Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Plata abonament Amazon Prime

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Tavi_Octavian

Tavi_Octavian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 19.01.2012
Mi-au pus banii inapoi in cont. Sincer sa fiu, nu ma asteptam. Asa da! Astea da servicii. Raspunsul la mailul pe care l-am trimis a fost rapid si scris foarte frumos, iar inapoierea banilor a fost tot in scurt timp, dupa parerea mea.

#20
vdesigns

vdesigns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 14.04.2018
daca cumpar cele 2 stiti cat e transp pana in un oras din ro?

https://www.amazon.c...ding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.c...OKL5A1OLE&psc=1

#21
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 28.07.2008
Fratilor, sunt operator asistenta clienti Amazon, dar nu pe .com ci pe .it, postez chiar din timpul jobului.

Unii pe aici vorbesc tampenii si rautati mai mari ca ei. Nici cu clientu nu mi-e rusine, ca habar nu are sa citeasca- si NU e scris cu litere mici- nici cu iaurtu in care sufla la tepele deja luate in ro

Intrebari?

#22
RapGirL89

RapGirL89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.07.2019

View PostTavi_Octavian, on 11 iulie 2018 - 16:43, said:

Salut! In urma cu o luna am facut cateva cumparaturi de pe Amazon. Fara sa imi dau seama, am acceptat amazon prime trial, dar nu l-am folosit niciodata. Am uitat sa-l dezactivez. Acum am intrat sa-mi vad tranzactiile de pe card si cei de la amazon usa mi-au retras 13€. Acum, vazand asta, am dezactivat serviciul. Tinand cont de faptul ca nu l-am folosit, pot recupera bani in vreun fel? Multumesc!

Eu am patit ceva foarte dubios...nu am cont, stiu sigur asta, pe Amazon Prime si m-am trezit azi ca mi-au retras de pe card 50 si ceva de lei...eu nu mai inteleg nimic...nici nu gasesti cu cine sa vorbesti...ca ptr banca iti trebuie dovezi, mail-uri de la ei ca sa iti dea banii. Eu ce sa inteleg, ca o sa imi ia lunar, ca nu am unde sa intru sa dau dezactivare??
Daca stie cineva ceva...va rog mult :(

View PostAtreides7, on 07 ianuarie 2019 - 17:29, said:

Fratilor, sunt operator asistenta clienti Amazon, dar nu pe .com ci pe .it, postez chiar din timpul jobului.

Unii pe aici vorbesc tampenii si rautati mai mari ca ei. Nici cu clientu nu mi-e rusine, ca habar nu are sa citeasca- si NU e scris cu litere mici- nici cu iaurtu in care sufla la tepele deja luate in ro

Intrebari?

Eu am patit ceva foarte dubios...nu am cont, stiu sigur asta, pe Amazon Prime si m-am trezit azi ca mi-au retras de pe card 50 si ceva de lei...eu nu mai inteleg nimic...nici nu gasesti cu cine sa vorbesti...ca ptr banca iti trebuie dovezi, mail-uri de la ei ca sa iti dea banii. Eu ce sa inteleg, ca o sa imi ia lunar, ca nu am unde sa intru sa dau dezactivare??
Daca stie cineva ceva...va rog mult :(

Cum imi explicati asta?

#23
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Ai in meniu sus Prime.
Apoi jos “Manage Prime Membership”.
Mai departe te descurci tu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate