Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 

Achizitie tableta windows/android

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
Write&Run

Write&Run

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,407
  • Înscris: 06.05.2007
Asus am avut si eu 2 si una mai am, asa cum spuneam. Si acum merge. A inceput sa aiba lag si asta, dar merge inca fara probleme.

#38
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Pai despre lag e vorba, ca in rest n-am de ce sa ma plang. Dar lag-ul ala e cumplit.

#39
Write&Run

Write&Run

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,407
  • Înscris: 06.05.2007
Asta ce o mai am are android 6.1. Are lag, dar nu e nasol de tot. Se poate inca face browsing.

#40
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Daca ai Android 6, inseamna ca nu e firmware-ul oficial. Cel oficial s-a oprit la 5.1.1. In cazul asta, da, probabil ca sunt multe chestii dezactivate si e normal sa mearga o idee mai bine.

L.E. Am incurcat borcanele. Tot Asus a facut si modelul din 2013 (nu LG), iar acela a primit Android 6.Aparent, tu ai a doua generatie de Nexus 7, de unde si confuzia ;)

Edited by Extinct, 01 August 2018 - 14:33.


#41
Write&Run

Write&Run

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,407
  • Înscris: 06.05.2007
Nu am spus ca e Asus? In fine, nu mai conteaza, dar tableta e unul dintre cele mai reusite gadgeturi din cate am avut eu. E cea care m-a transformat intr-un client fidel Nexus. Mi-am luat apoi 2 telefoane. Motorola Nexus 6 il am si acum si chiar daca e vechi modelul, si acum merge brici. De fapt ma mir ca mai merge si acum fara probleme. :) E drept, nu-l forjez. Elementul de "jucarie noua" s-a dus demult. :)

#42
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Ideea e ca primul model de nexus, cu Ultimul update oficial, a devenit un gunoi. Din fericire, nu ai modelul asta :D

#43
Write&Run

Write&Run

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,407
  • Înscris: 06.05.2007
Pai da... LGul trebuie spus ca e si un model vechi deja... Procesor mai vechi, platforma mai veche... e normal oarecum...

Am avut un desktop luat prin 2003. L-a umplut praful vreo 7 - 8 ani. Mi-am adus aminte de el (avea nevoie cineva apropiat de un computer pentru operatii minime, browsing, Office, chestii minimale) si l-am pus in priza. A mers brici, spre surprinderea mea. :) Avea WinXP, normal. L-am conectat la net si l-am lasat sa-si faca update-urile. Chestia a durat vreo 2 ore. Dupa operatia asta, l-am aruncat. Nu se mai putea folosi. :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate