Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

ciolos vs kovesi si usr la mijloc

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
63 replies to this topic

#55
pinguinul666

pinguinul666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,710
  • Înscris: 06.10.2015

View PostVelaxa, on 12 iulie 2018 - 14:53, said:

Partidulețul ăsta are mai mulți parlamentari decât sclavii ALDE sau UDMR Posted Image

V-am mai spus, când aceste două partide împreună o să fie o alianță puternică inclusiv ca și susținere, să nu plângeți pe aici.


Poti sa ai....
Vazand insa cat de slaba e influenta sa in viata reala, ce numere anemice pune in miscara fara aportul SRI + alte directii oculte, e usor sa imi inchipui la urmtoarele alegeri ce scoruri veti avea

Da, vi s-a dat o sansa.

Si v-ati "integrat total in absolut" pe sansa aceea, daca intelegi aluzia!

Pt ca afara de lozincareala, efectiv, ati avut ZERO contributii utile!

Vezi tu, intre un partid cu 10 contributii - din care 7 rele si 3 bune - si un partid cu zero contributii, ghici care va fi votat ?
Ghici ciuperca ce-i!

Cum vi s-a mai spus de 100000 de ori, dar va faceti ca ploua, ceea ce va saboteaza enorm de mult pe voi, este ipocrizia.
au fost momente cand psd + altde chiar a votat sa fie arestat/pus sub urmarire membrii ai lor...adica admitand barna din ochii lor

in schimb, si acum, usr + ciolos etc sa lupta de dimineata pana seara, sa nu recunoasca implicarea unor servicii secrete acolo unde nu ar trebui (recte justitia, parlamentul etc)!

vezi tu ...orice alegator, oricat de prost, fara dinti in gura etc, percuteaza la ipocrizie si va taxeaza pt asta!

sansa asta unica care ati avut-o ?!
Savurati-o din plin!

Fiindca afara de o mana de hipsteristi (din care uriasa parte "someri de profesie", alta "protestanti de profesie), nici 'requ nu va mai voteaza!

#56
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Înainte să spui kkturi cu SRI și servicii, măcar adu dovezi la mizeriile astea.
Uită-te aici pe forum când de susținuți sunt USR și Împreună, asta este România noastră, reală, inteligentă, cu job-uri, care vor progres. Mult diferită de România voastră, sărăcăcioasă moral, fără dorință de a se schimba și fără dorință de progresc.

Din fericire, românii cu dorință de progres sunt mult mai mulți față de cei rupți de lume

#57
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

View PostVelaxa, on 12 iulie 2018 - 20:23, said:

Din fericire, românii cu dorință de progres sunt mult mai mulți față de cei rupți de lume

Poate pe forum.

In rest...

Imi pare rau sa te dezamagesc.

Grosul societatii este abrutizat si tampit de comunism, saracie, alcool, lipsa de educatie si cultura, orizont sau speranta.
Elitele au disparut in fel si chip, societatea civila matura si realista, nu mai exista.

Suntem in plin marasm social.

Edited by sylvius, 12 July 2018 - 20:28.


#58
pinguinul666

pinguinul666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,710
  • Înscris: 06.10.2015
@mahu

Nimic nu e mai frumos, decat sa vezi hienele dandu-se de gol prin atacuri de tip canibal (adica intre ei)

LINK

Saaau si mai delicios...

LINK 2

Eh...ce imi place cand sorosistii si-o dau singuri la gioale Posted Image

Prezenta lui Nicusor Dan (Uniunea Salvati Bucurestiul), la festivitatile lui Soros
LINK 3

Ooops!
Deja e strike 3 din 3

Sunt doar 2 concluzii posibile:
Concluzia 1) In cel mai bun caz, desi entitati separate, sunt afiliati pe linie de actiune si gandire...sau
Concluzia 2) in cel mai rau caz, sunt direct ai lui soros.

Nu vad diferenta intre cele doua cazuri sincer!

View PostVelaxa, on 12 iulie 2018 - 20:23, said:

Înainte să spui kkturi cu SRI și servicii, măcar adu dovezi la mizeriile astea.
Uită-te aici pe forum când de susținuți sunt USR și Împreună, asta este România noastră, reală, inteligentă, cu job-uri, care vor progres. Mult diferită de România voastră, sărăcăcioasă moral, fără dorință de a se schimba și fără dorință de progresc.

Din fericire, românii cu dorință de progres sunt mult mai mulți față de cei rupți de lume

Au fost aduse de nspe ori in spatiul public
protocoalele alea nu le-a scris Gadea intr-o toaleta!

Ba au fost devoalte si din afara, din sua

Hai, lasati-o ca macane!

Mai urmeaza sa o dati pe aia cu "Ce pacat ca nu mai e kovesi" Posted Image Posted Image

Edited by pinguinul666, 12 July 2018 - 21:12.


#59
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009
exact la ora asta la emisiune lui rares ludovic orban nu a vorbit deloc laudativ si frumos de incercarea USR de a-l carota pe Iohannis (asta-i idea din spiciul lui) propunandu-i lui Kovesi sa catindeze la presedentie.
acum incearca sa musamalizeze ca 7 barosani din PNL au votat pentru pensii speciale. rares l-a intrebat scurt ce se face cu astia 7 si Orban a putut sa spuna doar ca va discuta cu ei.
exact acum Orban spune ca primarii au salarii mici (deci sperturile nu se pun !). Rares il preseaza cu votul celor 7 si Orban da din buze spunand ca a fost o greseala (adica hotii nostri ie mai buni decat hotii lor) spunand ca va discuta cu ei. eu cred votul asta a fost muuuult timp in urma si Orban a avut chestiuni mai urgente decat coruptia si mulgerea romanikai..
deci absolut, NUMAI psd fura, opozitia sunt imaculati.
orban raspunde ca nu stie de ce au votat asa dar va discuta cu ei; eu cred ca ii va bate de le va suna apa.
Rares e dezamagit.
Orban da din buze.
bravos natiune...
Orban este prototipul politicianului onest, inteligent, curat, sacrificand totul pt tara si neintrand in politicianismului tip psd.

Orban acum o da pe spin si vorbeste despre programul de guvernare PNL pe care il considera superb.
dar cred ca Rares face mishto de el.
Orban o intoarce pe eurparlamentare si declara ca il va sustine pe Iohannis (!!).
Rares il piseaza cu cifre, cred din nou ca face mishto.
Orban face mishto de scorul USR. deci se contureaza o lupTa comunA contra psd.
Orban spune ca vor gasi solutia si vor forma guvernul.
m-am hotarat, vin si ... vin caci circul va fi enorm si distractiv.
.

Edited by avenirv, 12 July 2018 - 21:34.


#60
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Orban e un jeg, si nu e singurul jeg din zona aia.

#61
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,617
  • Înscris: 07.02.2003

View PostVelaxa, on 12 iulie 2018 - 20:23, said:

Din fericire, românii cu dorință de progres sunt mult mai mulți față de cei rupți de lume
Intotdeauna vor fi, cei care se ridica peste nivelul de gandire psdist.

View Postpinguinul666, on 12 iulie 2018 - 21:12, said:

Eh...ce imi place cand sorosistii si-o dau singuri la gioale Posted Image
Prezenta lui Nicusor Dan (Uniunea Salvati Bucurestiul), la festivitatile lui Soros
Mizerii adica minciuni. Soros nu mai da inca din 2014 bani la ong-urile de la noi, ele se autofinanteaza Posted Image
Nicusor Ban e muci... o abureste traditional.

Edited by andreic, 13 July 2018 - 01:21.


#62
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
Poate ne explici atunci, tot așa șugubăț, de ce le dădea Soros bani ONG-urilor din Romania până în 2014 :P

#63
casuta_papusilor

casuta_papusilor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,155
  • Înscris: 16.06.2009

View PostVelaxa, on 12 iulie 2018 - 15:01, said:

Voi cred că nu realizați ceva, că specialiștii din Ro+ și USR sunt școliți în vest, au ani de muncă de învățat, oameni inteligenți cu olimpiade câștigate, licențe, disertații și doctorate făcute pe bune și luate cu note mari. Poate sunt o parte din ei mai itnrovertiți în anumite momente, mai imaturi, mai nu știu cum. Dar diferența mare dintre clasa politică veche și ei, este că ei știu să privească viitorul așa cum v fi și că ei sunt muuuult mai inteligenți. Tot timpul cei inteligenți se impun, asta o spune istoria, nu eu.

mda.
am vazut ca d-astia baga sistemu in fata acum.
mai spilcuiti, dat tot marionete insensibile.

Edited by casuta_papusilor, 13 July 2018 - 13:51.


#64
aproape40

aproape40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 07.07.2018

View PostDamascus77, on 13 iulie 2018 - 08:07, said:

Poate ne explici atunci, tot așa șugubăț, de ce le dădea Soros bani ONG-urilor din Romania până în 2014 Posted Image
Ca l-a rugat tariceanu?
https://www.comisaru...poz_859415.html

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate