Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Vloggeri Romāni

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,486
  • Înscris: 13.06.2004
Ce părere aveţi despre Vloggeri Români? Mie în general nu prea îmi plac. Selly mai are uneori nişte sketchuri comice, dar în rest nu. Singurul care îmi place cu adevărat e La poveşti cu Jimmy. Omul are voce şi talent de povestitor; zic voce pentru că alţii parcă simt nevoia să ţipe sau să vorbească ascuţit.

Edited by djl, 05 July 2018 - 23:16.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
"La povesti cu Jimmy" - content de calitate. Desigur vorbim aici de comedie.

https://www.youtube....hQhvDv5krJJlYrg

#3
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nelson mondialuPosted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xabXWk-Rikg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
Pai ce parere sa am? Ultima melodie la 5Gang are versuri de manea, in care ei ne explica sunt nr. 1 pe YouTube si ca se duc la ATM sa scoata un "teanc de cash".
Andra Gogan se chinuie din rasputeri (de Razvan nu mai zic) sa nu le iasa frustrarile la vedere. Ca sa nu mai zic ca sun falsi.
Mickey Hash o mai ia si el pe aratura.
Eu vreau sa se apuce @djl de vlog, m-as uita.

#5
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,818
  • Înscris: 16.05.2015
Eu nu am nicio parere. In schimb observ ca media de varsta a celor care urmaresc vloggerii romani este in jur de 10 ani.

#6
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 18.02.2016
BackPackYourLife  ....un vlog de călatorii


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MamTPIvgklU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by bobyploiesti, 05 July 2018 - 23:37.


#7
c4n1b4lul

c4n1b4lul

    Expert īn procrastinare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,310
  • Înscris: 30.08.2010

View PostI2O, on 05 iulie 2018 - 23:11, said:

Nelson mondialuPosted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xabXWk-Rikg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Tie tataaaaa !!!!!

DeDo îmi plac, prezintă situații din viața lor, de când erau în grădiniță, etc .

#8
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,501
  • Înscris: 22.12.2015

View Postborhot, on 05 iulie 2018 - 23:23, said:

Eu nu am nicio parere. In schimb observ ca media de varsta a celor care urmaresc vloggerii romani este in jur de 10 ani.
Si IQ-ul e tot pe acolo, doar un retardat mintal/un oligofren ar putea aprecia zgomotele animalice ale acelui Selly.

Edited by doxan, 05 July 2018 - 23:56.


#9
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
O modalitate eficienta de a face bani pe seama celor care se uita. Daca ajungi sa te uiti pe Youtube la asa ceva inseamna ca esti un om fara viitor fara un scop in viata.

#10
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Marea majotitatea a Vloggeri Români sunt de soasa speta, incultura crasa, cocalarism, ceea ce e mai rau, e ca cei care-i privesc incearca sa-i imite.

#11
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Nu mă uit, marea majoritate au conținut fara valoare.

Bacpack avea pe la început videouri bunicele dar de la o vreme postează numai tâmpeniile

Numai vlog de călătorie nu mai are.



#12
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018

View PostSpaghete, on 06 iulie 2018 - 05:31, said:

Marea majotitatea a Vloggeri Români sunt de soasa speta, incultura crasa, cocalarism, ceea ce e mai rau, e ca cei care-i privesc incearca sa-i imite.

Nu toti. Mai urmaresc pe tipul asta. Avea o emisiune turistica pe care a incarcat-o pe YT "Pe cărari de munte spre inima ta".

#13
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

View Postmiki07, on 05 iulie 2018 - 23:15, said:

Andra Gogan se chinuie din rasputeri (de Razvan nu mai zic) sa nu le iasa frustrarile la vedere. Ca sa nu mai zic ca sun falsi.
Mickey Hash o mai ia si el pe aratura.
Hash nu e vlogger, el doar fura clipuri si face compilatii cu clipurile altora si isi baga capul intre clipuri ca sufera de nebagare in seama.
Mai bine te uiti la canalele unde compilatiile nu sunt facute de niste frustrati nebagati in seama si lasa clipurile sa ruleze fara sa isi bage ei moaca intre ele aiurea.

Cat despre ceilalti "vloggeri", penibili rau, nu inteleg de ce se uita cineva la clipurile lor, nu au nimic interesant sau funny, au mai degraba un continut pentru pustani singuri depresivi care simt nevoia ca macar prin intermediul ecranului sa simta ca au un contact uman.
E adevarat, vloggingul e destinat exclusiv publicului tanar minor prin natura lui. Sau a celor care desi au trecut de majorat, au trecut doar in acte, ca la mansarda sunt tot minori.

Edited by lexis1, 06 July 2018 - 08:06.


#14
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Eu sunt LAMBORGHINI, tu esti DACIAAA LOGAN !! Posted Image

Edited by YourFan, 06 July 2018 - 08:28.


#15
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Cred ca cel mai bun si original este zaiafet.

https://www.youtube.com/user/zaiafet

#16
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
De ce nu vloggheaza si oamenii de cultura la noi in tara - Plesu, Cartarescu, Patapievici, etc.?

#17
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,486
  • Înscris: 13.06.2004
Probabil nu-s pregătiţi pentru aşa de ceva. Deşi de costat costă foarte puţin.
De Zaiafet uitasem.

#18
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

View PostAldulescu, on 06 iulie 2018 - 10:04, said:

De ce nu vloggheaza si oamenii de cultura la noi in tara - Plesu, Cartarescu, Patapievici, etc.?
Pentru ca nu ar avea views.
Pe YouTube trebuie content cretin, pentru minori necopti. Astia fac views.
Daca vloggeaza unul cum a inventat si fabrica cu reteta lui leacul anti-cancer care chiar functioneaza va avea 0 views, ba chiar il va bana YouTube pe motiv ca deranjeaza actionarii lor care sunt bagati adanc in Farma care are interesul ca cancerul sa existe si sa se extinda cat mai mult ca din asta fac banii multi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate