză. Văd că le place foarte mult, lucru care mă încântă, ca mamă… Mă bucur mult și de Ionuț, că se implică foarte mult în familie”, declara, pentru Click!, Maria Iftimoaie, care are o afacere cu haine.
Sursa: https://www.click.ro...casa-din-africa

#34
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Ultimul trib nu va fi decât joia pe Antena 1. Vinerea sunt două filme (unul de la 20:00 și unul de la 22:30). M-am uitat pe programul lor, de acolo știu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate