Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Program personalizat

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
uyd

uyd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.02.2006
Va salut,
Avem nevoie de un program care sa ne tina evidenta comenzilor, a consumului de materie prima , a productiei per reper si per client .
Introducerea in stoc a reperului trebuie sa fie legata de tiparirea etichetei de produs . (denumire produs, cantitate, client, operator , data ambalarii)
Iesirea din stoc prin dispozitie de livrare/aviz de insotire a marfii
Programul trebuie sa fie pe structura client-server cu accesarea bazei de date din locuri diferite (in aceeasi hala).
Avem nevoie de cineva serios care sa aibe timpul necesar dezvoltarii acestui program.
In acest moment utilizam un program dezvoltat in 2005 , ce-l putem prezenta doar ca simplu model de inspiratie .

#2
sharp10

sharp10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 09.09.2011
Buna ziua.
Va pot eu realiza programul. Va rog sa reveniti cu ceva detalii printr-un e-mail la adresa [email protected].
Va doresc o zi placuta!

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
SAP R/3 este cea mai bună soluţie.

#4
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,528
  • Înscris: 01.08.2006
Cred ca nevoie de un ERP... Eu as sugera un produs cunoscut, care e deja experimentat in acest mod. Cu aparate de scanat, etc.

#5
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,557
  • Înscris: 15.05.2010

View PostPSC, on 31 iulie 2018 - 10:40, said:

SAP R/3 este cea mai bună soluţie.

mai bun SAP Hana

#6
WinstonMontana

WinstonMontana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 20.02.2018

View Postuyd, on 31 iulie 2018 - 10:07, said:

Va salut,
Avem nevoie de un program care sa ne tina evidenta comenzilor, a consumului de materie prima , a productiei per reper si per client .
Introducerea in stoc a reperului trebuie sa fie legata de tiparirea etichetei de produs . (denumire produs, cantitate, client, operator , data ambalarii)
Iesirea din stoc prin dispozitie de livrare/aviz de insotire a marfii
Programul trebuie sa fie pe structura client-server cu accesarea bazei de date din locuri diferite (in aceeasi hala).
Avem nevoie de cineva serios care sa aibe timpul necesar dezvoltarii acestui program.
In acest moment utilizam un program dezvoltat in 2005 , ce-l putem prezenta doar ca simplu model de inspiratie .
Un astfel de soft realizat bine de programatori profesionisti te costa foarte mult.

#7
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,467
  • Înscris: 04.10.2002
Metaforic vorbind, de ce cauţi un mecanic auto care să-ţi construiască o maşină? Eşti sigur că nicio maşină din cele gata construite nu te satisface?
La final, vei plăti mai mult pentru ceva făcut special, de la zero.

Fără legătură cu cazul de faţă, îmi aduc aminte de vremurile când buticarii îşi maginau că angajează un student să le facă un soft, cu care să rupă târgu-n două, se visau din buticari rivali ai SAP...
Sărmanii de ei, cum ai aruncat bani grei pe fereastră...

#8
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,025
  • Înscris: 24.02.2006
realist vorbind, majoritatea cauta un carucior de butelii, nu o masina :)
fluxul descris in primul mesaj din topic e relativ simplu si cred ca-i mai complicat sa implementezi ceva module dintr-un ERP decat sa dezvolti o solutie custom.

#9
csolinschi

csolinschi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.02.2008
Buna seara,
Daca nu ati rezolvat inca problema cu aplicatia dorita de dvs., lasati va rog un e-mail cu mai multe detalii, pe adresa [email protected].
Cu respect,
C. Solinschi

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate