Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Durata de viata a unui router Wi-Fi

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,352
  • Înscris: 21.04.2005

 tfmercedez, on 03 septembrie 2018 - 00:28, said:

N-ai citit ca routerul lui neaceasca85  merge bine mersi de nu stiu cati ani?
Vorbeste cu el ,poate ti-l vinde !
Am si eu unul de acum 10 ani care inca merge . Negociem !

#56
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,475
  • Înscris: 15.06.2007

 dexterash, on 03 septembrie 2018 - 01:41, said:


Fac alergie la postari de genul "nu stiu, dar sigur e asa cum spun eu" sau "habar nu am cum se fabrica/produce/blabla, ma bate fizica/electronica, dar sigur nu e asa cum spun producatorii".


Tu nu te-ai prins ca discuti de exceptii, nu de reguli? Altfel era plina lumea de echipamente de 100 de ani care functioneaza bine-mersi, iar serviceurile dadeau faliment. Iar producatorii dadeau garantii de 100 de ani, nu de 2.

In loc sa elaborezi tot felul de teorii, conspiratii, pareri de genul "electronica nu se misca, deci nu se strica", nu mai bine pui mana pe carte si inveti?
Daca esti alergic, cine te pune sa intrii pe forum? Eh? Nu te poti abtine , nu?   Mai bine sa faci pe desteptul, si pe a toate stiutorul.
Cum spuneam, aroganta, sarcasm, raspunsuri zeflemitoare.  
Nu era mai simplu sa te abtii?  Nu te costa nimic. Sau esti atat de frustrat de cine stie ce, incat iti face placere sa fii genul ala care enerveaza lumea.
Nu te mai obosi, sa raspunzi, ai intrat de lista de ignore.
Totusi nu am intrat in poiana lui iocan, nu ma asteptam la raspunsuri atat de "istețe".
Ia incearca sa folosesti limbajul ala curajos in viata reala , sa vezi ce se intampla. Dar penteru asta ar insemna sa iesi din casa, din spatele tastaturii.
Sa le spui la cei din anturajul tau sa puna mana pe carte sa invete,ca nu s-a prins nimic bun de la ei de tine.

Edited by tfmercedez, 03 September 2018 - 11:11.


#57
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,475
  • Înscris: 15.06.2007
Am luat un D-Link AC750 dual band cu 149 de lei, pe 2.4GHz am semnal maxim in gradina, iar pe banda 5GHz las televizoarele in casa.

#58
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014

 tfmercedez, on 03 septembrie 2018 - 15:54, said:

Am luat un D-Link AC750 dual band cu 149 de lei, pe 2.4GHz am semnal maxim in gradina, iar pe banda 5GHz las televizoarele in casa.
Sa-l stapanesti sanatos si sa te tina fara probleme o perioada buna de timp! Pentru ceea ce ai tu nevoie,este OK!

#59
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,475
  • Înscris: 15.06.2007
Si routerul asta nou imi confirma unele dubii in legatura cu conexiunea la internet. Pagina asta s-a incarcat in aproape 10 secunde. Ori serverul sp are probleme, ori  modemul digi e pe duca si el.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate