Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

A murit Marius Ancuta

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007
Si s-a gasit tocmai unul dintre trollii de serviciu de pe softpedia sa faca aprecieri despre intelect.

#20
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018

View PostDormi_Hete, on 19 iulie 2018 - 21:29, said:

Intelect la Țopescu? Spunea niste tampenii de-ti statea mintea in loc. Dadea informatii false deapre fotbalisti, informatii false despre echipe , tot tacamul.
Ce informatii false, cand a dat el informatii false?

#21
stancosty

stancosty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 17.03.2009

View PostDormi_Hete, on 19 iulie 2018 - 21:29, said:

Intelect la Țopescu? Spunea niste tampenii de-ti statea mintea in loc. Dadea informatii false deapre fotbalisti, informatii false despre echipe , tot tacamul.
Bine că ai tu intelect ... :(

#22
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Chiar ii ascultam transmisiunile cu placere. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

#23
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,464
  • Înscris: 01.08.2006
Da, odihneasca-se in pace. Sper sa apara un alt comentator de snooker care sa readuca placerea de a urmari acest sport.

#24
Cornel

Cornel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.04.2003
Foarte bin zic cei de la GSP: "Marius Ancuta a invatat un sport o tara intreaga"

https://www.gsp.ro/g...aga-544409.html

Snookerul a devenit cunoscut in Romania datorita acestui comentator. Cine a privit macar ocazional acest sport la Eurosport nu are cum sa nu-l cunoasca, pentru ceilalti este doar o stire despre inca un om rapus de acesta boala necrutatoare.

RIP Marius Ancuta, am "pierdut" multe ore in fata tv-ului privind jocul de snooker si ascultand cu interes comentariul sau si a lui Daniel Bontea (fratele chef-ului Sorin Bontea) cu care facea o echipa excelenta.

Edited by Cornel, 20 July 2018 - 09:04.


#25
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006

View PostDormi_Hete, on 19 iulie 2018 - 21:29, said:

Intelect la Țopescu? Spunea niste tampenii de-ti statea mintea in loc. Dadea informatii false deapre fotbalisti, informatii false despre echipe , tot tacamul.

Unde esti Marite Han?
Ti-am spus ca individul are o obsesie morbida?
Iote ca prostii indruga si aici.
Ptiu,ignore scrie pe curu' lui.Jur.

Revenind la subiect.
Fiind un devorator in sensul bun al snooker-ului,pot afirma ca acest sport a pierdut o personalitate.Fara Ancuta si al lui sa speram la vreme buna de acum inainte.
Pacat,pentru ca era bine pregatit in domeniu,cu comentarii adecvate si oportune.
Pe aria destinata snooker-ului chiar am intrebat cine este personajul care comenteaza anumite meciuri,la care colegii mi-au raspuns ca-i Ancuta,da' avea vocea de nerecunoscut.
In fine,repet,pacat ca l-am pierdut si este mai greu de digerat pentru ca a mai ramas Bontea.Restul,sunt vreo doi-trei,nu-i putem baga in categoria comentator

Odihneasca-se in pace

#26
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
De la tv simteai un om pasionat de ce facea, un om de onoare, vertical.
Pacat ca s-a dus atat de devreme.

#27
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,487
  • Înscris: 10.08.2009
Daca fiecare om din tara asta si-ar face jobul cum si l-a facut Marius Ancuta am fi foarte departe ca tara.
R.I.P.

#28
nniki

nniki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,979
  • Înscris: 15.05.2009

View Postlone-wolf, on 19 iulie 2018 - 20:50, said:

A mai comentat, dar era clar ca sufera, era slabit, se cunostea dupa voce...
Dumnezeu sa-l odihneasca. Posted Image
O, Doamne, l-am auzit la probabil ultimele sale comentarii. nu am crezut ca e el, caci era foarte ragusit si vocea era lipsita de vlaga.
S-a prezentat la final, asa cum face de obicei. Am zis ca totusi e vorba de o raceala/raguseala.

Pacat, un om pasionat care a contribuit decisiv la apetitul pentru snooker al celor ca mine, nepracticanti dar admiratori ai acestui sport nobil.
Mare pierdere.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate