Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Protector (2018–)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

A young man discovers that he has special powers. Now it is necessary to learn to use these forces in order to protect the city and all humanity against the dark forces that want to destroy Istanbul. In this journey there is no other choice but to act with his friends who will help him.

Given mystical powers by a talismanic keepsake, a young man embarks on a quest to fight shadowy forces and solve a mystery from his past.

Genres: TV Shows, Turkish TV Shows, TV Action & Adventure, TV Thrillers, TV Sci-Fi & Fantasy

[ http://thumbs2.imagebam.com/04/16/4c/da978e917845504.jpg?nc - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Netflix Original: The Protector

https://www.imdb.com/title/tt7668518/
https://www.netflix..../title/80189829


Este primul Serial turcesc produs de Netflix si pentru Netflix!


[ http://thumbs2.imagebam.com/82/46/f9/f5b9cf917855884.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Edited by hwplanet, 12 July 2018 - 11:43.


#2
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018
Telenovela SF turceasca? Eternii copii care descopera dintr-odata ca au superputeri  si ca ei sint singurii care pot salva umanitatea? Care umanitate dispare daca dispare Istambulul... Posted Image

Edited by arsmundis, 12 July 2018 - 11:39.


#3
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Telenovela SF turceasca?

Nu sunt acceptate Telenovelele pe Netflix.

#4
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,235
  • Înscris: 19.08.2005
Credeam ca turcii fac doar telenovele.
Sunt asa de siguri de succces, ca deja l-au trecut cu doua sezoane, in conditiile in care primul sezon apare abia peste 2 luni.

View Posthwplanet, on 12 iulie 2018 - 11:45, said:

Nu sunt acceptate Telenovelele pe Netflix.

"Dinastia" nu-i telenovela ?
Degeaba spunem noi ca nu ne plac telenovele, a nu se uita ca multi am copilarit cu una, "Dallas".

Edited by danyel61, 12 July 2018 - 12:10.


#5
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018

View Postdanyel61, on 12 iulie 2018 - 12:07, said:

Credeam ca turcii fac doar telenovele.
Sunt asa de siguri de succces, ca deja l-au trecut cu doua sezoane, in conditiile in care primul sezon apare abia peste 2 luni.



"Dinastia" nu-i telenovela ?
Degeaba spunem noi ca nu ne plac telenovele, a nu se uita ca multi am copilarit cu una, "Dallas".
Asa e si imi placea Dallasul de nu scapam nici un episod pe vremea aia. Imi placea si Sclava Isaura ca era cam prima din genul asta de seriale aparute, da acum ca am aflat mai multe nu m-as mai uita la asa ceva. In fine fiecare cu preferintele lui da ar trebui sa fie foarte tare sa ma uit la un astfel de serial turcesc. Si la cum e prezentat nu stiu ce ar putea aduce nou fata de cele cunoscute.

#6
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Sunt asa de siguri de succces, ca deja l-au trecut cu doua sezoane, in conditiile in care primul sezon apare abia peste 2 luni.

Cred ca va fi foarte tare. Nu cred ca ar vrea sa dezamageasca cu primul lor Serial difuzat pe Netflix... daca vor dori sa se faca remarcati cu ceva inafara de Serialele catalogate drept Drama. Iar de scenaristi eu zic ca au destui acum vom vedea in Septembrie ce va fi, dar sper macar sa fie mediu la fel de bun ca Stranger Things sau altele de genul acesta.

Quote

"Dinastia" nu-i telenovela ?
Degeaba spunem noi ca nu ne plac telenovele, a nu se uita ca multi am copilarit cu una, "Dallas".

Asa si Flash, Arrow ar trebui sa fie telenovela. Daca are un Plot si se bazeaza pe ceva si nu pe romantisme, nu poate fi catalogat drept telenovela.

Edited by hwplanet, 12 July 2018 - 14:00.


#7
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2ybtMOE3cnw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Genial Trailerul. Netflix Power si sper sa fie tradus...

#8
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Doar o luna ne mai desparte pana la premiera, 14 Decembrie 2018, Protectorul Orasului pe Netflix.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate