Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cablu sync PDA Fujitsu Siemens Pocket Loox

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Salut,


M-am capatat cu un Pocket Loox N560 cu tot cu cradle dar nu am cablul de "incarcare", de sync.

Nu reusesc sa-l gasesc deloc prin Romania. Aveti ceva sugestii de pe unde as putea sa-l procur ?

Dispozitivele compatibile cu cablul http://www.gsm-suppo...ted/872_en.html

E un cablu de 26 de pini, putin mai ingust decat cel de iphone 4s si mai vechi (30 pini).

Multumesc

#2
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,172
  • Înscris: 27.06.2007
putin probabil sa-l gasesti la noi in tara
e un cablu propietate ASUS

Quote

26 pin Asus MyPal proprietary connector
This is proprietary (non-standard, product specific ) connector. A proprietary connector is the special connector that can only be used with a certain device(s).
http://connector.pin..._MyPal_special/

#3
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Sa vedem pe un ebay ceva atunci, poate prind vreo mocangeala :)

#4
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Daca vrei doar pt incarcare, ai dockingul, iti mai trebuie doar un incarcator de 5v, fie cu mufa potrivita, fie lipesti firele direct.

#5
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Dockul are acelasi conector ca si PDA-ul :(

#6
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Si? Am zis sa iei un incarcator de telefon, un cablu, tai mufa si il lipesti direct pe placa dockingului. Asta macar pana iti vine cablul din China, daca mai gasesti. Buba e doar daca vrei sa instalezi aplicatii care nu merg direct de pe card, musai sa conectezi jucaria la pc.

#7
RaducuPC

RaducuPC

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 29.07.2016

 rumegus, on 13 iulie 2018 - 09:24, said:

Si? Am zis sa iei un incarcator de telefon, un cablu, tai mufa si il lipesti direct pe placa dockingului. Asta macar pana iti vine cablul din China, daca mai gasesti. Buba e doar daca vrei sa instalezi aplicatii care nu merg direct de pe card, musai sa conectezi jucaria la pc.
Nu poti sa lipesti pe placa dock-ului, pinii sunt prea mici. Eu am avut la N560 o mufa de la jack-ul DC de incarcare la mufa de 26 de pini, am desfacut mufa si am lipit acolo un cablu USB dupa un pinout de pe pinouts.ru. Mufa are pini cu gauri unde intra usor un fir mai subtire.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate