Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Grey blockers

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

 zpc, on 11 august 2018 - 12:59, said:

Hai ca poate am exagerat.
Pe siteul ăla sunt peste 50 de comentari de la diferiți oamenii care au folosit acele pastile și au rezolvat problema și au un par natural nu vopsit temporar.
Ce nu înțeleg eu posibil ca acele comentari sa fie toate false ? Și au voie sa vândă un produs fals care îți poate pune sănătatea în pericol ?  
pentru ca suntem le medicina o sa repet fara sa-ti explic cat de simpla este trucarea comentariilor.

boala genetica, ereditar,
daca totusi este o disperare atat de mare mergi la psiholog, o sa te ajute sa te impaci cu tine.

poti sa-l intrebi pe @petre cat i-a luat sa-si intretina ficatul, daca nu ne crezi pe noi cand iti spunem ca 'pastilele te distrug'

#20
zpc

zpc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 11.08.2018
Ce înțeleg eu din tot ce a scris fiecare de aici este ca nici unul nu cunoaște acel produs nu știe nimic despre el , dar fiecare de aici spune ca nu îi bun ca nu merge . Vreau sa înțeleg de ce vând aia un medicament care îți pune sănătatea în pericol ? Este legal așa ceva ?

#21
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Mai bine te duci la sala si le rezolvi pe toate Posted Image

Attached Files



#22
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Și eu mă confrunt cu fenomenul albirii părului.
Am observat pe la 40-45 de ani că îmi apar fire de păr alb.  Cred că de la stres,  dar sunt sigur că expunerea la radiațiile nocive emise de toată aparatura electronică se constituie într-un factor de accelerare.

Un prieten din SUA care m-a vizitat anul trecut, văzându-mă îngrijorat,  mi-a recomandat un produs revoluționar folosit de americani.
Este un gel pentru potență, făcut din plante, dar care întărește și rădăcina firului de păr atunci când este aplicat pe pielea capului,  acționând la radăcina părului grație puterii de penetrare.

Chestia este că în SUA există reguli draconice în privința medicamentelor.
Așa că nu are cum să fie țeapă.    Se numește Titan Gel și se vinde doar la farmacie și cu rețetă, pentru că aplicarea în exces poate să fie dăunătoare.
Secretul constă în folosirea unei plante extrem de rare,  cu proprietăți terapeutice bine cunoscute din vremuri străvechi.
Muira Puama. Supranumită “arborele virilităţii” sau “lemnul potenţei”, planta face minuni pentru suferinzii de disfuncţie erectilă.
Pentru oamenii normali,  este un întăritor pentru situații în care trebuie să faci față mai multor partenere simultan.  Știm că astfel de situații pot să apară.

Aplicarea gelului duce la o revigorare a firului de păr stimulând secreția de melatonină în mod natural.   Însă trebuie respectat cu strictețe tratamentul timp de 3 luni de zile.
În plus de înegrirea părului s-au observat la 69,3% dintre participanții la teste că Titan Gel tonifiază mușchii,  ceea ce este foarte logic, întrucât stimulează întreg organismul,  nu doar anumite zone locale.    Spre deosebire de alte produse contrafăcute,  doar Titan Gel are în compoziție substanța activă corespunzătoare.

Partea faină este că e un produs testat și folosit de vedetele de televiziuni din showbiz.

Dacă vrei să încerci tratamentul acesta,  te pun în legătură cu amicul din SUA.   Nu este chiar ieftin,  dar ce nu face omul pentru sănătate.


#23
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Te dai cu el și faci mușchi ?

Vreau și eu două găleți Posted Image

Ce-ai făcut șefu ai stricat reclama la băiatu cu grey blockeru ?
Făcea și el nește spam subtil așa pe burtă.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate