Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

digi-online live TV nu este live!

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
radu_me

radu_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.07.2003
La televizor, pe Eurosport 2, este finala WTA de la Wimbledon. Pe 'on-line'-ul lor, pe același canal, este Turul Franței la biciclete :(

#2
Mazarin

Mazarin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 10.06.2018
Ba e live, dar pe online se transmite altceva. Drepturile vietii de televizare and shit.

#3
radu_me

radu_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.07.2003
Asta zic si eu: pe online se transmite altceva.

Eu vreau sa ma uit online, din bucatarie. Nu pot, pentru ca este altceva. Trebuie sa stau la televizor in sufragerie. In sufragerie nu pot sa fumez. Degeaba am online daca da alte emisiuni. Online-ul este o minciuna. Rusinica DIGI!

Edited by radu_me, 14 July 2018 - 18:03.


#4
Mazarin

Mazarin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 10.06.2018
Dacă știai, nu văd de ce ai mai deschis topicul. Așa se transmite, pe online un gen de conținut, iar pe cablu alt gen.

Edited by Mazarin, 14 July 2018 - 18:04.


#5
radu_me

radu_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.07.2003
Nu știam, acum am aflat...

View PostMazarin, on 14 iulie 2018 - 18:03, said:

Dacă știai, nu văd de ce ai mai deschis topicul. Așa se transmite, pe online un gen de conținut, iar pe cablu alt gen.
Uite ce scrie pe contul meu din pagina lor:
"Dacă ești client Digi TV îți creezi cont de acces și ai cu tine oriunde și oricând conținutul TV preferat pe orice device."
Credeam ca am acces la același conținut ca la TV...asta e 'misleading'...dpmdv...

#6
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Ii tzapa curata.

#7
Daniel2222

Daniel2222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 21.07.2015

View Postradu_me, on 14 iulie 2018 - 18:03, said:

Asta zic si eu: pe online se transmite altceva.

Eu vreau sa ma uit online, din bucatarie. Nu pot, pentru ca este altceva. Trebuie sa stau la televizor in sufragerie. In sufragerie nu pot sa fumez. Degeaba am online daca da alte emisiuni. Online-ul este o minciuna. Rusinica DIGI!
nu digi e de vina, nu digi transmite imagini pt eurosport

#8
stancosty

stancosty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 17.03.2009

View Postradu_me, on 14 iulie 2018 - 17:53, said:

La televizor, pe Eurosport 2, este finala WTA de la Wimbledon. Pe 'on-line'-ul lor, pe același canal, este Turul Franței la biciclete Posted Image
Asta e din cauză că la televizor te uitai pe Eurosport HD și pe calculator pe Eurosport SD. Uneori au programe diferite, așa a fost și ieri.

#9
sizan

sizan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 27.07.2006

View Postradu_me, on 14 iulie 2018 - 18:03, said:

Asta zic si eu: pe online se transmite altceva.

Eu vreau sa ma uit online, din bucatarie. Nu pot, pentru ca este altceva. Trebuie sa stau la televizor in sufragerie. In sufragerie nu pot sa fumez. Degeaba am online daca da alte emisiuni. Online-ul este o minciuna. Rusinica DIGI!

lasa-te de fumat

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate