Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Sunt asexual?

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#19
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
eu sunt curios cum te masturbezi...o imbratisezi? nu crezi ca te umilesti? adica, pana la urma iti futi mana :|....

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
@Vitamina, ascultă de sfatul meu. Am fost şi eu în situaţia ta, chiar şi la 20 de ani. Am recuperat apoi ce-am pierdut, dar asta e altceva.
Numai că atunci nu existau forumuri, nici Internet, nici Facebook, iar tata, care trebuia să mă ajute, murise deja. Nu mi-a fost uşor, dar nici imposibil.

#21
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015
Cum ma sa vrei iubita si nu vrei saruturi si sex ? daca nu ii dai tu saruturi si sex o sa umble prin vecini Posted Image , aia nu o sa mai fie iubita ci curva, o sa fie cu tine pentru bani si altii o sa primeasca fericire Posted Image
Oricum, este mult sa faci sex o data si ai sa vezi ca nu este rau Posted Image , eu nu pot sta o zi fara sex :D

#22
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

 Vitamina001, on 07 august 2018 - 10:32, said:

vreau o fată lafel ca mine virgină dar nu aș putea vreodată să o privesc ca o persoană cu care să fac sex, aș simţii că o "umilesc că dispare romantismul, inocenţa pe care o vreau în relaţie, din punctul meu de vedere săruturi/îmbrăţișari pentru mine este suficient , dar o să trebuiască să fac sex, că deh slabe șanse să fie o fată ca mine, but i don't know, sunt asexual?
Asa este sexul, pare murdar, pare umilitor, daca nu ai mai facut ti se poate parea foarte socant, eu iti recomand sa treci peste asta, du-te si acosteaza cea mai penala curva de pe centura, du-o la un hotel si fa-ti de cap cu ea in cele mai perverse moduri cu putinta: scuip-o, plesneste-o peste fata, trage-i-o si da-i limbi in toate gaurile, pune-o si pe ea sa iti dea limbi peste tot, etc. - dupa ce o sa faci asta o sa iti schimbi parerea despre sex, si nu o sa mai ai inhibitii.

#23
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,757
  • Înscris: 14.10.2008
Ete nah, ce de probleme existentiale, iti faci prea multe probleme, lasa ca va veni de la sine.

Si eu am 33 de ani (tu la 18 ani esti inca destul de copil ca sa-ti face probleme din astea) si nu am avut niciodata relatie sau sarut si nu ma consider asexual ci poate prea pretentios si/sau singuratic, dar nu asexual.

Vreau o partenera cu sanii mari tocmai pentru ca vreau si sa fac sex, nu doar sa ma uit la ea si uite ca nu am gasit una dotata fizic cu care sa ma si inteleg, asta este. Dar nu e un capat de tara. Soarta iti vine orice ai face.

Edited by Neaceasca85, 07 August 2018 - 12:15.


#24
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Sigur! Numai si faptul ca te gandest la asta denota ca esti.Asa a fost sa fie sa n-ai noroc in viata. Cel mai nasol in viata nu e sa te nasti prost, ci sa nu-ti poti da seama de asta si sa traiesti fericit pana la adanci batranete.

#25
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 PopaXXX, on 07 august 2018 - 11:55, said:

Asa este sexul, pare murdar, pare umilitor, daca nu ai mai facut ti se poate parea foarte socant, eu iti recomand sa treci peste asta, du-te si acosteaza cea mai penala curva de pe centura, du-o la un hotel si fa-ti de cap cu ea in cele mai perverse moduri cu putinta: scuip-o, plesneste-o peste fata, trage-i-o si da-i limbi in toate gaurile, pune-o si pe ea sa iti dea limbi peste tot, etc. - dupa ce o sa faci asta o sa iti schimbi parerea despre sex, si nu o sa mai ai inhibitii.
O să își schimbe părerea și despre SIDA, HPV, sifilis, gonoree și alte bucurii de acest gen.

#26
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,856
  • Înscris: 06.01.2008

 corinadaniela, on 07 august 2018 - 11:04, said:

intotdeauna m-am intrebat carui curent religios apartin acele tinere de se imbraca cu fuste lungi, au basma/batic pe cap, au parul lung, nu se fardeaza, nu poarta tocuri sau decolteuri, merg cu ochii in pamant - sa fie pocaiti sau adventisti ? o fata din asta ti-ar trebui tie.
Adventisti, baptisti sau penticostali. Doar ele poarta batic sau esarfa pe cap, unele nu folosesc nici macar ruj sau farduri, dar in ascuns sunt exact invers.
Si sa nu uitam cireasa de pe tort. Penticostalii se jura cu mana pe inima ca e pacat sa bei, dar pe ascuns beau chiar mai mult decat unii care umbla saptamanal la festivaluri de muzica gen Untold.

Edited by Hider141, 07 August 2018 - 12:47.


#27
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

 Vitamina001, on 07 august 2018 - 10:32, said:

nu aș putea vreodată să o privesc ca o persoană cu care să fac sex, aș simţii că o "umilesc" că dispare romantismul, inocenţa pe care o vreau în relaţie
Ia fă nițică gimnastică cu Ăla Micu', vezi ce zice.
Vezi că fătucelor le place să se "umilească". Unele te imploră să le umilești. Dar să le umilești bine, că dacă umilitorul moare la intrare (sau prea repede), ți-ai găsit beleua. ;)

#28
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Pe vremea mea nu se numeau asexuali ci tăntălăi. Apoi se transformau in labagii iar mai poi in tantalai tristi. Metamorfoza asta poate sa se numeasca si altfel in ziua de azi, ideea e aceeasi.

Edited by dreaQ, 07 August 2018 - 12:47.


#29
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,019
  • Înscris: 07.11.2006
Doar amoebele sunt asexuale.

#30
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
O fi legat de chestiile psihice de depresii de ălea.

#31
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

 bai3tzash, on 07 august 2018 - 10:39, said:

Stai linistit. Pana dai de gust Posted Image).
...depinde de ce gust da!
Initiator, sa nu uiti: pesda se spala in fiecare zi!

Edited by Reynolds, 07 August 2018 - 14:01.


#32
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Eu m-am nascut cu gust pentru sex. Cred ca asa se si defineste sexul. Nu este ceva care vine mancand.
Cand vei gasi o fata cum trebuie, vei trece pe overclock. Fa si un consult ma medic...just in case.

#33
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016

 Bursul, on 07 august 2018 - 10:38, said:

Dupa ce o sa te hatzani prima data, "sexmachine" o sa scrie pe tine.


Mdea, si dupa inca vreo 10-20 de ori devine ceva banal...
Sexul e mult supraevaluat, parerea mea.
Acuma poate depinde si de cat de evoluat e un individ pe plan intelectual, spiritual, etc, in cazul asta va gasi si alte placeri in viata. Dar noa, astia sunt "tantalaii tristi" cum sa nu Posted Image
Daca e ramas mai mult catre stadiile inferioare, instinctuale, atunci evident o sa i se aplice dictonul " cu ce te alegi in viata? cu ce bagi in gura si tragi pe ****" Posted Image

Acum serios, interesul sexual variaza de la persoana la persoana...la unii pur si simplu e mai redus, si asta nu cred ca e neaparat ceva rau.
In fond pentru barbati din ce am inteles nici nu e bine prea des, pierzi din energie si substante vitale din corp. Posted Image Nici prea des, nici prea rar...tot ce e mult strica, valabil si la sex probabil.

 PopaXXX, on 07 august 2018 - 11:55, said:

Asa este sexul, pare murdar, pare umilitor,

Nu pare murdar si umilitor...pur si simplu este o nevoie instinctuala primara, animalica. Totusi omul a evoluat incat sa o tina sub control/sa ii dea un alt sens. Teoretic cel putin, ca practic de multe ori nu prea se observa aceasta evolutie la multe persoane. :)

Edited by epetroiu, 07 August 2018 - 14:43.


#34
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

 epetroiu, on 07 august 2018 - 14:41, said:

In fond pentru barbati din ce am inteles nici nu e bine prea des, pierzi din energie si substante vitale din corp. Posted Image
Nu pierzi nimic Posted Image  femeia asimileaza substantele pe care le pierzi si tu le asimilezi pe ale ei Posted Image, mai degraba este un schimb de substante pline de vitamine :D

Edited by diegodanny, 07 August 2018 - 14:43.


#35
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016

 diegodanny, on 07 august 2018 - 14:43, said:

Nu pierzi nimic Posted Image  femeia asimileaza substantele pe care le pierzi si tu le asimilezi pe ale ei Posted Image, mai degraba este un schimb de substante pline de vitamine Posted Image

Nu cred...prin ejaculare se pierd o gramada de vitamine, minerale, etc... plus consumul enorm de energie de la o partida de sex, ca dupa aia unora le vine sa adoarma.

#36
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Chestia e ca in zilele noastre placerea sexuala este mult supraevaluata. Dintr-o latura a vietii printre multe altele a ajuns o obsesie. Nu e normal nici asa, nu e normal ca un barbat sa umble cu limba scoasa dupa femei toata ziua. Mai sunt si aslte lucruri de facut in viata asta si asa tot cu limba scoasa risti sa te pacalesti pe viata cu o gagica bine dar cu gindaci in cap. Si la urma si femeile sunt oameni, nu e prea demn sa fie tinute tot intr-un curtat. E loc si de moderatie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate