Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Parere Sonny Xperia L1

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Lifar

Lifar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.10.2011
Buna ziua. Am vazut zilele astea o promotie de neglijat la Sonny Xperia L1.E recomandat pentru o persoana nepretentioasa, care il va folosi doar pentru navigare pe internet, HBO GO si vizionari ocazionale de filme online? Am observat ca are review-uri pro si contra. Va rog sa ma sfatuiti cum e mai bine sa procedez in cazul asta. A vazut ofertele de zilele astea din magazinele online si ar vrea sa-i cumpar ceva pana in 600-650 lei, nepunand mare pret pe date tehnice. E vorba de sotia mea. Exclus Xiaomi. Va multumesc.

Edited by Lifar, 17 July 2018 - 15:48.


#2
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,223
  • Înscris: 23.10.2013
Vezi si Moto E4 Plus cu 3GB RAM https://m.emag.ro/te...o/pd/DHYR4KBBM/

#3
Lifar

Lifar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.10.2011
Multumesc pentru sfat. O sa tin cont. E diferenta mare intre acesta pe care mi l-ati recomandat si fratele sau mai mare E5 Plus? Adica merita diferenta de bani pana la 700 lei?

#4
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.04.2003
un sfat prietenesc, incercati sa evitati telefoanele cu procesor mediatek.

#5
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Ce are Xiaomi ? Tine doua zile bateria, are viteza, e stabil si ieftin . Foarte multumit .Dati bani pe o marca,  atat .Xiaomi e la fel de bun si il iei si convenabil .

#6
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,223
  • Înscris: 23.10.2013
Da, e mai OK E5 Plus.

#7
Lifar

Lifar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.10.2011
Din punctul meu de vedere, chiar inclin atunci cand o sa-mi schimb telefonul sa ma uit macar la un redmi 5 32GB. Ca nu ma avant eu la rachete. Cei mai tineri sunt indreptatiti sa caute ultimele noutati. Dar aici e vorba de preferinta ei.

#8
antiqque

antiqque

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.07.2013

View PostGingisHan2015, on 17 iulie 2018 - 16:40, said:

Ce are Xiaomi ? Tine doua zile bateria, are viteza, e stabil si ieftin . Foarte multumit .Dati bani pe o marca,  atat .Xiaomi e la fel de bun si il iei si convenabil .

Poate pentru ca nu au update la ultima versiune de Android? Depinde de piticii fiecaruia, eu am un RN3 si un RN4 ambele mtk si sunt foarte bune, nu am simtit niciodata nevoia sa am Nougat sau Oreo.

#9
Lifar

Lifar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.10.2011
Buna. Multumesc celor care s-au implicat cu un sfat la postarea mea. I-a placut pana la urma Meizu M6 Note, in detrimentul lui Moto E5 Plus. Ieri am dat comanda la
A...x. Eu i-am recomandat Xiaomi Redmi S2. Sper ca a facut o alegere buna.

Edited by Lifar, 06 August 2018 - 15:39.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate