Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

RT Documentary HD

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,012
  • Înscris: 20.06.2009

 xitgl, on 19 iulie 2018 - 12:49, said:

(...) stabilitate militara (...)
Scuze, dar tot ce pot articula este: Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image  La primul semn de „ceva”, americanii îs primii care pun coada între picioare! Sau dau cu bomba, că doar nu e teritoriul lor național!
Chiar nu v-ați dat seama pînă acum că tot ceea ce fac americanii, toate „avanposturile” lor strategice au un singur scop și doar unul: să țină orice conflict CÎT MAI DEPARTE DE TERITORIUL LOR! Cît de căcați la cur au fost cînd a fost vreun eveniment pe „soil”-u' lor...Posted Image  Iar singurele războaie de pe teritoriul american au fost între ei, doar între ei! Habar nu au ce înseamnă conflictele care au măcinat Europa de-a lungul atîtor secole! De fapt, la cît de ignoranți sînt, nici nu-i de mirare...Posted Image

P.S. Eu mă opresc aici!

Edited by crislacor, 19 July 2018 - 12:58.


#20
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Ar fi prea mult de discutat despre acest subiect dar când nu ai cu cine atunci mai bine nu comentez, pur și simplu nu are rost. Și nu, nu sunt pro Rusia dar nici SUA nu ajută (asta în ghilimele) nicăieri doar pentru că au inima mare. :) Am zis să nu facem off-topic dar tot acolo s-a ajuns.

#21
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018
Esti mama omida? :))) Eu vb de fapte de prezent. Deocamdata tocmai americanii si faptul ca suntem intr-o alianta ne-au dat o stabilitate militara. Ti-au batut rusii cu tancurile la granita? NU, deci hai sa nu mai fabulam. Ai vazut prea multe filme!! =))))))))))))))))

@Kalman asa e, cand nu ai cu cine...nu are rost! Sunt totat de acord cu tine, faptele si realitatea nu sunt de inteles pentru oricine! ;)

#22
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Scuză-mă dar tu chiar ai văzut prea multe filme americane. Posted Image Și eu am avut o anumită părere acum mulți ani dar mi-am schimbat-o când am văzut anumite chestii logice.
Haideți să revenim la canalul RT Doc. Posted Image
Chiar o să șterg comentariile următoare dacă nu au legătură cu subiectul.

Edited by Kalman2007, 19 July 2018 - 13:08.


#23
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,514
  • Înscris: 14.02.2018
Nu aveti nevoie de acest post pe cablu. Va duceti frumusel pe AliExpress (sau orice alt magazin online) si va luati un TV BOX (de max 200 de lei) va instalati o aplicatie gen IPTV, va adaugati RTD in lista aceea, si incepeti sa vizionati...


...si in HD :)

#24
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Stream-urile pot pica în orice moment. O să înveți asta când o să crești mare.

#25
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,514
  • Înscris: 14.02.2018

 WShow13, on 19 iulie 2018 - 20:17, said:

Stream-urile pot pica ĂŽn orice moment. O să ĂŽnveți asta când o să crești mare.
Exista si Website oficial unde se poate viziona absolut gratis si fara vreun efort. La asta ma refeream eu.

#26
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 30.04.2006

 WShow13, on 18 iulie 2018 - 21:53, said:

RT Documentary HD este prezent Ă®n grilele INES și Canal S, conform informației primite de la ronuquet...
Informație eronata, acest program nu este în grila INES..


#27
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,362
  • Înscris: 06.11.2014
Nu? Inseamna ca e in grila neoficiala.

239.198.10.106:1234

Edited by iZet, 23 July 2018 - 22:24.


#28
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
E ciudat ca pe sigla RT e in alfabet latin iar D-ul in alfabet slav :D

#29
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 30.04.2006

 iZet, on 23 iulie 2018 - 22:23, said:

Nu? Inseamna ca e in grila neoficiala.

239.198.10.106:1234
grilele neoficiale nu ma intereseaza...
daca il vor introduce in grila oficiala, ma voi uita,  altfel nu stau sa-mi bat capul...
si apoi imi place sa fiu legal, ca sa zic asa, platesc ptr ceea ce vad, asa e corect...

#30
LibertyHG

LibertyHG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 13.03.2017
Stream pe net în HD. Așa da!
În România, cine oferă așa ceva, gratuit și legal? Poate doar Digi 24, dar acolo nu e Full HD, ci numai 720p.
Cât despre calitatea programelor, o să încerc să mă uit la postul ăsta zilele acestea și poate revin cu o părere.

Later Edit: Ups. Am băgat stream-ul în VLC și am văzut că e 720p. Părea Full HD. :))

Edited by LibertyHG, 27 July 2018 - 17:46.


#31
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Caută unul "d-ălalalt".

Am văzut că au un documentar cu ceva gravide, tip reality. Eh, ăsta nu-mi place. :(

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate