Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Bioshock Infinite.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 18.07.2018
Salut.
Vin cu un nume de joc : Bioshock Infinite prin Steam. L-am incerta si nu sunt probleme. Configuratia hardware la Hackintosh High Sierra 10.13.6 : Intel Core i3 8100 , 8GB DDR4, SSD 120 GB, GTX 1050 Ti 4GB. Si e jucabil fara un pic de lag.
Daca e cineva care l-a incercat, poate sa spuna aici. Am folosit si un controller de la Xbox One prin cablu usb si functioneaza, trebuie instalat aplicatia 360 Xbox Controller.dmg intai.

Edited by GT_Xpress, 18 July 2018 - 22:00.


#2
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 25.01.2002
l-am jucat un pic pe un mac pro (late 2013). nu a pus nici un fel de probleme configuratiei hardware. nu l-am terminat, am vrut doar sa vad cum se misca, dupa o vreme l-am dat jos ca nu prea aveam timp de el.
(sub windows l-am terminat pe un calculator mult mai modest, cu q9450 + 4gb ram + radeon 5870. din nou, fara probleme.)

#3
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 18.07.2018
Am mai testat / jucat si alt joc compatibil in OS X precum ETS 2. Mai este si Hitman, Dues Ex, Halo 1, The Rise of Tomb Rider, Call of duty Black OPS 1.

Edited by GT_Xpress, 19 July 2018 - 09:04.


#4
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 25.01.2002
singurul joc pe care l-am mai jucat pe macos nativ a fost un pinball mai vechi, din pacate nu-i mai stiu numele. din nou, fara probleme pe monstrul ala de mac pro,
am mai incercat skyrim, emulat, insa avea probleme cu sunetul si sacada oleaca. probabil din cauza emularii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate