Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Crampe abdominale si durere rinichi

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003

 rosix, on 10 august 2018 - 22:00, said:

Numai la medic pentru investigatii suplimentare sa nu fie cumva si apendicele inflamat...
Nu merge doar la biserica ? :)

#20
republicall

republicall

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 26.02.2008
Pain Support Group
https://www.facebook...25481867720147/

Am creat un grup de suport pentru cei ce au dureri.

#21
orthodox

orthodox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 687
  • Înscris: 14.06.2007
Salutare. Până la urma m-am internat în spital (bucuresti). Nu mi-au administrat nimic specific pt dureri, ce-i drept crampele mai m au lăsat.
In fine, am făcut analizele si tot ce mi-au gasit neinregula ar fi acidul uric crescut.  Astept investigatii suplimentare.

#22
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,411
  • Înscris: 24.02.2017
E foarte bine ca nu ai mai stat acasa. Cel mult noi iti putem da sfaturi despre experientele noastre personale insa fiecare organism e diferit. In spital se pot face investigatii iar in urma rezultatelor, primesti exact ceea ce iti trebuie.

#23
orthodox

orthodox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 687
  • Înscris: 14.06.2007
Ca să dau un update până la capăt, m-am externat vineri cu bine iar tot ce mi-au găsit este Helicobacter Pylori pt care am primit tratament. Am făcut toate investigațiile necesare de la endoscopii (ambele superioară și inferioară) până la ecografie și urocultură și rezutlatele au fost în parametrii ok. A fost ciudat un pic pt că am avut și dureri la urinare dar tot nu s-a găsit nimic pe urologie.Acum durerile au dispărut cu desăvârșire. Sănătate tuturor !

#24
addysoftware

addysoftware

    Ecological Member :)

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,552
  • Înscris: 12.04.2007
Probabil ai avut doar "nisip" ceva mai grosier; la 2-2.5 mm se "simte" destul de bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate