Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la un proiect in Python la un ...

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 

Noua generatie Dacia Sandero / Lodgy (2019)

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
TS030

TS030

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,193
  • Înscris: 25.06.2012
Nuu... ca n-are aer conditionat.

#74
fotbal5

fotbal5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,119
  • Înscris: 04.12.2015
Subiectul e altul, nu ar fii bine sa ramaneti la subiect si sa deschideti un topic pro contra Dacia sau Sh vs Nou...
Daca vor arata ca in poza si vor avea costul corect atunci va fii bine altfel.....

#75
radu_vasile59

radu_vasile59

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 02.04.2011
On topic: Sandero ala e o randare dupa Polo. Lodgy pare un x-Trail cu fata de ce vor unii sa fie Dacia. Mai mult un test al echipei de design sa vada in ce directie sa o ia. La final n-o sa semene cu nici una.

#76
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017
din pacate...

#77
yskarus

yskarus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.04.2014
Daca este cineva interesat ,am gasit o metoda de resetare martor service oil,la un Sandero 2,2018.Am folosit interfata Elm327,conectata la mufa din torpedo,cere pinul care este 1234,la conectarea prin bluetoth.Am descarcat programul Dacia service reset,dim magazin play si gata.

#78
gabrieln2016

gabrieln2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,206
  • Înscris: 04.11.2016
Multumim pentru informatie.
O modalitate sigura de a afisa temperatura lichidului de racire si alta pentru afisarea dinamica in functie de traiectorie a liniilor de ghidaj pentru camera de mers inapoi nu cunoaste nimeni?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate