Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Transferuri in Europa

* * * * - 6 votes
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#37
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Sunt curios ce transferuri o sa facă cei de la Man und pana la începerea campionatului

#38
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017
Eu sunt curios ce aduce Real, dacă rămâne cu lotul actual nu o vad bine.

#39
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
Pleaca Modric la Inter.

#40
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Iar fabulezi?

#41
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
Ce vrei ma daca eu asa am auzit? Vrei sa ma prefac ca nu stiu ceva ce stiu?

#42
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Pune sursa, că nu cred eu că ți-a zis vreun insider de la Real sau vreunul de la Inter.

#43
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
https://www.digispor...mijlocas-494120

#44
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
Una e că pleacă, alta e că îl vor ăia. Realul vrea să-l dea? Inter are bani să-l ia?

#45
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
Inter are bani. Realul incearca sa faca o reconstructie.

#46
The-Show

The-Show

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 03.08.2018
De vehiculat e foarte ușor, iar site-urile "trăiesc" din traficul făcut de postările "bombă". Modric e finalist de CM și multiplu câștigător de UCL, chiar crede cineva că va pleca la o echipă așa de mică precum Inter? Dacă pleacă, pleacă la o echipă care chiar poate să câștige UCL, ori lui Inter îi este greu să termine și pe primele 3 locuri din Serie A. Și de Benzema se zice că va pleca, iar Steaua caută atacant, asta nu înseamnă că francezul vine în România.

Hai să lăsam zvonurile astea de 2 lei...

#47
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Chiar adineauri am auzit la rubrica de sport de la RRA ca Real a dezmintit zvonurile si a zis ca Modric nu e de vanzare. Deci deocamdata ramane la categoria zvonur.

#48
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Gonzalo Higuain (30 de ani, atacant) - de la Juventus la AC Milan, sub formă de împrumut pe un sezon, pentru 18 milioane de euro. Milan are și opțiune de cumpărare definitivă, pentru 36 de milioane de euro. DETALII
Leonardo Bonucci (31 de ani, fundașc central) - de la AC Milan la Juventus, pentru 35 de milioane de euro. A semnat pe 5 ani. DETALII
Mattia Caldara (24 de ani, fundaș central) - de la Juventus la AC Milan, pentru 35 de milioane de euro. A semnat pe 5 ani. DETALII
Alfie Mawson (24 de ani, fundaș central) - de la Swansea la Fulham, pentru 16,85 milioane de euro. A semnat pe 4 ani.
Yoshinori Muto (26 de ani, atacant central) - de la Mainz, la Newcastle, pentru 10,7 milioane de euro. A semnat pentru 4 sezoane
Robert Piris (24 de ani, mijlocaș) - de la San Lorenzo la Flamengo, pentru 5,5 milioane de euro. A semnat până în 2022.
Sidnei (28 de ani, fundaș central) - de la Deportivo La Coruna la Betis Sevilla, pentru 4,5 milioane de euro. A semnat pe 4 ani.
Esteban Andrada (27 de ani, portar) - de la Lanus la Boca pentru 4.300.000 de euro.
Chuba Akpom (22 de ani, atacant) - de la Arsenal la PAOK - transferat pentru un milion de euro, a semnat pentru 3 sezoane.

[ https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f50/1/16/2757.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]❗ [BREAKING NEWS / ÚLTIMA HORA]
Agreement with Bayern Munich for the transfer of Arturo Vidal
The agreement is for the next three seasons and is pending the medical examination.  

FC Barcelona and FC Bayern Munich have reached an agreement for the transfer of player Arturo Vidal. The agreement is for the next three seasons and is pending the medical examination that the player will undertake over the course of the next few days.
FC Barcelona will shortly inform everyone about the arrival of the player and the agenda of the presentation ceremony.

Edited by cristinel07, 03 August 2018 - 23:52.


#49
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View Postcristinel07, on 03 august 2018 - 23:52, said:

Gonzalo Higuain (30 de ani, atacant) - de la Juventus la AC Milan, sub formă de Ăźmprumut pe un sezon, pentru 18 milioane de euro. Milan are și opțiune de cumpărare definitivă, pentru 36 de milioane de euro. DETALII
Leonardo Bonucci (31 de ani, fundașc central) - de la AC Milan la Juventus, pentru 35 de milioane de euro. A semnat pe 5 ani. DETALII
Mattia Caldara (24 de ani, fundaș central) - de la Juventus la AC Milan, pentru 35 de milioane de euro. A semnat pe 5 ani. DETALII
Alfie Mawson (24 de ani, fundaș central) - de la Swansea la Fulham, pentru 16,85 milioane de euro. A semnat pe 4 ani.
Yoshinori Muto (26 de ani, atacant central) - de la Mainz, la Newcastle, pentru 10,7 milioane de euro. A semnat pentru 4 sezoane
Robert Piris (24 de ani, mijlocaș) - de la San Lorenzo la Flamengo, pentru 5,5 milioane de euro. A semnat pĂąnă Ăźn 2022.
Sidnei (28 de ani, fundaș central) - de la Deportivo La Coruna la Betis Sevilla, pentru 4,5 milioane de euro. A semnat pe 4 ani.
Esteban Andrada (27 de ani, portar) - de la Lanus la Boca pentru 4.300.000 de euro.
Chuba Akpom (22 de ani, atacant) - de la Arsenal la PAOK - transferat pentru un milion de euro, a semnat pentru 3 sezoane.

[ https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f50/1/16/2757.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]❗ [BREAKING NEWS / ÚLTIMA HORA]
Agreement with Bayern Munich for the transfer of Arturo Vidal
The agreement is for the next three seasons and is pending the medical examination.  

FC Barcelona and FC Bayern Munich have reached an agreement for the transfer of player Arturo Vidal. The agreement is for the next three seasons and is pending the medical examination that the player will undertake over the course of the next few days.
FC Barcelona will shortly inform everyone about the arrival of the player and the agenda of the presentation ceremony.
Sa vedem saptamana următoare ce transferuri se fac in Anglia, ca ei sunt activi pe ultima suta.

View PostSuporterulX, on 02 august 2018 - 14:55, said:

Eu sunt curios ce aduce Real, dacă rămâne cu lotul actual nu o vad bine.
Intr-adevar, dacă nu aduc ceva important, e posibil sa nu prindă podiumul.

#50
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005
Zvonul cu Modric dorit de Internazionale Milano este cat se poate de real. Luka Modric a cerut o intrevedere cu Florentino Perez pe acest subiect. Subiectul este tratat atat de AS si Marca cat si de Sport si Mundo Deportivo. Modric a simtit ca este incheierea unui ciclu si vrea o noua provocare in cariera, plus ca oferta celor de la Internazionale Milano este foarte buna, mult peste ce poate castiga la Real Madrid. Internazionale Milano este din punct de vedere financiar la fel de puternica ca PSG sau Manchester City. Sunning Group care detine clubul Internazionale Milano este in China si in Japonia cum este Altex in Romania, avand peste 1600 de magazine in 700 de orase din China si Japonia, intinzandu-se asupra a 20% din populatia globului cu magazinele sale de electronice, electrocasnice, carti, articole pentru copii, produse pentru casa si gradina si cosmetice.[color=inherit !important][font=X-LocaleSpecific, sans-serif, Tahoma, Helvetica !important]



[/font][/color]

Edited by serpiko33, 04 August 2018 - 16:24.


#51
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Nu cred că Inter are 750 de milioane de euro.

Edited by reus11, 04 August 2018 - 17:16.


#52
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
Ba eu cred ca are!

#53
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017
Ii are, dar nu ii da pe un jucător. Fie el și Messi.

#54
UltraDD

UltraDD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 13.04.2018
750 e clauza de reziliere. Dar sa fim realisti, nu cred ca Realul ar refuza o oferta de 200-250 mil. pt. Modric.
Eu zic ca e cu un picior la Inter.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate