Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Romanii si sistemele de canalizar...

Intocmire PUZ pentru schimbare de...

Somiera cu lamele curbate + salte...
 Deconectare aragaz

Sfat achizitie masina noua buget ...

Companiile de telefoane si pretur...

centrala termica gaz
 Vanzare parte din teren

Iesire din devalmasie -concubinaj

Remediere izolatie planseu pod ne...

Miros parchet
 Sa vedem ce usb-stick-uri aveti s...

Instalatie termica pe Cu - Teava ...

Autentificare aplicatie cod acces

Laptop Facultate

Datorie la Facebook

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Sew

Sew

Member

• Grup: Members
Buna ziua,

Am un card la Transilvania care il folosesc doar pentru plati online, mereu cand vreau sa cumpar ceva, fac depun banii in cont si apoi cumpar. Acum o saptamana, am depus 300 lei in cont pentru pagina de Facebook si am facut reclama, azi cand am vrut sa fac acelasi lucru din nou, am primit eroare:
[ https://i.imgur.com/BR1iMAu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu inteleg cum sa datorez banii? Fiindca daca nu erau banii in cont, Facebook nu aproba promovarea pagini fara cash! L-am trimis un email si degeaba.. A mai patit cineva la fel?

TruculMagic

TruculMagic

Egalitatea nu există decât în matematică

• Grup: Senior Members
Au facut un fel de "credit" si ii recupereaza cu prima ocazie :)

logy

logy

Member

• Grup: Members
Facebook ia banii dupa ce se termina reclama, nu inainte. Iar eu am o datorie la ei de 7 lei si ceva de cateva luni, imi tot apare pe prima pagina cum ca nu am platit acei 7 lei, care recunosc, pana cand s-a terminat reclama, am golit si eu cardul, dar dupa un timp l-am reincarcat, se pare ca inca nu a luat banii de pe card, doar apare acolo ca nu s-a putut efectua plata. Cel mai bine e sa faci un extras de cont sa vezi exact unde s-au dus banii tai.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate