Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Football Life Style

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Pe lângă site-urile consacrate de sport din România, ce forumuri, grupuri pe Facebook, sau alte site-uri mai utilizați pentru a va informa despre fotbal?

#2
Bersherker

Bersherker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 10.10.2014
givemesport, the sport bible

#3
corectsunt

corectsunt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 06.08.2012
Google

#4
c4n1b4lul

c4n1b4lul

    Expert în procrastinare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,310
  • Înscris: 30.08.2010
Grupurile ”Euro-Fotbal”, Susținem echipele de tradiție din fotbalul românesc.” și ”Fotbal European” de pe Facebook, Radio Dinamo 1948, site-ul Doar Dinamo, liga2.ro, Gazeta Sporturilor în varianta print, Fotbal Vest .

#5
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View Postc4n1b4lul, on 02 august 2018 - 23:13, said:

Grupurile ”Euro-Fotbal”, Susținem echipele de tradiție din fotbalul românesc.” și ”Fotbal European” de pe Facebook, Radio Dinamo 1948, site-ul Doar Dinamo, liga2.ro, Gazeta Sporturilor Ă®n varianta print, Fotbal Vest .
Mulțumesc frumos, o sa caut din ele, la cele du Dinamo sunt, am găsit ceva și cu Manchester Und, fiind fan:)

#6
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018

Quote

Football Life Style

Quote

Pe lângă site-urile consacrate de sport din România, ce forumuri, grupuri pe Facebook, sau alte site-uri mai utilizați pentru a va informa despre fotbal?

Ce treabă are titlul cu subiectul topicului tău?

Eu citesc doar digisport.ro și telekomsport.ro din România. De GSP, Sport.ro, PROSport, Fanatik sau alte mizerii mă țin de parte de foarte mulți ani. Câteodata nici nu mai e nevoie să intru pe DS sau TS pentru că îmi iau informația de pe Instagram, de la diferite conturi care relatează pe scurt știri luate de pe astfel de site-uri.

#7
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Gazeta Sporturilor e peste digi și telekom la un loc. Au niște site-uri penibile ultimele două.

#8
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Nu e vorba de design, ci de content. Ultima dată când am intrat pe GSP am văzut în 2 minute 5 articole cu iubite de fotbaliști. Și DIGI/T au derapaje, câteodată foarte multe, dar parcă-s mai decente decât restul.

#9
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Dacă vrei exclusivități, intri pe GSP sau cumperi ziarul.

#10
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Nu vreau. Posted Image

#11
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View PostThe-Show, on 03 august 2018 - 10:15, said:

Nu e vorba de design, ci de content. Ultima dată când am intrat pe GSP am văzut în 2 minute 5 articole cu iubite de fotbaliști. Și DIGI/T au derapaje, câteodată foarte multe, dar parcă-s mai decente decât restul.
GSP mi se pare foarte subiectiv, mi se par platiti de Gigi Becali... totul la superlativ despre FCSB, la fel si Sport.Ro, cand apare un jucator mai stralucit, vezi titlu mare "Il vrei la Steaua?"

View Postreus11, on 03 august 2018 - 13:23, said:

Dacă vrei exclusivități, intri pe GSP sau cumperi ziarul.
nu sunt mari exclusivitati, dupa 12 noaptea, apar stirile noi pentru a doua zi... mai citeam Daily Mail sau The Sun, la ei altceva, cand e ceva nou vezi in timp real...la noi...greu tare...

View PostThe-Show, on 03 august 2018 - 07:36, said:

Ce treabă are titlul cu subiectul topicului tău?

Eu citesc doar digisport.ro și telekomsport.ro din România. De GSP, Sport.ro, PROSport, Fanatik sau alte mizerii mă țin de parte de foarte mulți ani. Câteodata nici nu mai e nevoie să intru pe DS sau TS pentru că îmi iau informația de pe Instagram, de la diferite conturi care relatează pe scurt știri luate de pe astfel de site-uri.
Daca fotbalul face parte din viata ta, vrei mereu sa fii informat, sa fii in tema cu toate noutatile...la fel daca faci parte pe unele grupuri de suporteri etc.

View PostThe-Show, on 03 august 2018 - 10:15, said:

Nu e vorba de design, ci de content. Ultima dată când am intrat pe GSP am văzut în 2 minute 5 articole cu iubite de fotbaliști. Și DIGI/T au derapaje, câteodată foarte multe, dar parcă-s mai decente decât restul.
intr-adevar uneori Gsp arata mai mult a Cancan sau Libertatea...cand nu mai au ce sa publice recurg la astfel de stiri

#12
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Urmăresc fotbalul, nu îl respir. Vreau informații strict necesare, nu ce gagica și-a mai tras unul, pe unde a băut altul, că astea le aflu oricum...

#13
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View PostThe-Show, on 06 august 2018 - 14:29, said:

Urmăresc fotbalul, nu îl respir. Vreau informații strict necesare, nu ce gagica și-a mai tras unul, pe unde a băut altul, că astea le aflu oricum...
super Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate