Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 

4citylife residence

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#19
Bogdaaan

Bogdaaan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.01.2018
Eu spun ce a zis agentul imobiliar...

#20
val18

val18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 09.04.2007
O poza facuta ieri pe terenul complexului. Cel putin intr-un an cred ca vor livra primul apt.
Asa ca rabdare.....deocamdata avem Turnu Magurele la 4 benzi 100%

Attached Files



#21
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018
de cand vor sapa groapa si pana va fi gata prima faza va dura cel putin 2 ani (daca vorbim de 12-13 etaje), cei care au incredere si rabdarea necesara sa astepte cel putin 2 ani incercati sa stabiliti un curs fix la semnarea antecontractului ca sa nu va treziti cu un curs de 5 lei peste 2 ani la semnarea contractului.

#22
vip89

vip89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 16.08.2013
Astia nu au chef sa vanda , eu le-am scris de o saptamana si nu am primit raspuns.

#23
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
Mai stie cineva ceva de ei? Sunt curios daca au inceput macar sa sape groapa.

#24
dana_deya

dana_deya

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.01.2015
Mai știe cineva ceva de acest complex ?

#25
tudorandrei87

tudorandrei87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.11.2008
Nu este nici un utilaj in zona viitorului complex.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
La fel, nimic...

#27
Bogdaaan

Bogdaaan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.01.2018
Am vb cu un agent care se ocupa de vanzari. Nu au primit inca autorizatia...asteptam.

#28
swayzak_master

swayzak_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 21.08.2007
86k ioro un ap de 3 camere?! la ce galagie si haos e pe magurele, nici cu 5 benzi pe sens sa fie si tot nu ma mut acolo...

#29
AlexMarius9592

AlexMarius9592

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 05.11.2017
Are cineva detalii noi despre acest proiect? Am trecut pe acolo zilele trecute si inca nu a inceput constructia.

#30
gabrieldanutsincu

gabrieldanutsincu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 08.07.2016
Astazi 09.02.2020 pentru ca sunt in cautare de un ap cu 3 camere in zona, mi-a atras atentia complexul 4city life de langa aparatori. Cum am mai stat in zona, o cunosc si imi place, am intrat sa discut cu cineva de acolo. Cred ca era chiar 'il capo' , cel cu care am discutat, caci prea dadea ordine la toata lumea.
Inca nu s-au apucat de sapat, ziceau ca dupa ce se topeste zapada, deci cine stie cand or fi gata..ei zic ca in 12 luni ..serios??Ap cu 3 camere de la etajul 6 in sus , caci aparent sunt toate vandute pana la acel etaj 94200 europeni.
1000 de euro avans, iar in 2 saptamani pana la 15-20% care si mie mi s-au parut fortati pentru ceva la care nici nu s-au apucat. Nu inteleg cum lumea poate plati ceva pe care nici nu l-au vazut..
In fine..94200 euro apartament cu 77 mp utili + cei 14 mp de la 2 balcoane. 7500 + tva un loc de parcare subteran..ce parere aveti ?
daca ar fi doar avansul de dat acum si apoi cand ar fi aproape gata un antecontract cu un avans mai mare si restul imediat dupa, ar mai merge..dar asa ?
iar daca stai sa te mai gandesti..se vand ca painea calda..nu mai inteleg nimic..

#31
Myorlawr

Myorlawr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 08.08.2019

View Postgabrieldanutsincu, on 10 februarie 2020 - 16:46, said:

iar daca stai sa te mai gandesti..se vand ca painea calda..nu mai inteleg nimic..
In nici un caz. Exista doua posibilitati: ori sunt cumparate de tot felul de indivizi care cumpara mai multe odata, ca sa vanda ulterior pentru profit, ori te mint pe fata, ca sa iti vanda tie un etaj mai putin dorit (daca e ultimul) sub pretextul ca "deja am vandut tot, suntem foarte cautati, mai avem doar la ultimul etaj doua apartamente". Ia suna la ei de pe alte numere de telefon in 1-2-3 luni si intreaba de curiozitate daca mai au apartamente libere.

#32
UnicMix

UnicMix

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.05.2020
Bună ziua! Este cineva pe aici care are informații despre acest proiect?! Trec aproape zilnic pe lângă zona și nu vad nicio schimbare în ceea ce privește demararea construcției nu mai vorbesc despre stadiul evoluției?! Multumesc

#33
Baltaci

Baltaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 28.04.2007
Nu s-a apucat nici acum? Cand au inceput sa le vanda ziceau ca pe la sfarsitul verii asteia termina primele blocuri.

#34
ihatetime

ihatetime

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 13.03.2015
E clar. Imi pare rau pt aia care deja au cumparat ceva aici (daca exista).

#35
Baltaci

Baltaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 28.04.2007
S-au apucat de construit blocurile care trebuia sa fie gata acum 2 ani?

#36
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016

 Baltaci, on 12 iulie 2021 - 14:31, said:

S-au apucat de construit blocurile care trebuia sa fie gata acum 2 ani?


Am trecut eu prin zona,acum câteva săptămâni,erau macarale,chestii,cred s-au apucat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate