Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

AJutor pentru google ads (adwords)

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017
Am creat un cont google ads sa-mi promovez site-ul. Contul de google ads este activat, anuntul aprobat, doar ca anuntul nu apare pentru ca am setat:
Tip: Standard CPC max.: automată: 0,01 RON

Cei de la google ads support mi-au spus ca trebui sa schimb cpc , sa-l pun mai mare, dar nu reusesc de nicio culoare.

M-am chinuit o zi intreaga sa pot schimba Cost per click mai mare, dar nu am reusit, ma poate ajuta cineva? Multumesc.

Edited by guyroux, 30 July 2018 - 13:53.


#2
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Ai incercat sa folosesti centrul lor de support?
https://support.goog...mer=false&hl=en

#3
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017

View Postwhiteboy, on 30 iulie 2018 - 14:07, said:

Ai incercat sa folosesti centrul lor de support?
https://support.goog...mer=false&hl=en
Da, nimic folositor. Cand dau sa schimb suma de licitatie pentru fiecare keyword in parte imi arata ca nu modificarile nu au fost facute, chiar nu stiu ce sa ii mai fac.

#4
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017
Caut pe cineva sa ma ajute, sunt dispus sa platesc

#5
lukhian

lukhian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.03.2008
In vechea interfata,
-In Campaign la Settings, selectezi Bid Strategy si pui Manual CPC. Apoi poti sa mergi in keywords si faci adjustment la fiecare pe ce valoare vrei tu.
-In interfata noua, selectezi direct Settings>Care Campaign vrei sa modifici si apoi Bidding>Change bid strategy
*mare grija la targeting la location sa fie ceea ce trebuie si cat mai putine Broad Keywords.

Bafta,

#6
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017

View Postlukhian, on 30 iulie 2018 - 14:55, said:

In vechea interfata,
-In Campaign la Settings, selectezi Bid Strategy si pui Manual CPC. Apoi poti sa mergi in keywords si faci adjustment la fiecare pe ce valoare vrei tu.
-In interfata noua, selectezi direct Settings>Care Campaign vrei sa modifici si apoi Bidding>Change bid strategy
*mare grija la targeting la location sa fie ceea ce trebuie si cat mai putine Broad Keywords.

Bafta,

Le-am facut varza, nu mai inteleg nimic, am nevoie de cineva care se pricepe sa ma ajute, sunt dispus sa platesc

Edited by guyroux, 30 July 2018 - 15:28.


#7
Mihai114

Mihai114

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 25.07.2018

View Postguyroux, on 30 iulie 2018 - 15:18, said:

Le-am facut varza, nu mai inteleg nimic, am nevoie de cineva care se pricepe sa ma ajute, sunt dispus sa platesc

Te ajut eu, da-mi un mesaj in privat cu codul de client format din 10 cifre. Il gasesti in partea dreapta, sus.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate