Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 

caut Designer

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
n-are rost. iti racesti gura de pomana.nu trb decat sa tastezi pe google alex..., ca sa vz cate parale face asa zisul coder.

Edited by cornelyu, 03 March 2006 - 12:06.


#20
alexcocieru

alexcocieru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 23.08.2005

View Postcornelyu, on Mar 3 2006, 11:47, said:

nu trb decat sa tastezi pe google alex..., ca sa vz cate parale face asa zisul coder.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nu mai fiti suparati oameni buni..
Si I am a PS user... i'm not a designer thow...
Nu stiu ce sa intamplat, da de cand nu am mai dat pe forumul asta au aparut tot felul de panarame...
no offence..
Multa bafta

#21
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
sorry offtopic: atata vreme cat nu respecti regulamentul, te-am avertizat, n-o sa-l respect nici eu.

om bun, scuteste-ne cu engleza ta schioapa. nu esti mai destept, esti exact ceea ce esti: doua vorbe, trei ineptii. pai vii tu,  carnat ofilit care se pretinde coder, nu te-am vazut pe RAC, sa ma intrebi pe mine de maneaua preferata, glume proaste de-astea poate merg pe mirc, dar nu pe un forum care se pretinde serios, si pt ca tot suntem in zona muzicala, sa deschizi gura atunci cand orasul tau natal o sa dea o trupa 1% din valoarea parazitilor sau la famiglia, pana atunci cioku mic.
ma compatimesti, ...vai de capul tau, nu mai e mult, nici 300 de zile, si o sa intram in UE, cand o sa vrei sa te angajezi pe undeva, sunt oameni special angajati pt asta, or sa culeaga toate posturile tale inepte de pe net, si  nu cred ca ai atatia bani sa mituiesti toti moderatorii sa-ti stearga idioteniile debitate pe net de-a lungul timpului, si or sa-ti dea m...e cu drujba.
unui psiholog de profesie, nu-i trebuie mai mult de un post de-al tau ca sa-ti faca profilul complet si sa spuna exact cata minte ai in cap. trebuia sa te gandesti la asta inainte de a posta.

SCRIPTA MANENT:think about!!!

Edited by cornelyu, 04 March 2006 - 15:22.


#22
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
cornelyu, daca nu esti pe rac nu poti fi serios? :death:

#23
bataglia

bataglia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 20.10.2005

View Postaolex, on Mar 4 2006, 16:49, said:

cornelyu, daca nu esti pe rac nu poti fi serios? :death:


STIMATI CONCETATENI (o iau si eu ca Iliescu), respectele mele pt fiecare va sunt impartasite, insa daca tot suntem pe acest forum "respectabil" haideti sa ne purtam ca niste domni totusi. Oricate motive negative a-ti avea de impartasit unu altuia, nu vad necesitatea de a posta fel de fel de ... cand am putea discuta ceva mult mai interesant...Inteleg ca toti suntem cocosi si nu ne lasam mai prejos dar totusi...cred ca putem sa ne si abtinem.
NO OFENCE  :peacefingers:

PS: ce impresie si-ar face domnisoara cu cortina dak ar vedea ce se intampla pe aici? intra sa ceara ajutor,si cand colo ce vede  :kisstogether:

Edited by bataglia, 04 March 2006 - 17:41.


#24
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,139
  • Înscris: 09.09.2003
sa stearga cineva tot bullshitu'...  :puke:

#25
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
nu sunt eu primul care a inceput. la asa posturi, asa replici. nu pot nici sa accept indivizi+klonele lor care se ascund in spatele unui computer si care arunca invective in st si dr, fara nici o responsabilitate. as avea destule de spus despre cam cu ce rimeaza asta, dar n-am chef sa fiu banat.in continuare neica nimeni isi fac de cap pe forum, fara sa le inchida nimeni gura. n-aveti decat sa va uitati pe forumul de pe visualart.ro, sa vedeti cum indivizi de genul mentionat sunt taxati instant, fara drept de apel.
@add : nu e bullshit, e realitate concreta, si nu trb sters, sa fie de invatatura si altora

#26
Vic WDD

Vic WDD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 12.11.2005

Quote

nu e bullshit, e realitate concreta, si nu trb sters, sa fie de invatatura si altora
Pe langa faptul ca BA DA, e bullshit, sa fie invatatura in ce sens? Ca pe softpedia se practica flame-urile de 2 lei (vechi) care nu sunt sanctionate de nimeni?

#27
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
Chiar devii penibil cu visualart :death:

Lasa omul sa-si faca treaba. Daca a gasit bravo lui si celui care a fost ales

#28
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
no comment. nu ti-am cerut parerea. este vb de tinuta forumului si de nimic altceva.omul cu pricina isi face de cap debitand idiotenii una dupa alta, pt ca atata are-n cap.
nu inteleg ce te doare de visualart, in fond nu este decat o chestie care trb sa te mobilizeze sa ajungi macar la nivelul de acolo, laude de la neica nimeni de pe sp nu-ti folosesc la nimic, in stilul asta nu ajungi nicaieri, eu nu am nimic cu tine, in continuare incerc sa cred ca ne aflam in "professional zone"

#29
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
Atunci las-o mai moale cu lauda adusa altor site-uri.  
Cum ar fi daca toti am lauda in fiecare post alte site-uri alaturi de comentarii ca nu se va ajunge niciodata la nivelul lor?

Iar daca tot aduci vorba de VA din 2 in 2 posturi macar ai cont acolo? Ai postat ceva pentru review acolo? Ce critici ai primit?

#30
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
agresivitatea ta nu-ti serveste la nimic, din contra.ce draq te doare ca te-am intrebat daca stii sa folosesti o camera, nici nu-ti dai seama cate posibilitati iti ofera o chestie pe care poti s-o inveti in maya sa max in doua minute, asta ma doare, ca se arunca cu vorbe goale, inainte sa-ti dai seama despre ce este vb. nu-ti fa probleme, am cont pe VA de la inceputul inceputului, nu am postat decat atunci cand eram strict interesat de subiect, nu ca sa ma aflu in treaba, nu prea am avut nevoie de review-uri pt ca nu ma intereseaza, am vandut marfa, nu ma intereseaza sa ma dau mare scula de bascula,nu obisnuiesc sa cer review, este apanajul incepatorilor( la ce draq sa cer review, cand la munca fac oglinzi retrovizoare pt ferrari, bentley, bugatti, etc..., nu le fac bine, a doua zi sunt aruncat afara ca o masea stricata) pt ca asa este obiceiul acolo, pe VA, daca privesti la galerie o sa vz lucrari care nu sunt nici 1% din ce se posteaza la incepatori, nici asta nu e o prb, nu cred ca e o idee prea reusita sa folosesti forumurile ca sa iesi in fata, cei care sunt in linia intai nu au nevoie ce VA si SP sa iasa in fata, sunt in fata de mult.

Edited by cornelyu, 05 March 2006 - 15:03.


#31
ezechiel

ezechiel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 13.01.2004
cornelyu...calmeaza-te...esti singurul care intretine flame-ul asta inutil.
omul avea nevoie de un designer si si-a gasit. ce e asa de greu de acceptat?

#32
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
de unde aparusi si tu , nume biblic.cuntem satui de avokati de okazie.

#33
alexcocieru

alexcocieru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 23.08.2005
cornelyu, stiic e ma supara pe mine, aduci niste acuze absolut neintemeiate... la inceput te iei de engleza, dupa aia nu ma gasesti pe RAC (iti garantez ca sunt), mai pomenesti sid e UE.

Eu am impresia ca ai un motiv serios sa fii suparat pe viata, si sunt si mai convins ca sunt cu mult mai tanar decat tine, fapt care poate te debusoleaza...

Am mai observat si faptul ca te aprinzi si fara scnateie si arzi ca un rug adevarat...
Cat tine de faza cu orasul si trupa si blabla... sa stii ca un "cetatean" nu este reprezentat de comunitatea in care traieste, si, ca sa stii si tu, Orasul meu natal are trupe bune, nu vreaus a fac comparatii si sa ma laud, dar din pacate nu esti destul de documentat, nu Sibiu-ul este orasul meu natal...

Asa ca, stimabile cornelyu, eu zic sa nu mai postezi in continuare ca e clar ca eu nu o sa ma dau batut si o sa te pun in fata faptelor...

Mai conclud un singur lucru, tinand cont de faptul ca nu am folosit expresii si/sau cuvinte jugnitoare, imi permit sa ma consider, cel putin, mai bine educat..

O zi buna Si multa bafta.

#34
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,139
  • Înscris: 09.09.2003
sa inchida careva threadul.

#35
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

View Postcornelyu, on Mar 6 2006, 17:32, said:

de unde aparusi si tu , nume biblic.cuntem satui de avokati de okazie.

la cum vorbesti tu ma faci sa cred ca esti doar un dobitoc notoriu de pe undernet care se plictiseste. cat despre "avokatul" de mai sus, dansul e unul dintre cei mai respectati si priceputi webdesigneri din romania asa ca ai face bine sa taci. mihai dragan iti spune ceva? :death:

Edited by aolex, 07 March 2006 - 22:24.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate